پیت دیویدسون معتقد ترک “SNL” می گوید castmates “think i’m f**king گنگ”

پیت دیویدسون است که با داشتن افکار دوم در مورد ماندن با “شنبه شب زنده” حداقل در بخشی به دلیل او احساس می کند که اعضای بازیگران بدرفتاری او با توجه به مصاحبه اخیر است.

“من یک مقدار زیادی از گفتگو با مردم [در مورد ترک ‘شنبه شب زنده”] به دلیل آن یک چیز سخت به انجام” Davidson گفت: رادیو و تلویزیون شخصیت Charlamagne tha خدا در روز دوشنبه در یوتیوب ویدئو “زندگی خود را حقیقت: صادقانه گفتگو با Charlamagne Tha خدا و پیت دیویدسون است.” “شما هرگز نمی خواهید به ماشه خیلی زود است. همه, همواره, مانند, ‘شما می دانم زمانی که شما می دانید و آن را بسیار خوب است.’ من شخصا فکر می کنم من باید با آن انجام می شود نشان می دهد چرا که آنها سرگرم کننده را از من در آن است.”

تبلیغات:

اگر چه دیویدسون ستایش خالق و تهیه کننده لورن مایکلز گفته او “مانند یک پدر به من,” او توضیح داد که به طور کلی محیط کار به عنوان “قاتل” چرا که “هر کس در تلاش است تا خود را s**t در. هر کس می خواهد به چیزی که بعد از.” به جای “محبت” جو دیویدسون گفت: “آنها don’t give a f**k در پایان روز است.”

دیویدسون نیز مورد تمسخر بودن همکار خود اعضای بازیگران.

به عنوان دیویدسون گفت Charlamagne Tha خدا “زمانی که من وجود دارد, آنها مانند,” Huh huh huh پیت یک f***ing, حرکت تند و سریع است. و شما مانند ‘که در کنار شما هستند؟’ من یک احساس عجیب و غریب که در ساختمان که در آن من نمی دانم که تیم آنها در حال بازی برای, واقعا, اگر من به شوخی یا من در شوخی است.”

تبلیغات:

اگر چه او اضافه کرد که او خواهد بود “منافق” اگر او از دیگر مجموعه بازیکنان به توقف ساخت جوک در مورد او گفت: “اگر من فقط علوفه در حال حاضر هر چند شاید من نباید وجود داشته باشد.” او همچنین مشاهده کرد که زمانی که همکاران خود را تمسخر او و سپس دوربین را بلافاصله کاهش آن دشوار است برای به دست آوردن مخاطب در کنار او “بدون اینکه مانند ‘در این نگاه f**king ادم سفیه و احمق.'”

او نتیجه گرفت: “آنها فکر می کنم من f**king گنگ است. من به معنای واقعی کلمه نقاشی به این احمق, ادم سفیه و احمق.”

“شنبه شب زنده” است و برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در Davidson هر دو در حالی که او غایب بود و زمانی که او در حال حاضر در نشان می دهد. در اکتبر. 5 قسمت آخر به روز رسانی co-لنگر کالین Jost شوخی که Davidson — که بنا به گزارش ها وجود ندارد و به صحنه های فیلم در James Gunn آینده فیلم “Suicide Squad” — که در واقع یک مرد که رانده بود ماشین خود را به یک جشنواره موسیقی و “هنوز هم نمی تواند به یاد داشته باشید که در آن او به پارک اتومبیل خود را یک هفته پس از نشان می دهد.” در هفته بعد قسمت Davidson, شوخی که Jost ممکن است دچار همان سرنوشت وحشتناک به عنوان یک شخصیت در فیلم اخیر “جوکر” که همچنین تمسخر یک بیمار روانی فرد است. (Davidson با حضور در بهداشت روانی, بازتوانی در سال 2016 شده است و مبتلا به اختلال شخصیت مرزی.)

تبلیغات:

در سال 2018 پس از Davidson تحریک جنجال برای شوخی در مورد تشکر. دن Crenshaw, R-تگزاس تنها با داشتن یک چشم (Crenshaw از دست چشم در حالی که خدمت در افغانستان) “شنبه شب زنده” دعوت Crenshaw بر روی نشان می دهد به تمسخر دیویدسون است. Crenshaw به نظر می رسد که دیویدسون “به نظر می رسد اگر مت از “شکستن بد” یک فرد است. او به نظر می رسد مانند یک دایره وار حرکت کردن عروسک با یک کرم. . . . او به نظر می رسد مانند مارتین کوتاه در فیلم ” بابا نوئل 3.’ یکی از این افراد بود که در واقع در ‘SNL.'” دیویدسون به نظر می رسد در کنار Crenshaw در این بخش و به نظر می رسد به خنده در جوک در زمان.

سازمان دیده بان قسمت کامل در Charlamagne tha خدا کانال یوتیوب:

تبلیغات:

کمدین به نظر می رسد در جدید خود را Netflix, ویژه “پیت دیویدسون: زنده از نیویورک” جریان در حال حاضر و در کمدی “زمان بلوغ” در تئاتر را انتخاب در مارس 13 و در Hulu در 20 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>