پیت دیویدسون گیج کننده و در عین حال غیر قابل انکار جاذبه است اما او آماده بود ؟

در نادر اخیر “شنبه شب زنده” ظاهر در اوایل این ماه پیت دیویدسون بازی بسیار به نوع شیء مورد علاقه را به یک جفت از “تشنه پلیس است.” به دنبال در مورد به عنوان راحت به عنوان یک حسابدار از قیمت واترهاوس در اسکار, Davidson, اسلامپ در یک گرمکن تحت leering زل زل نگاه کردن از سه نفر از مأموران اجرای قانون منجر Kate McKinnon شخصیت توصیف او به عنوان “کمی توله سگ مامانی سگ پسر بد, اما گزش.” هرگز پیت دیویدسون نام تجاری شده است تا به خوبی بیان — به جز شاید یک لحظه بعد وقتی دیویدسون خود را به صدر اعظم “به صداقت, من نفرت همه چیز را می گفت.” در حال حاضر در یک محوری حرفه ای لحظه برای 26 ساله طنز این سوال به نظر می رسد این است که این مسائل است که باعث می شود یک ستاره فیلم ؟

او قطعا به نظر می رسد ساخت یک نوسان بزرگ در آن است. دیویدسون در این میان بسیار عمومی تلاش در حال انتقال به چیزهای بزرگتر با جدید Netflix, ویژه, دو فیلم جدید (او ستاره در یک نقش حمایت در “عیسی رول”) و بسیار پرده مصاحبه با Charlamagne tha خدا همه حذف این هفته است. بعدی: این تابستان سرگذشتی کمدی “پادشاه جزیره استاتن” (کارگردان: Judd apatow آمده) به عنوان نقش در انیمیشن آینده “مارمادوک” و سال بعد “خودکشی تیم ملی.”

تبلیغات:

این به ظاهر دوره طلایی برای یک مرد که زندگی مشخص شده است برخی از واقعا ویرانگر نقاط پایین. پدر او یک آتش نشان درگذشت 9/11. دیویدسون فقط 7 سال داشت مادر او گفت که او تا دچار آسیب های روانی او تبدیل به یک “موش آزمایشگاه” برای پزشکان تحصیل کودکان که پدر و مادر خود را از دست داد که در آن روز جان. او تلاش می کرد با خود سلامت روان و افکار خودکشی به عنوان یک نوجوان بود و مبتلا به بیماری کرون ، او همچنین شروع به انجام, ایستاده, با مادر خود chauffeuring او را در سراسر به باشگاه.

در 20 او تبدیل به یکی از جوانترین افراد تا کنون بازیگران در “شنبه شب زنده” ورود با شکوفا در یک فورا در مورد buzzed “آخر هفته به روز رسانی” کمی در مورد چه مقدار پول آن را برای او را به انجام یک عمل جنسی در یک مرد. خود را ترکیبی از “ساکن فرد جوان” cred و دیده می شود-این-همه جهان-خستگی او را یکی از بزرگترین ستاره برک آوت در سال, حتی اگر او لین بود به خصوص یک شبکه. دیویدسون نمی رسند با یک چمدان پر از شخصیت ها و صداهای خنده دار مانند نوجوان ادی مورفی یک نسل زودتر او را بی امان هر چیزی برای خنده انرژی از یک Will Ferrell یا کریستین ویگ. اما تلخ deprecating غرابت کلیک. بسیاری از جالب ترین لحظات در طول سال شده اند و فقط او را gabbing بر روی “به روز رسانی” اشاره به خود را به عنوان یک “بیمار روانی جامعه کالج ترک تحصیل کردم که یک ‘Game of Thrones’ تاتو قبل از تماشای نشان می دهد.”

اما او به زودی ساخت عناوین خود را برای زندگی شخصی از جمله یک گردباد تعامل و فروپاشی با Ariana Grande اخلال سراسیمگی از Instagram پست به اوج خود رسید در یک سرعت حذف شده و اعلام می کند که “من واقعا نمی خواهید به در این زمین هر بیشتر.”

تبلیغات:

“من پایین سنگ است که مردم از ترس از زندگی من و من باید از بین برود و پس از آن من باید به خودم را تا بازگشت دوباره” Davidson گفت: در گفتگو با Charlamagne tha خدا این هفته که در آن او همچنین اشاره خود را نانامی به بازی در توانبخشی و روابط خود را با بهترین بازیگر زن کیت بکینسیل و مدل Kaia Gerber. اما در حال حاضر او می گوید: “من می خواهم همه را شکوفا و بزرگ می شود. زندگی خیلی کوتاه است فقط باید مانند هر bullsh*t با هر کسی.”

شاید. در “زنده از نیویورک” — که در آن او به درستی معتقد است که Netflix دادن ایستاده ویژه به همه این روزها — او پرتاب نارنجک در هر پل پشت سر او. او پیاده روی خود را تا سال 2018 عذرخواهی سناتور دن Crenshaw او به عنوان “یک مرد ضربه در ورزش” در “SNL” و او می رود و همه در آریانا گفت: “زندگی حرفه ای من خواهد بود بیش فردا اگر من رنگ خودم قهوه ای و پریدند بر روی جلد مجله وگ و فقط شروع sh**تینگ در سابق من.” او همچنین خواستار BS خود را نامزد سابق را mythologizing خود را در حال حاضر افسانه ای تجهیزات مصرف قابل فهم موضع که “من نمی خواهم که او صحبت تمام sh*t از طرف من d*ck.”

