فیلادلفیا بیمارستان بسته باقی می ماند در میان بیماری همه گیر کوروناویروس پس از مالک خواسته های بزرگ هزینه: گزارش

فیلادلفیا اوراق برنامه ای برای بازگشایی یک بیمارستان خالی است که می تواند به خانه نزدیک به 500 نفر در میان بیماری همه گیر کوروناویروس پس از صاحب آن خواستار این شهر او را به پرداخت نزدیک به 1 میلیون دلار در هر ماه.

شهر امیدوار به استفاده از این توقیف Hahnemann University Hospital آن را به عنوان مسابقه برای پیدا کردن در دسترس تخت برای رسیدگی به افزایش تعداد بیماران مبتلا به کوروناویروس. فیلادلفیا بوده است یکی از سخت ترین ضربه شهرستانها, گزارش بیش از 1300 مورد تأیید و 14 مرگ و میر.

تبلیغات:

اما در بیمارستان باقی خواهد ماند و پس از خالی صاحب Joel فریدمن کالیفرنیا املاک و مستغلات سرمایه گذار خواستار آن شد که شهر یا خرید ملک یا پرداخت او تقریبا 1 میلیون دلار در هر ماه در اجاره و هزینه های دیگر به گفته نیویورک تایمز.

بیمارستان تعطیل در ماه سپتامبر سال 2019 پس از درد و رنج میلیون ها دلار ضرر.

یک سخنگوی فریدمن استدلال کرد که هزینه های به مراتب کمتر از آنچه در دو بیمارستان در کالیفرنیا متهم به استفاده از این امکانات است.

تبلیغات:

“هر کسی که به دنبال در سیب به سیب مقایسه می توانید ببینید که آقای فریدمن نه تنها مورد نظر مفید به شهر فیلادلفیا و رهبران آن بود اما او بسیار معقول” سخنگوی سام خواننده گفت: خروجی. “ما در حال نا امید که آنها را قبول نمی کند چه ما ارائه شده اما ما آماده هستیم برای کمک به شهرستان و یا دولت اگر آنها می خواهند به بازگشایی بحث.”

فریمن موقعیت جلب گسترده محکومیت به عنوان شهر هایش با بی سابقه بحران بهداشتی. سناتور. برنی ساندرز من-Vt., بسیج هواداران خود در خارج از بیمارستان در سال گذشته به مخالفت با بسته شدن آن در یکی از شهر, فقیرترین مناطق.

“همانطور که همه شما می دانید ممکن است بسته شدن هانمن هیچ ربطی به مراقبت های بهداشتی. این همه چیز را با حرص و آز و” ساندرز گفت: در آن زمان. “این اشتباه است که غیر اخلاقی است که آنچه در این کشور است.”

تبلیغات:

ساندرز خود را تمدید انتقاد از فریدمن به عنوان coronavirus زده فیلادلفیا.

“ما مواجه با برآورد بیش از 100,000 coronavirus مرگ و میر. این ظالمانه است که یک فیلادلفیا املاک و مستغلات سرمایه گذار که بسته یک بیمارستان در حال حاضر در تلاش برای گول زدن این شهرستان به دوباره آن را باز کنید” ساندرز گفت: اصرار شهر به سر می برد بیمارستان. “شهرستان باید بازگشایی هانمن بیمارستان بلافاصله.”

تبلیغات:

خواننده ادعا کرد که فریدمن مخالفان شده اند “اشتباه شده است بحرانی” از او.

اما فیلادلفیا شهردار جیم کنی به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که این شهر داد تا مذاکره با فریدمن پس از دانشگاه اجازه این شهرستان خود را به استفاده از موسیقی و ورزش محل رایگان است.

“ما نمی نیاز به آن را خود و نه منابع لازم برای خرید آن را,” او گفت:. “بنابراین ما انجام می شود و ما در حال حرکت هستند.”

تبلیغات:

کنی گفت: این شهرستان به ارائه اجاره نامه بیمارستان برای “اسمی” مقدار و پوشش تعمیر و نگهداری و هزینه های. معامله را پرداخت کرده اند فریدمن “صدها هزار دلار در ماه” و افزایش ارزش با انجام “کار گسترده آن را قابل استفاده دوباره است.”

“و در عین حال مالک نمی خواهد به توافق برسند ما پیشنهاد,” او گفت:.

اما فریدمن خواستار به مراتب بیشتر از شهر شد قادر به توجه کنی.

تبلیغات:

“من اجازه دهید دیگران تصمیم می گیرید که آیا این معقول است یا نه,” او اضافه شده است.

برایان Abernathy این شهر مدیر عامل به خبرنگاران گفت که فریدمن خواسته بودند “غیر منطقی است.”

“من فکر می کنم او در این نگاه به عنوان یک معامله کسب و کار به جای ارائه قریب الوقوع و مهم کمک به شهر و ساکنان ما,” او گفت:.

قانونگذاران مانند شهر, عضو شورای هلن بدنسازی به نام برای شهرستان به استفاده از دامنه برجسته برای به دست گرفتن اموال و اجازه نمی دهد “نامعقول حرص و طمع به راه صرفه جویی در زندگی می کند.” اما استدلال کنی که این گزینه را بیش از حد طولانی و هنوز نیاز به آنها را به خرید ساختمان در قیمت بازار.

تبلیغات:

کنی گفت: فریدمن موقعیت شد یک مثال از احتکار که نادیده گرفته قدر از زمان بحران است.

“مردم را به استفاده از این تلاش برای ایجاد یک باک کردن از این و من فکر می کنم دوباره آن را غم انگیز,” او گفت:. “این است که احتمالا بزرگترین بحران بهداشتی در نسل ما و آنها باید عمل درآمده است.”

فریدمن ملک در فیلادلفیا تخریب شد دوشنبه با اسپری رنگ پیام های مطالعه “جوئل جان” و “رایگان هانمن.”

“جوئل فریدمن تا خون در دست خود گفت:” در حال پرواز یش به درب.

تبلیغات:

“خرابکاری یا نفرت هرگز قابل قبول و نه آن را به حل هر گونه مشکلات است. بلکه آن است که یک بار به گرد هم می آیند و کار جمعی برای بهترین جامعه” خواننده گفت: در Philadelphia Inquirer. “این چیزی است که آقای فریدمن اقدام به انجام و شهرستان تعیین سایت مناسب برای نیازهای خود را.”

کنی مورد مناقشه است که شخصیتپردازی در یکشنبه مصاحبه با NPR در.

“ما تا به حال برای رفتن به عقب و جلو . . . با یک مولتی میلیونر صاحب که می خواستم برای به حداکثر رساندن سود خود,” او گفت:. “بنابراین ما تصمیم گرفت به جای ادامه به رفتن به عقب و جلو با او — ما نقل مکان کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>