پیت Buttigieg تقبیح سیاست ساخته شده است که او ممکن است


Buttigieg speaks onstage at the Feb. 25 Democratic primary debate.

پیت Buttigieg شرکت در دهمین دموکراتیک اولیه بحث از 2020 انتخابات ریاست جمهوری نجومی در Gaillard مرکز در چارلستون کارولینای جنوبی در فوریه 25 سال 2020 است.

جیم واتسون/گتی ایماژ

در طول چند ماه گذشته مفسران سیاسی تلاش کرده اند تا توضیح دهد که چرا بسیاری از تجاوز افراد به خصوص جوان بود که با شوق و ذوق به صف پشت پیت Buttigieg تاریخی مبارزات انتخاباتی برای اولین بار آشکارا گی نامزد برای رئیس جمهور. (نظرسنجی گروه نشان داده اند او را انتهایی ساندرز و وارن.) اخیرا نیویورکر را ماشا Gessen ارائه یک توضیح برای این آشکار تعجب تعمیم گسترده شکاف در جامعه بین بدون مو, کیرخوری, که خود را باور queerness روشن بخش سیاسی—یک اتفاق می افتد که به چین بیشتر با حزب چپ گرا چشم انداز رادیکال اجتماعی را تغییر دهید—و کسانی که مشخصات آن را صرفا به عنوان یک جمعیتی “بخشی از من” جزئیات است که نیاز به صحبت می کنند به هر چیزی غیر از اساسی هویت جنسیتی یا گرایش های جنسی. Buttigieg خود را نشان داده به طور مداوم به آواتار دومی اردوگاه و در سه شنبه شب بحث در چارلستون کارولینای جنوبی او ساخته شده کاملا شفاف بیانیه ای که باید روشن شدن موضوع برای هر کسی که هنوز هم اشتباه است.

چسبیده به اخیر خود ماموریت نجات حزب دموکرات از مترقی آن لاس در صورت مغلوب ساختن پیشی جستن نیروی عظیم منهدم کننده Buttigieg گفت: “من به دنبال به جلو به یک سناریو که در آن پایین می آید به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نوستالژی برای نظم اجتماعی از 1950s و برنی ساندرز با نوستالژی برای سیاست های انقلابی از دهه 1960 است.” مبارزات انتخاباتی خود را به سرعت لحظه ای در یک صدای جیر جیر کمی تجدید نظر به استدلال می کنند که نتیجه این شد یک سناریو “ما نمی توانیم.” Buttigieg به طور خاص ارجاع حملات اخیر در ساندرز’ تاریخچه ساخت اظهارات که کمتر از قاطعانه خصمانه به چپ دولتهای خودکامه مانند که از کوبا اما در تلاش برای بازگرداندن زبان جنگ سرد او فرود آمد بسیار گسترده تر رد 1960s.

A tweet from Pete Buttigieg.

Archive.org

1960s شد البته یک دوره زمانی متعدد سیاسی انقلاب گلدار در ایالات متحده به ویژه کسانی که مربوط به فمینیسم و نژادی عدالت است. درس طراحی از این و دیگران, جنبش حقوق همجنس پس از یک دوره نسبی سوختن برانگیخته کردن با صدای بلند در شورشهای استون وال از سال 1969 و راهپیمایی به یک دهه از رادیکال سیاسی تخیل و چالش های حاکم heteropatriarchy. که فلش امکان تنها کاهش نیافته با عمیقی از دست دادن زندگی و جدید باریک تر حمایت مطالبات بحران ایدز در 1980s و ’90s.

جزئیات این تاریخچه بسیار غنی برای پوشش در یک پست-بحث پست وبلاگ. اما چه آسان به اندازه کافی برای گفتن این است که در رد “سیاست های انقلابی دهه 1960” به عنوان “نوستالژی” است که او می خواهم به جای جلوگیری از پیت Buttigieg به عنوان ساخته شده است کاملا روشن که چرا عجیب و غریب مردم Gessen را برای اولین بار سیاسی دسته ممکن است او را به عنوان یک همکار. به اخراج سیاسی شور و خلاقیت از ’60s به اخراج دقیق لحظه تاریخی ساخته شده است که نامزدی خود را ازدواج او خود را بسیار عمومی وجود ممکن است. آن است که برای abjure همه کار ابتکار و فداکاری که اجداد او (هر چند او ممکن است به رسمیت نمی شناسد و آنها را به عنوان چنین) سرمایه گذاری برای فعال کردن چنین عجیب و غریب, محاسبه رابطه خود را به بندگی. به احساس می کنید قادر به “استطاعت” ’60s است نشان می دهد که صالح احساسات و ایده هایی که fomented Stonewall, مرتب کردن بر اساس از رویاهای وحشی و سرکش انرژی که معرفی شده امکان عجیب و غریب آزادی به صورت خیلی پر هزینه برای ما در سال 2020 است.

اگر شهردار پیت واقعا فکر می کند که او و مبارزات انتخاباتی خود را باید بدون مشکل درک که چرا بسیاری از ما بدون مو, کیرخوری, نمی بینید او و یا او پیشنهاد ریاست جمهوری به عنوان چیزی که باید خیلی افتخار است. اما شاید وجود دارد اثری از شرم و در عین حال در ساوث بند. در ابتدا پس از به tweeting دشمنی دهه است که ما به ارمغان آورده Stonewall به عنوان یک نماد از بحث عملکرد نامزد به امریکا اولین بار, گی جمهور به سرعت حذف آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>