آن را اغلب مضطرب مجموعه با Davidson تعجب با صدای بلند در مورد نقش خود در “SNL” — “این بسیار حداقل مقدار از مسائل من را وادار به انجام” — و تاریک مشاهدات در مورد استخر مادرش خریداری شده به عنوان یک نوع تسلیت جایزه برای کودکان و نوجوانان پس از پدرش درگذشت. او را به تماشای شما می خواهید این مرد به خوب. شما لازم نیست دقیقا می خواهید به خنده. جوک در مورد gropey گی بچه ها و کودکان گرسنه در آفریقا بیشتر احساس مانند سست و بدون مقدمه سخنان یک مرد حلق آویز با دوستان خود را پس از فروپاشی از یک ستاره که انجام این کار برای یک دهه است. به عنوان یک نقطه, مقایسه, نگاهی به روال اولیه خود را در مورد farting مسابقات و از خودتان بپرسید اگر “زنده” احساس می کند مانند کار کسی است که رشد کرده و به عنوان یک هنرمند.

تبلیغات:

بهترین لحظه می آید درست در آغاز زمانی که او توصیف زمان Louis C. K. سعی کردم به او را بوت از “شنبه شب زنده” و بارها و بارها توصیف طنز به عنوان کسی که مهم بود در آن زمان. این یک تیز بهنگام بیت یکی که اعلام گذرا طبیعت ارتباط. اما این دقیقا یک زنگ حمایت ویژه می گویند که فروش آن نقطه به نظر می رسد این نیست که کار از یک درنده جنسی.

دیویدسون موازی لحظه در اوایل “بزرگ زمان نوجوانی.” بازی Zeke که به زودی سابق دوست پسر مو (“آمریکا خرابکاری را” Griffin Gluck) خواهر بزرگ او اعلام جاه طلبی خود را به یک بازیگر. برای اثبات استعداد خود را, او سپس به تظاهر او را فقط به او آموخته سگ مرده است. این یک عجیب متا صحنه به عنوان اگر دیویدسون بازیگر بازی Zeke بازیگر می خواهد برای نشان دادن محدوده خود برای ما.

تبلیغات:

اما نقطه فروش این فیلم بدون شک این است که دیویدسون در حال پخش است دیویدسون نوع. Zeke یک خالکوبی کالج ترک تحصیل با avuncular لذت و bafflingly انتخابی جاذبه. شیرین و آشفته و بی پروا او را به عنوان به خوبی به معنی شخصیت به نظر نمی رسد فوق العاده کشش برای مرد او را به بازی. به جای آن او به نظر می رسد بسیاری مانند او blasé “SNL” شخصیت چاد کشیده به 90 اغلب مشقت بار دقیقه از گفتن “بیمار” “پیش بینی” و “اوه لعنتی.”

در سال های اخیر دیویدسون انجام برخی واقعا سرگرم کننده, صحنه سرقت در فیلم هایی مانند “تنظیم آن را” و “آنچه مردان می خواهند;” او به نظر می رسد بیشتر در سهولت زمانی که او در نقش کوچکتر. به طوری که در آن است که مرد در حال حاضر ؟ او حتی می خواهید این همه ؟ چرا که او به نظر نمی رسد که تلاش همه که سخت است.

دیویدسون غیر قابل انکار درخواست تجدید نظر یک gangly غرابت است که به طور کامل خود را. در عین حال او هم یک قرعه کشی برای طرفداران که – به عنوان هایدی گاردنر, نوجوانان, منتقد فیلم بیلی Gismet یک بار گفت: از مزاح “فکر می کنم من می تواند به او کمک کند.” و این عجیب و غریب پویا برای هر مجری و مخاطبان خود را.

تبلیغات:

دیویدسون riffed بر روی تصویر خود را دوباره در این هفته در تبلیغی برای آینده قسمت از “SNL” میزبانی John Mulaney. در یک کلیپ یادآور آغاز “او بوی” Davidson به نظر می رسد serenely مراقبه در اتاق پانسمان خود را با گورو و اخیرا اجازه رفتن از عادات بد خود را به عنوان به خوبی به عنوان حیوان خانگی میمون. اما او سپس دون او “هود موش دنده” امیدوار کننده Mulaney او را “مردم را به آنچه آنها می خواهند” و “عمل واقعی احمقانه است.”

در مصاحبه خود با Charlamagne tha خدا این هفته دیویدسون گفت: نمایش “اگر من فقط علوفه در حال حاضر شاید من فقط نباید وجود داشته باشد. آنها فکر می کنم من f•••ing گنگ است. من به معنای واقعی کلمه نقاشی به این احمق, ادم سفیه و احمق.”

دیویدسون است هیچ ساختگی او فقط واقعا به نظر می رسد که رنگ خود را به منحصر به فرد گوشه پس از تبدیل شدن به معروف اقدام مانند یک doof. هر اخیر حرکت حرفه ای به نظر می رسد این اقدام از یک مرد آماده برای شما به او به طور جدی مگر اینکه شما نیست که در این صورت فقط شوخی! “هنگامی که من با انجام این نشان می دهد من فقط رفتن به نشستن در اطراف در حال انتظار برای Tosh بازنشسته” او ترک خورده در “آخر هفته به روز رسانی” فقط دو ماه پیش.

تبلیغات:

بدون شک برخی از علت واکنش های ناشی از مسائل مربوط به سلامت روانی دیویدسون شده تحسین عمومی در مورد. آنها همچنین در حال حمل یک بوی بسیار bankable بسیار آسیب پذیر بودن محصول میفروخت به شیوه ای که حتی به نظر می رسد او آماده برای. که یک دسته از خنده به تماشای; این در واقع غم انگیز و ترسناک است. و به تازگی پدید آمده از آنچه به گفته وی در ماه دسامبر به عنوان “نوع از تعطیلات که در آن آنها را به گوشی خود را و ردشدن” ارزش آن را دارد که از جمله پیت دیویدسون با بهره گیری از پیت دیویدسون در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>