اطلاعات گوشی را نشان می دهد آمریکایی ها در حال حرکت در اطراف بیشتر رغم اجتماعی فاصله سفارشات

بیش از یک ماه پس از اولین پاندمی stay-at-home سفارشات در ایالات متحده مردم در حال گرفتن antsy.

متوسط فاصله آمریکایی ها هر روز سفر شروع به تیک تیک کردن در چند هفته گذشته و قبل از یک تعداد انگشت شماری از کشورها رسما شروع به بازگشایی کسب و کار خود و فضاهای عمومی و دیگران شروع به صحبت در مورد بازگشایی. اقامت در خانه سفارشات به منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus به ارمغان آورد بسیاری از اقتصادهای سنگ زنی برای توقف و بازگشایی تلاش نشان دهنده تلاش برای قرار دادن مردم به کار می کنند. اما آنها همچنین می تواند باعث تجدید حیات coronavirus موارد به عنوان کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که وجود دارد نه به اندازه کافی تست بدانم که آیا یا نه آن را امن برای بازگشایی کسب و کار.

این هشدارها را متوقف نشده برخی از مردم به طور فزاینده ای از ترک خانه در چند هفته گذشته به طور بالقوه در سرپیچی از کسانی که اقامت در خانه سفارشات.

با توجه به جمع ناشناس اطلاعات از geospatial شرکت تجزیه و تحلیل مداری بینش ميانه فاصله مردم سفر به یک نقطه کم در مارس 12 بود که یکشنبه عید پاک از حدود نیم مایل است. که فاصله تقریبا دو برابر به یک مایل زیر پنج شنبه, مارس 19. به آمده تا با متوسط فاصله مداری بصیرت استفاده های ناشناس محل تلفن همراه داده ها را برای 12 میلیون دستگاه به طور خاص ایجاد یک شعاع از مکان های مختلف مردم در هر روز. این شرکت گزارش واحد خود را از راه دور به عنوان درجه عرض جغرافیایی و یا جغرافیایی که روی محور y از نمودار بالا.

که یکشنبه عید پاک پایین شرح زیر است چندین هفته کاهش متوسط مسافت طی شده به عنوان شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور تصویب پناهگاه در محل سفارشات در ابتدای ماه مارس است. برای بافت در فوریه مردم به طور معمول بین سفر حدود 2 و 3.5 مایل در هر روز (یا .03 به 0.5 درجه از فاصله در طول و عرض و یا طول جغرافیایی در هر روز).

شما می توانید افزایش در هفته گذشته در سطح شهرستان در نقشه زیر. بیشتر زرد و نارنجی بر روی نقشه به معنی بالاتر روزانه مسافت طی شده و بنابراین احتمالا کمتر اجتماعی فاصله. تصویر در سمت چپ کشویی نشان می دهد این هفته آغاز آوریل 10 در حالی که نقشه به سمت راست نشان می دهد در این هفته از آوریل 17.

میانگین مسافت طی شده روزانه برای هفته آغاز مارس 10 (سمت چپ) در مقابل این هفته آغاز مارس 17 (سمت راست).
مداری بینش

داده ها از یک مکان دوم-ردیابی اطلاعات شرکت Unacast زیر یک روند مشابه با میانگین تحرک و همچنین نزدیکی به دیگران افزایش پس از عید پاک است. Unacast داده ها همچنین نشان می دهد که ترافیک پا در فروشگاه های خرده فروشی نیز شروع به انتخاب کنید تا بازگشت به فروشگاه در تعدادی از کشورهای بازگشایی شده است.

سفر دورتر و یا نزدیکتر به مردم, البته, لزوما به این معنی نیست که مردم در حال نقض فاصله اجتماعی سفارشات و یا رفتن مکان آنها قرار نیست برای رفتن. در فلوریدا و در بیشتر مناطق روستایی متحده به عنوان مثال که در آن بیشتر مردم با ماشین سفر می توان با خیال راحت تر به لحاظ اجتماعی فاصله از در, می گویند بخش هایی از نیویورک است. اما این به آن معنا آن را کمتر احتمال دارد که آنها را به ماندن در منزل.

افزایش جنبش نیز اتفاق می افتد نه در خلاء است. نرخ مرگ و میر در بسیاری از ایالت ها شروع به کاهش در اواسط ماه آوریل اجتماعی هر چند فاصله به احتمال زیاد منجر به آن کاهش می یابد. در حدود همان زمان فرمانداران شروع به بحث در نظر دارد برای سهولت محدودیت. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن معروف امیدوار کلیسا pews می تواند بسته بندی شده با عید پاک.

داده ها همچنین نشان می دهد که افزایش در جنبش شروع به اتفاق می افتد قبل از رسمی بازگشایی تاریخ نشان می دهد که وعده بازگشایی شد به اندازه کافی برای مردم در حال حرکت دوباره. آرامش متفاوت است برای هر محل و برخی از کسب و کار اجازه داده شد تا قبل از دیگران. تنسی و جورجیا مجاز بسیاری از کسب و کار برای باز کردن آوریل 27, برای مثال در حالی که کارولینای جنوبی شروع تدریجی باز کردن فضاهای عمومی یک هفته قبل از.

با امکان بازگشایی ظاهری واقعی تر آن را نیز ممکن است مردم به سادگی کردم بی قراری یا احساس راحت تر جسارت و بعد با خیال راحت پناه. بهتر است در بهار آب و قطعا تشویق بیش از یک چند به خارج از خانه دریافت کنید.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>