فیزیکدانان که به مطالعه مایعات می گویند توالت-گرگرفتگی می تواند عمده راه coronavirus گسترش

یک مطالعه جدید استدلال می کند که این عمل ساده سیفون توالت عمومی می تواند سهوا گسترش coronavirus.

مقاله منتشر شده در مجله فیزیک مایعات اشاره می کند که خشونت تلاطم ناشی از سیفون توالت اخراج به اندازه کافی ذرات معلق در هوا به هوا به گسترش بیماری است. به دلیل “اصلی ترین راه های انتقال از SARS-CoV-2 قطرات و تماس مستقیم” و coronaviruses در انسان قابل توجه برای پخش از طریق مدفوعی-دهانی انتقال مسیر همکاری نویسندگان یون-یون Li, Ji-وانگ شیانگ و Xi Chen استدلال می کنند که توالت در حال حاضر بدیهی خطر گسترش coronavirus.

تبلیغات:

“لازم به ذکر است که در ماه مارس سال 2020 یک تیم تحقیقاتی از Sun Yat-Sen University یافت می شود که نمونه های مدفوع از تایید برخی از بیماران آزمایش مثبت توسط اسید نوکلئیک تشخیص فراهم می کند که شواهدی وجود دارد که SARS-CoV-2 است که امکان مدفوعی–دهانی انتقال” آنها اضافه کنید.

تحقیقات جدید متناسب با مشاهدات قبلی ساخته شده توسط پزشکان چینی در ووهان درمان coronavirus بیماران. به عنوان سالن های گزارش شده در مارس کسانی که دانشمندان دریافتند که غلظت coronavirus ذرات معلق در هوا کم بود در مناطق عمومی اما بسیار بالا در بیماران حمام و سرویس بهداشتی.

در مورد Sun Yat-Sen University مطالعه محققان شبیه سازی و تجزیه و تحلیل “گرگرفتگی فرآیندهای دو نوع مختلف از سیفون توالت که در استفاده گسترده: یک واحد-ورودی مدل و حلقوی یکی” یک با یک ورودی که گر آب و دیگر با دو ورودی به طوری که آب را بچرخانید.

تبلیغات:

محققان دریافتند که گردابه های ایجاد شده از طریق توالت آب را سیفون تلاطم حمل قطرات تقریبا سه فوت به هوا که در آن می توان آنها را استنشاق مصرف و یا زمین بر روی سطوح است که بعد از لمس. برای توالت با دو ورودی پورت 60 درصد از ذرات خارج شده از کاسه توالت خواهد رفت بالای صندلی.

آنها نتیجه گیری کرد که مردم باید از قرار دادن توالت درب قبل از سیفون “است که در واقع می تواند در جلوگیری از انتقال ویروس” برای تمیز کردن صندلی توالت قبل از استفاده از آن و به شستن دست های خود را با دقت پس از سیفون به حساب برای داشتن را لمس دستگیره و دکمه خیط و پیت کردن. آنها همچنین تشویق مردم برای تمیز کردن صندلی توالت قبل از استفاده از آنها در دستشویی های عمومی و ابراز نگرانی در مورد امکانات با lidless توالت.

“این مقاله همچنین ممکن است روشن توالت تولید کنندگان و بی درنگ آنها را به تولید بهتر توالت طراحی شده است که در آن درب به طور خودکار در پایین قرار داده و قبل از سیفون و تمیز قبل و بعد از سیفون” نویسندگان اضافه کنید.

تبلیغات:

تحقیقات علمی که انجام شده پس از همه گیر است با ارائه اطلاعات ارزشمند در مورد راه هایی که coronavirus می تواند گسترش. در مارس فوق مطالعه منتشر شده در مجله طبیعت یافت می شود که به خوبی تهویه بیمارستان, مناطق, کاهش غلظت ذرات معلق در هوا و یا کوچک هوابرد ویروس ذرات کمتر تهویه مناطق.

“غلظت SARS-CoV-2 RNA در ذرات معلق در هوا تشخیص داده و در انزوا بوده و تهویه اتاق بیمار بسیار پایین بود اما این افزایش در بيماران توالت مناطق” نویسندگان توضیح داده شده است. “سطح هوابرد SARS-CoV-2 RNA در اکثر مناطق عمومی بود غیر قابل کشف به جز در دو منطقه مستعد ابتلا به ازدحام احتمالا به دلیل آلوده حامل در میان جمعیت.”

تبلیغات:

هفته بعد یک نامه امضا شده توسط 239 دانشمندان از 32 کشور مختلف است منتشر شود بیشتر تاکید عفونت تهدید ناشی از ذرات معلق در هوا. تناقض در نتیجه از سازمان بهداشت جهانی که استدلال می کند که coronavirus است که عمدتا از طریق ترشحات مانند سرفه و عطسه که به شکل بزرگتر قطرات تنفسی دانشمندان استدلال می کنند که ذرات معلق در هوا می تواند به گسترش این بیماری است. آنها مدافع راه حل های ممکن از جمله محیط داخلی چراغ اشعه ماوراء بنفش به کشتن ویروس ذرات در هوا با پوشیدن ماسک در خارج از منزل و در اجتماعی از راه دور تنظیمات ارائه مراقبت های بهداشتی کارگران با N95 ماسک در حالی که مراقبت از coronavirus بیماران و به روز رسانی سیستم های تهویه شامل فیلتر جدید و کاهش درجه چرخش.

دکتر Linsey Marr کرد co-نویسنده دانشمندان’ نامه گفت: سالن توسط ایمیل است که “برخی از اقدامات است که در حال حاضر اجرا شده است — از جمله اجتماعی فاصله, ماسک پوشیدن و اجتناب از شلوغ فضاهای داخلی — موثر در کاهش هوابرد انتقال COVID-19. ما باید اضافه کنید با توجه به تهویه مناسب ساختمان با هوا در فضای باز. ما فقط نیاز به توجه بیشتر به این تلاش و به آنها برابر وزن شستن دست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>