غرفه گوشی رژه و 10 دقیقه تست کیت: چگونه کشورها در سراسر جهان در حال مبارزه با Covid-19

Coronavirus بیماری همه گیر جهانی است بحران بهداشتی و راه های کشور در سراسر جهان در حال تلاش برای مانع این بیماری در حال شیوع گسترده. در ایالات متحده به عنوان مثال بسیاری به شدت مناطق پر جمعیت را تصویب کرده اند “پناهگاه در محل” طرح برای نگه داشتن تعدادی از افراد آلوده از رشد سریع است. کسب و کار تلقی غیر ضروری را بسته اند. حداقل یک شهر حتی ارائه دستورالعمل های رسمی با خیال راحت به روابط صمیمی در طول این زمان که اکثر این مفهوم را میرسانند “ندارد و آنها را در همه.”

اما برخی آفریقایی و آسیایی و اروپایی و کشورهای آمریکای جنوبی در پاسخ کاملا متفاوت است. در زیر یک نمونه از راه های مختلف کشور کار کرده اند برای حفاظت از شهروندان از Covid-19 ویروس.

کره جنوبی و برخی جهان, جامع ترین اقدامات حفاظتی در محل با توجه به کارشناسان. و آنها قطعا برخی از مهمترین رمان بیش از حد. یک گزینه برای Covid-19 تست — که در کره جنوبی ساخته شده است که بیشتر به راحتی در دسترس از بسیاری از کشورهای دیگر — شامل عمومی “تلفن غرفه.” یک بیمارستان در سئول نصب شده تا آنها را در اطراف ساختمان خود را برای ارائه آسان و سریع تست برای مردم نگران آنها ممکن است این بیماری است.

راه کار آن این است دیدنی: یک نفر در یک زمان می توانید وارد کنید یک طرف دیواره شیشه غرفه و گرفتن یک گوشی متصل به یک بیمارستان کارگر ایستاده در سمت دیگر شیشه ای. پس از مشورت کارکنان عضو چوب می تواند سلاح های خود را به دستکش های لاستیکی تعبیه شده به غرفه به سواب بیمار به سرعت جمع آوری نمونه قبل از این غرفه است که به سرعت ضد عفونی. بیمارستان می گوید: هفت دقیقه و آزمون اجازه می دهد تا آن را به آزمون تقریبا 10 بار به عنوان بسیاری از نمونه ها به عنوان آن می تواند بدون ویژه غرفه.

کره جنوبی یکی از کشورهای آسیایی دچار فشار از بیماری همه گیر کوروناویروس — سریع-تست آتش الهام بخش روش به, امیدوارم, نجات زندگی بیشتر.

پاسخ به کروناویروس در فیلیپین شده است به شدت مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته در سراسر جهان است. فیلیپین در تلاش است با بسیاری از عوارض دیگر کشورها مانند ناکافی تست و عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارکنان پزشکی. اما این مشکلات تشدید شده اند هرج و مرج و متناقض ارشاد از رهبران.

در مارس 16, رئیس جمهور رودریگو Duterte اعلام کرد او می تواند با قرار دادن این کشور اصلی جزیره Luzon — صندلی شهر مانیل و آن منطقه شهری تحت مستند. حدود نیمی از جمعیت کشور از 107 میلیون نفر زندگی می کنند در Luzon با 12 میلیون نفر از آنها در مانیل.

اما مقامات دولتی بارها و بارها در تضاد یکدیگر در بحث از آنچه مستند مستلزم و چه کسی مجاز است به بیرون بروید و به همین دلیل است. این معلوم نیست که آیا یا نه حمل و نقل عمومی ادامه خواهد داد و یا اینکه آیا تولید کنندگان مواد غذایی باید به کار ادامه دهد. فیلیپین مجلسی از تولید کنندگان مواد غذایی, Inc. شروع به هشدار دادن از پتانسیل شکاف در عرضه مواد غذایی و زنجیره ای.

مانند ایالات متحده آمریکا, فیلیپین اذعان به آن را ندارد به اندازه کافی آزمایش برای مشخص کردن تعداد دقیق Covid-19 موارد در کشور است. در 21 مارس را اعلام کرد 307 کل موارد. شده اند وجود دارد حداقل 25 Covid-19 مرگ و میر در فیلیپین از مارس 22 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز’ مورد ردیاب.

ایتالیا که به پیشی گرفتن از چین به عنوان کشوری با بیشترین Covid-19 مرگ و میر در حال حاضر کانون coronavirus بیماری همه گیر. و به عنوان Kelsey پیپر و کریستینا Animashaun نوشت: برای Vox مشکل این است که ایتالیا نمی پاسخ به کوروناویروس. مشکل این است که آن را همیشه در پاسخ کمی دیر و با کمی بیش از حد اعتدال.

