در نزدیک به چهار هفته پس از چین گزارش داد که شیوع بیماری مرموز جدید coronavirus تعداد موارد سر به فلک کشید از 41 به بیش از 4400 با بیش از 100 نفر کشته شده اند.

چین اصلی روش در پاسخ به شیوع 2019-nCoV آن را به عنوان شناخته شده است ؟ اجباری محدود کردن جنبش از مردم که ممکن است در معرض ویروس شناخته شده به عنوان یک قرنطینه.

قرنطينه استفاده شده است برای کنترل گسترش بیماری پس از 1377. اما هرگز کسی اقدام به قرنطینه به عنوان بزرگ این یکی در چین است.

در ژانویه 23, مقامات معرفی محدودیت های مسافرتی در سه شهر — ووهان هوانگگنگ و اژو — موثر بر 20 میلیون نفر است. در روز قرنطینه تمدید شد به سایر استانها و شهرستانها تأثیر بیش از 50 میلیون نفر در کل. آن را “مادر همه قرنطينه,” دانشگاه پزشکی مورخ Howard Markel گفت واشنگتن پست. “من هرگز نمی توانست تصور آن است.” حمل و نقل عمومی متوقف شده است. پروازها لغو شد. اینتر-استان خدمات اتوبوس متوقف شد.

در ژانویه 25, رئیس جمهور چین گفت: این ویروس جدید مطرح شده در یک “قبر” تهدید و دولت خود دستور داد آژانس های مسافرتی برای متوقف تور برای شهروندان چینی در داخل چین و خارج از کشور.

اما در اینجا چیزی است: تاریخ نشان می دهد که این نوع محدودیت های مسافرتی نیست بسیار مفید در متوقف کردن شیوع بیماری. در بهترین حالت آنها تاخیر گسترش بیماری — اما تاثیر نیست تعداد افرادی که در نهایت بیمار است. مردم در زیر زمین پیدا کردن راه هایی برای مسافرت به رغم محدودیت. و زمانی که محدودیت ها برداشته ویروس ها می توانید راه خود را دوباره.

هنوز قرنطینه به نظر می رسد یکی از چین برجسته ترین ابزار برای کنترل گسترش ویروس در حال حاضر. در اینجا چیزی است که زندگی تحت قرنطینه در چین به نظر می رسد بر روی زمین است.

گتی ایماژ

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ سواری موتوری دوچرخه سواری در یک جاده خالی در ووهان چین. محدودیت های مسافرتی در شهرستانها در سراسر چین در حال مؤثر بیش از 50 میلیون نفر

گتی ایماژ

یک مرد اسپری ضد عفونی کننده. یک مطالعه جدید نشان می دهد این ویروس در زمان خاموش هفته زودتر از مقامات چینی پیشنهاد کرده اند.

از ویژگی های چین/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

کارگران ضد عفونی کردن یک ساختمان دولتی در هانگژو واقع در استان ژجیانگ چین.

گتی ایماژ

یک زن چک پسرش متوسط در ووهان چین. بیش از 107 مردم مرده از ویروس.

گتی ایماژ

ماشین آلات ساخت و ساز نشسته در سایت یک برنامه ریزی موقت بیمارستان صحرایی در ووهان هوبئی چین است. ووهان Leishenshan بیمارستان تکمیل خواهد شد در هفته آینده با ظرفیت 1300 تخت.

چنگ Content/Xinhua News Agency/گتی ایماژ

پزشکی کارکنان از اتحادیه بیمارستان در ووهان چین.

خبرگزاری گتی ایماژ

یک کارگر تولید لباس محافظ در یک کارخانه در Nantong در چین استان جیانگسو ،

هکتور Retamal//خبرگزاری گتی ایماژ

یک افسر پلیس دمای یک راننده در یک ایست بازرسی در حومه شهر ووهان چین.

کاترین چنگ/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

مترو سواران در هنگ کنگ پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان سر صفحه اصلی گزارش زیر از coronavirus ظاهر شدن در منطقه است. وجود دارد در حال حاضر پنج مورد تایید شده در ایالات متحده است.

گتی ایماژ

یک گروه از زنان با پوشیدن ماسک محافظ در حالی که ورزش در ووهان چین. یک تعداد انگشت شماری از موارد نیز تایید شده است در 12 کشور دیگر از جمله: کره جنوبی تایلند و فرانسه و استرالیا و ژاپن است.

از ویژگی های چین/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

یک کارگر طول می کشد دور یک فرار غول سمندر فقط گرفتار در Huanan غذاهای دریایی بازار در ووهان که تعطیل با توجه به اتصال آن به برخی از اولین 2019-nCoV موارد است.

هکتور Retamal/خبرگزاری گتی ایماژ

یک گارد امنیتی می ایستد در خارج از Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان کانون شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی