پیت Buttigieg درخواست بررسی نوادا قفقاز نتایج با استناد به “بی نظمی”

مدت کوتاهی پس از اذعان به نوادا قفقاز به سن. Bernie Sanders, سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg شروع به بازجویی نتایج وجود دارد.

اواخر شنبه شب نامه ای از Buttigieg انتخاباتی به رئیس نوادا دولت حزب دموکراتیک ساخته شده روشن است که مبارزات انتخاباتی سوالات در مورد آنچه در آن می گوید “بی نظمی” در نتایج نوادا مستقل گزارش شده است.

در این نامه Buttigieg کمپین درخواست از همه زود رای و فرد در مجموع رای بود منتشر شده توسط حوزه همراه با توضیحات برای هر “ناهنجاری در داده ها.”

قبل از مجموع رای بودند در روز شنبه ساندرز’ برنده روشن بود و از یکشنبه شب با حدود 60 درصد از حوزه گزارش سناتور برخی از 46 درصد از آرا. همانطور که از یکشنبه شب بایدن به نظر می رسد در دور دوم و Buttigieg جلوگيري مقام سوم.

در نامه ای به دولت, حزب, مبارزات انتخاباتی خود استدلال می کند که این نتایج ممکن است نیاز به تجدید نظر و این که “فرایند یکپارچه سازی اولیه آرا به نتایج این فرد در حوزه قفقاز … گرفتار شد و با اشتباهات و تناقضات است.”

این قفقاز برگزار شد بیش از یک دوره طولانی در این سال و به ویژه چهار روز از اوایل caucusing در قالب رتبه, انتخاب رای گیری. بالغ از کسانی که در اوایل حزبی اشکال اضافه شد به هر دو دور اول و دوم در شخص قفقاز در روز شنبه.

اگر چه مملو از مشکلات مانند آیووا حزبی درست است وجود دارد برخی از سکسکه در نوادا است. برخی از حوزه گزارش مشکل به اشتراک گذاری نتایج خود را با مقامات حزب و برخی از کمیته های پارلمانی را برانگیخت آیا توجه داشته باشید برخی از سردرگمی در قوانین در حوزه.

اما این مسائل جلوگیری نمی کند یک برنده از اینکه اعلام کرد و به طور کلی به نظر نمی رسد غیر طبیعی به خصوص با توجه به قفقاز فرآیند اغلب کثیف, شامل, به عنوان آن را چند دور از مردم در حال حرکت در اطراف اتاق به عنوان آنها سعی کنید برای متقاعد کردن دیگران برای حمایت از یک نامزد داده شده است. و این روند می تواند منجر به برخی کمتر-از-دموکراتیک به معنی تعیین خواهد شد که برنده مانند نقاشی از یک عرشه از دو کارت برای شکستن یک کراوات.

با توجه به Buttigieg کمپین ذاتی پیچیدگی قفقاز فرایند است که باعث مشکلات متعددی در نوادا است. با توجه به آن نامه اولیه شمارش آرا شد همیشه استفاده می شود که تعیین درصد زنده بودن یک نامزد در دور اول. این کمپین همچنین گفت که در برخی از حوزه precinct صندلی گفت که غیر قابل دوام نامزد از دور اول می تواند تبدیل به قابل دوام در دوم — اصل که حزبی را برانگیخت اجازه نداشتند به عنوان آنها باید به تلاش برای متقاعد کردن دیگران برای حمایت از یک نامزد به منظور آنها را به زنده ماندن.

مقامات حزب در نوادا هنوز نشانه های این که آیا هر گونه نقد و بررسی برگزار خواهد شد.

“ما در ادامه به بررسی و گزارش نتایج” یک سخنگوی ایالتی نوادا حزب دموکرات گفت: تپه. “ما هرگز نشان داد ما خواهد آزادی جداگانه تفکیک اولیه رای و حضوری شرکت کنندگان توسط حوزه و تغییر نخواهد کرد ما گزارش روند در حال حاضر.”

به عنوان مورد با نتایج بررسی در حال حاضر در حال انجام در آیووا بررسی نوادا نتایج تغییر نمی دهد قفقاز’ نتیجه. ساندرز در حال حاضر حدود 30 درصد سرب در Buttigieg و بایدن در مورد چهار درصد جلوتر است.

و حتی اگر Buttigieg بودند به حرکت به مکان دوم آن است که روشن نیست که چقدر او بهره مند خواهد بود تا آنجا که ملی نماینده تعداد نگران است. بر اساس نتایج تا کنون ساندرز است که انتظار می رود برای دریافت 13 ملی نمایندگان به بایدن ، چیدن تا دو نمایندگان را کمی به ساندرز زمان سرب در Buttigieg (که در حال حاضر دوم در ملی نماینده count) — در لحظه ساندرز 34 به Buttigieg 23 نمایندگان.

Buttigieg آینده در دوم می تواند کمک به تغییر روایت است که پدید آمده در اطراف این نتایج. نامزد تلاش کرده است به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان از رنگ در حالی که بایدن — را نمایان دوم-جای دان در نوادا — شمارش در درخواست تجدید نظر خود را در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی در خاص است.

و خود را در نوادا به نظر می رسید به ارائه شواهد بیشتر که Buttigieg نمی تواند تکیه بر پشتیبانی از nonwhite رای دهندگان. اما اگر Buttigieg می تواند ثابت کند که او در واقع بهتر است در نوادا از آن در حال حاضر به نظر می رسد او قادر خواهد بود به صورتی که او می تواند به رقابت و حتی در کشورهای که در آن nonwhite رای دهندگان را تشکیل می دهند بخش قابل توجهی از رای دهندگان چیزی که — با یک تخته سنگ از مسابقات متنوع سرعت در حال نزدیک شدن — خواهد بود یک دارایی به مبارزات انتخاباتی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>