ایتالیا به حال اول خود را تایید coronavirus مورد در فوریه 20. اما بیمار که تا به حال هیچ تماسی با چین نشان می دهد که او احتمالا گرفتار این ویروس از دیگر اروپایی. “چه کسی ما تماس بگیرید ‘بیمار یک’ احتمالا ‘بیمار 200,’ ” یکی اپیدمیولوژی نیویورک تایمز گفت.

در فوریه 23, کشور تا به حال 123 مورد تأیید و تا به حال مهر و موم کردن 11 شهرها با پست های بازرسی. اما در اوایل دولت پاسخ مبهم بود: در حالی که مقامات خواست عمومی برای عمل اجتماعی فاصله اولیه و بسته تمام مدارس دولتی در مارس 4, آنها همچنین خواستار ایتالیایی “نه به تغییر عادات ما” با شهردار میلان انتشار یک “میلان متوقف نمی شود” کمپین.

به عنوان بیماری گسترش دولت شروع به پاسخ بیشتر به شدت. در 8 مارس را به آن قفل شده است و شمال کشور که در آن ویروس اول داشت. در مارس 9, آن تمدید مستند به بقیه کشور است.

در حال حاضر به عنوان تلفات همچنان در حال افزایش است, این مستند اقدامات تنها سفت. همانطور که از شنبه این است که دیگر اجازه رفتن به خارج برای تنه زدن. در ضمن تعداد موارد جدید همچنان به افزایش می یابد.

جنوب آمریکا یکی از قاره ها با بدترین موارد تایید شده. برخی از کشورها به آرامی آغاز به گزارش صدها نفر از coronavirus موارد اما دیگران پاسخ توسط thumbing بینی خود را در این بیماری است.

برای مثال نیکاراگوئه: در مارس 14, نیکاراگوئه معاون رئیس جمهور روزاریو موریلو سازمان چه حداقل یک خبرنگار به عنوان “یک نوع راه رفتن و کارناوال.” عمومی رالی به نام “عشق در زمان Covid-19” (پس از مشهور گابریل گارسیا مارکز رمان) دیدم هزاران نفر از نیکاراگوا راهپیمایی, رقص و حمل نشانه هایی که توضیح داد که چگونه coronavirus بر سیستم تنفسی است.

این رویداد برگزار شد به افتخار رئیس جمهوری دانیل اورتگا یک بحث سیاستمدار اجرا می شود که آنچه برخی از منتقدان تماس با یک دیکتاتوری است. اما حامیان او با استفاده از فرصت به جشن رهبر خود را برای آنچه که آنها در نظر گرفته شده خود را نشان دادن همبستگی برای coronavirus قربانیان در سراسر جهان است. یکی از ساده ترین راه برای گسترش coronavirus ، خوشه بندی مردم هم در تظاهرات عمومی. نیکاراگوئه هنوز علنا اظهار داشت که آیا کسی در این کشور آلوده شده است.

سنگال که به سرعت واکنش نشان داد و محکم به ابولا شیوع بیماری در آن منطقه در سال 2014 به طور مشابه به خوبی آماده برای coronavirus. این کشور خانه انستيتو یک آزمایشگاه تحقیقاتی است که همکاران با سازمان بهداشت جهانی برای مبارزه با شیوع بیماری های ویروسی و خالق یکی از اولین واکسن تب زرد. و در حال حاضر انستیتو پاستور است teaming تا با Mologic انگلیسی بیوتکنولوژی شرکت تاسیس شده توسط پسر که توسعه آبیاری-on-a-stick تست حاملگی برای ایجاد کیت های آزمایش است که می تواند تشخیص Covid-19 در عرض 10 دقیقه.

با توجه به پاستور موسسه کیت منتشر خواهد شد در ظرف سه ماه و تنها هزینه خواهد شد $1 در هر ست. “مردم خواهد بود قادر به انجام آن خود را” سخنگوی, گفت واشنگتن پست.

A man in white looks at a painting of a woman blowing her nose.
عضو سنگال graffitti جمعی RBS خدمه مطالعات coronavirus نقاشی در پیشرفت in Dakar.
Seyllou/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

حتی بدون 10 دقیقه کیت سنگال را تست قابلیت های بهتر از کسانی که از ما است. آنها در حال حاضر با استفاده از کیت های آزمایش که تشخیص بیماران در عرض چهار ساعت.

یکی از اولین چیزهایی که بسیاری از سگ-دوست داشتن آمریکایی ها گفته شد در مورد کوروناویروس بود که ما خوب doggos شدند ایمنی بدن را به این بیماری است. خوب بود و اخبار از آنجا که ما عشق را به بوسه و آغوش گرفتن و بازی کردن با نوزادان و سگ پیاده روی بزرگ است و قابل قبول صورت, هوای آزاد, ورزش در دوران انزوای اجتماعی.

اما آخرین اخبار از هنگ کنگ نشان می دهد در غیر این صورت. در مارس 19, هنگ کنگ, کشاورزی, شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست (AFCD) اعلام کرد که یک حیوان خانگی آلمانی چوپان بود “بارها و بارها آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.” این دومین سگ آلوده به این بیماری در هنگ کنگ پس از یک حیوان خانگی سگ پشمالوی سیاه پومرانیا که تست مثبت پیش از آن در ماه مارس است. سگ پشمالوی سیاه پومرانیا صاحب بنا به گزارش ها تا به حال ویروس و سگ درگذشت روز پس از انتشار آن از اجباری قرنطینه; هیچ علت مرگ تایید شده است اما.

کارشناسان اصرار دارند که سگ نمی توانست درگذشت coronavirus. به همین ترتیب AFCD مقامات تاکید کرد که این سگ نشان داد هیچ نشانه و این که انسان نباید نگران انتقال است.

“وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی می تواند یک منبع از Covid-19 برای انسان و یا این که این ویروس می تواند باعث بیماری در سگ” یک AFCD سخنگوی گفت. “صاحبان حیوان خانگی همیشه باید حفظ بهداشت خوب شیوه و تحت هیچ شرایطی نباید آنها را رها حیوانات خانگی خود را.”

چه این به این معنی است مصرف یک اقدام احتیاطی است که بسیاری از ما صاحبان حیوان خانگی در سراسر جهان به احتمال زیاد هرگز در نظر گرفته شود: آیا به حیوان خانگی خود را در آغوش گرفتن و یا یک بوسه بر روی سر.

“سنگاپور انجام داده است همه چیز را راست” یک کارشناس گفت: آمار اخبار. پس از وحشت از سارس 17 سال پیش و سنگاپور توسعه یافته زیرساخت های قوی برای مقابله با بیماری های همه گیر و آماده بود و آماده زمانی که رمان coronavirus رسید.

“در طول زمان صلح ما برنامه ریزی برای شیوع این” Lalitha Kurupatham معاون مدیر واگير بخش در سنگاپور نیویورک تایمز گفت.

به عنوان گزارش از یک ویروس جدید در چین پدید آمده سنگاپور ممنوع مسافران از سرزمین اصلی چین در اواخر ماه ژانویه است. تمام تماس های ورودی مسافران باید خود را به درجه حرارت گرفته شده و به طوری که مردم از ورود به مدارس و رستوران ها. (مدارس باز باقی می ماند هر چند بار ناهار در حال حاضر مبهوت بنابراین به عنوان برای جلوگیری از تجمع جرم.)

Residents, many in masks, sit several seats apart on a brightly lit train.
سنگاپور ساکنان عمل اجتماعی فاصله در یک قطار در مارس سال 2020 است.
Maverick Asio/SOPA تصاویر/LightRocket/گتی ایماژ

این کشور دارای توانایی برای تست از 2000 نفر در روز با 140 تماس با ردیاب کار با پلیس به طرح هر بیمار مورد تاریخچه. آن را نیز توسعه یک تست سرولوژی است که می تواند تعیین اینکه آیا یا نه یک بیمار دارای آنتی بادی این ویروس در سیستم خود به این معنی است که آنها ممکن است انجام Covid-19 بدون توسعه هر گونه علائم آن است. تست رایگان است. قرنطینه الزامی است برای کسانی که تا به حال تماس نزدیک با تایید موارد است.

از مارس 22 سنگاپور گزارش شده مرگ دو نفر به علت Covid-19.

در میان کشورهای آفریقایی مصرف به خصوص خط سخت در برابر Covid-19 تونس است. کشور گزارش 29 مورد از این ویروس در طول این هفته و دولت در میان یک حکومت نظامی برای کنترل ممکن است گسترش یافته است. از 6 بعد از ظهر تا 6 صبح هر روز هر دو افسران پلیس و سربازان در حال گشت زنی برای اطمینان از هیچ یک برگ خانه های خود. تنها استثنا زمانی است که مردم نیاز به توجه پزشکی; در غیر این صورت هیچ فعالیت در فضای باز مجاز است.

حکومت جدید نیستند در تونس. برای مثال در سال 2011 دولت تحمیل شده یکی به عنوان کشور شد طرح میتوانست با اعتراضات مدنی. اما این مفهوم به طور کامل به دام افتاده در داخل خانه یکی از ساکنان گفت: آنها هنوز بسته بندی سر خود را در اطراف.

“وجود دارد هیچ کار برای ما و در حال حاضر آنها از ما بخواهید به در خانه بمانند. من نمی توانم به خانه در این زمان. من نیاز به آن را صرف با دوستان” یک مرد محلی به رویترز گفت که خود را خبرنگار او را در بر داشت در خارج از ساعت های صریح و روشن عمل مقاومت در برابر سیاست جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>