پیت Buttigieg پاسخ به Limbaugh را ضد همجنس نظرات: “من دوست دارم شوهرم”

سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg یکشنبه در پاسخ به ضد همجنس نظرات جناح راست رادیو نمایش میزبان Rush Limbaugh ساخته شده در مورد او چهارشنبه گذشته ایستاده بصورتی پایدار و محکم با او ازدواج.

Limbaugh که شرکت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 دولت از آدرس اتحادیه و اهدا شد مدال آزادی ریاست جمهوری با اشاره به Buttigieg به عنوان “غنیمت gieg” در رادیو نشان می دهد در هفته گذشته و ارائه تلخی متعصب را در مورد چگونگی سابق شهردار گرایش جنسی را تحت تاثیر قرار دهد شانس خود را از برنده شدن در نامزدی ریاست جمهوری.

“[حزب دموکرات مقامات باید] گفت: “چگونه در این رفتن به نگاه 37 ساله پسر گی, بوسیدن شوهر خود در مرحله بعدی به آقای مرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? چه رفتن به اتفاق می افتد وجود دارد؟”” Limbaugh گفت. “آنها رو به توان گفت که با وجود تمام پیشرفت های بزرگ و با وجود همه wokeness و با وجود همه زمین که پوشش داده شده است و آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله جمهور.”

Limbaugh اضافه شده که Buttigieg خواهد بود ایده آل رقیب به تهمت که او خواهد گفت “سرگرم کننده” مواجه خاموش در برابر یک سیاستمدار که “عاشق بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله است.”

Buttigieg اولین بار است که آشکارا همجنسگرا نامزد به کوه عمده مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در تاریخ آمریکا شده است و ازدواج با او, شوهر, تصفیه و تزکیه برای بیش از دو سال است.

یکشنبه سی ان ان دانا باش خواسته Buttigieg برای پاسخ دادن به نظرات در دولت از اتحادیه.

“من دوست دارم شوهر من. من وفادار به شوهر من. در مرحله ما معمولا فقط برای یک آغوش, اما من او را بسیار دوست دارم” Buttigieg گفت. “و من قصد ندارم به سخنرانی در ارزش های خانواده از امثال Rush Limbaugh.”

و در ظاهر ظاهر در فاکس نیوز یکشنبه, Buttigieg در زمان فرصتی برای استفاده از Limbaugh سخنان را مستقیم اعتصاب در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من قصد ندارم به سخنرانی در ارزش های خانواده از امثال Rush Limbaugh و یا هر کسی که پشتیبانی Donald J. Trump به عنوان اخلاقی به عنوان به خوبی به عنوان رهبر سیاسی ایالات متحده” Buttigieg گفت.

“امریکا نقل مکان کرد و ما باید سیاست متعلق است که از همه” Buttigieg ادامه داد. “این چیزی است که مردم آمریکا هستند. و من غمگین برای چه حزب جمهوری خواه تبدیل شده است اگر آنها را در آغوش این نوع از ضد همجنس فصاحت و بلاغت است.”

Limbaugh نظر بودند همتراز برای دوره با او. علی رغم اینکه یک غیر نظامی و افتخار به طور معمول این سایت متعلق به کسانی که ساخته شده اند مثبت سهم به زندگی آمریکایی مانند Toni Morrison و انسل آدامز, رادیو, شخصیت, شده است تفرقه شکل که آشکارا peddles نژادپرستانه جنسیتی و در غیر این صورت التهابی views.

به عنوان بورسی را لورا McGann است توضیح داد: “Limbaugh پر ساعت از اعتبار هر هفته با نفرت تفسیر کارگردانی در آمریکایی های آفریقایی تبار, آمریکایی های آسیایی تبار, زنان, افراد مبتلا به معلولیتو تقریبا هر کسی است که مستقیما و مرد.”

او با تمسخر رئیس جمهور چین گفت: “هو جینتائو بود فقط رفتن, ‘اعظم چا. چینگ چانگ چو چو. چا چو. اعظم چو. Chi ba ba ba. Kwo kwa kwa kee گفت:” NBA باید rebranded “این TBA این قاتل Basketball Association” و به تازگی ساخته شده جنسیتی ablest حملات نوجوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg. و اینها فقط تعداد کمی از بسیاری از اظهارات نفرت انگیز.

Limbaugh اظهارات بخشی از چرا خود را پایه آهنگ به خود را نشان می دهد و باید همیشه کشیده شده دو حزبی انتقاد اما اکثر حملات اخیر در Buttigieg آیا درست است که با هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات censuring او.

یک سخنگوی سناتور. لامار الکساندر یک جمهوری خواه از ایالت تنسی گفت: “ممکن است دلایل به رای برای شهردار Buttigieg اما این یکی از آنها است. این یک متحمل کشور است.”

“این یک پیش بینی غلط به عنوان به که در آن کشور است که در” مغلوب ساختن پیشی جستن متحد, کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام گفت. “من فکر می کنم این کشور است و نه به رد صلاحیت کسی به دلیل گرایش جنسی.”

دموکرات ارائه شده قوی تر محکومیت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ستایش Buttigieg و خواستار Limbaugh زبان “بخشی از شرارت این دولت است.”

سناتور. الیزابت وارن پرسیدم این ضد همجنس حملات علیه [Buttigieg] نفرت و توهین آمیز است. و … ما را به مبارزه با هم در برابر نفرت و تعصب که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج و پاداش.”

و در حالی که او دقیقا انتقاد از او مفتخر هفته پیش حتی تهمت پیشنهاد Limbaugh رفته اند ممکن است بیش از حد. وقتی پرسیده شد که در طول یک مصاحبه با Geraldo ریورا در کلیولند Newsradio WTAM اگر آمریکایی ها را برای رای دادن به یک مرد همجنسگرا به رئیس جمهور تهمت و گفت: “من فکر می کنم تا.”

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی که نمی خواهد. من نمی تواند در میان آن گروه را با شما صادق باشد,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی