“تصویر یک دانشمند” بررسی خصمانه جنسیتی محیط های بنیادی است که رانندگی زنان را به ترک

بسیاری از زنان در بنیادی درمان می شود “مانند زباله” و اگر آنها به عنوان “تعلق ندارد وجود دارد.” اگر آنها دنبال یک حرفه ای در علم زنان اغلب در معرض آزار و اذیت نادیده گرفته و بی اندازه از مقدار زمان مرور سیستم های سرکوبگر. برای زنان رنگ, تلاش برای اثبات خود هستند مرکب اضافی ناخواسته و غیر ضروری microaggressions.

فوتی و فوری, مستند “تصویر یک دانشمند” که برنامه ریزی شده بود که خود را برتر جهان در جشنواره فیلم ترایبکا و در حال حاضر در دسترس در سینما مجازی ژوئن 12-26 یک مطالعه موردی از سه زن در بنیادی حرفه ای که به دنبال برابری جنسیتی دید و تنوع در این رشته است. زیست شناس نانسی هاپکینز زمین شناس جین Willenbring و شیمیدان Raychelle Burks همه بازشماری تجارب با تبعیض در محل کار آزار و اذیت microaggressions و تبعیض — و همچنین به عنوان مسابقۀ — چرا که آنها در میان بیش از حد تعداد کمی از زنان در یک مردسالار محیط زیست است.

تبلیغات:

فیلمسازان شارون Shattuck و ایان چنی وضع درسی موارد نشان می دهد و اقشار مختلف از یک “کوه یخ” برای نشان دادن چگونه زنان جامعه در زمینه های بنیادی. هاپکینز مبارزه برای برابری در MIT به معنای واقعی کلمه اندازه گیری متناسب با عدم تعادل در آزمایشگاه فضاهای زن و مرد دانشمندان است. Willenbring فایل های یک عنوان IX شکایت علیه دکتر دیوید Marchant که از نظر جسمی و شفاهی مورد آزار قرار گرفته در زمینه مطالعه در قطب جنوب است. و Burks که سیاه و سفید است, دعوا برای تنوع و در برابر ضمنی و تعصب و بارها و بارها به توضیح است که او بخشی از هیئت علمی دانشگاه و نه یک عضو از کارکنان مربوط به فراشی.

Shattuck و چنی در گفتگو با سالن درباره فیلم جدید خود را, و به همین دلیل زنان در بنیادی به موضوع ضمنی و تعصب و ظلم و ستم.

آنچه که معیار شما برای داستان شما گفت ؟ چگونه شما پیدا کردن سه اصلی مطالعات موردی?

تبلیغات:

شارون Shattuck: ما می دانستیم که ما می خواستم به تجربه شبیه نانسی آغاز شده است که در دهه 1960 و دهه میرسد. و صحبت ما با جین که تجربه بیشتری با آزار و اذیت جنسی. زنان از دانشگاه MIT شد و راحت صحبت کردن در مورد تبعیض اما #metoo زاویه آغاز شده در چند سال گذشته است. Raychelle داستان مهم بود به تمرکز بر روی دلیل بود که “زیر کوه یخ” — این microaggressions. هنگامی که شما سعی می کنید به گفتن یک داستان مردمی ممکن است می گویند “این یک معامله بزرگ نیست” و یا “فقط آن را نادیده گرفت” اما نگاه کردن به آن در چارچوب یخ و چگونه قدرتمند آن می توان برای این تبعیض آمیز داستان.

ایان چنی: ما می خواستیم یک تنوع از داستان در سراسر فضا و زمان و در سراسر تعصبات و آزار و اذیت.

Burks گفت: آشکار موارد آزار و اذیت جنسی هستند و نیاز به پرداختن به اما اجازه دهید فراموش نکنید به درخشش یک نور افکن در شمار روزمره slights. ما در تلاش برای قرار دادن با هم یک حس چگونه است که بسیاری از زنان در بیرون رانده از علم است. چه خبر است ؟ از طریق بسیاری از مکالمات با دانشمندان ما یک پرتره از فرهنگ و علم است — برای قرار دادن آن ملایم — و نه به عنوان استقبال به عنوان آن را باید. پس چگونه ما با قرار دادن سر ما که در اطراف آن را به یک فیلم ؟

تبلیغات:

شما هوشمندانه اجازه دهید داستان اشکار به عنوان اگر شما در تدریس یک کتاب درسی. شما می توانید بحث در مورد رویکرد به روایت شده که ایجاد این زنان و سپس ایجاد خود را در موارد ؟

Shattuck: ما می خواستیم آن را به داستان رانده می شود. شنیدن داستان های شخصی موثر است. این زنان تا به حال شگفت آور, مشاغل و استقامت اند. اما ما می خواستیم به درخشش یک نور افکن در علم و یادگیری ضمنی و تعصب. ما می خواستم برای قرار دادن علم در خارج وجود دارد به عنوان اثبات چه چیزی اتفاق می افتد به عنوان “او را بد بخت.” هنگامی که شما نگاه در علم شما آن را ببینید بد نیست موفق باشید اما یک مشکل سیستمیک است که تاکید تجارب خود را.

تبلیغات:

ما دیگر رویکرد به دنبال شخصیت های اصلی ما برای دیدن آنها را در کار خود را انجام می دهند علم است. آن شگفت انگیز بود برای دیدن که چقدر آنها را روشن زمانی که آنها در واقع انجام کار خود را. آن را سخت برای دانشمندان به بحث در مورد آنها تبعیض و احساس مانند آنها تعلق ندارد. من از یک علم پس زمینه و من هرگز می خواهم به اذعان هر گونه تبعیض جنسیتی. من می توانم حس چقدر سخت آن را به بحث در مورد چرا که آنها آن را می خواهم نه برای تضعیف نقش خود را به عنوان دانشمندان و یا دیده می شود به عنوان “کمتر از” از نظر علمی خود را. من فکر نمی کنم آنها, اما من درک می کنم که در آن آنها می آیند از. من سپاسگزار آنها باز کرد تا به ما در مورد زندگی شخصی خود است.

آنچه برای من جالب بود که چگونه هر یک از این زنان تا به حال مدل های نقش حتی اگر آن بود سرهنگ Uhura در “پیشتازان فضا.” من مانند خط در این فیلم در مورد مدل های نقش “من می خواهم به کسی نیاز داشتم زمانی که من جوانتر بود.” افکار خود را بر مشاوره زنان در علم; برخی از که مملو از آزار و اذیت?

Shattuck: آموزشی, مهم است که برای هر دانشمند. جین یک مربی بزرگ در مدرسه بالا است. او یک فسیل سوسک دانشمند و او به او گفت: “شما باید در نظر زمین شناسی” و او را تشویق به شروع به کار در این زمینه است. یکی داستان ما نیست قادر به جا در فیلم مورد بود که در آن یک دانش آموز بود و تقریبا با انجام یک دکترای اما به دلیل آزار و اذیت آنها مجبور به ترک خود مربی و یا بیش از شروع و یا ترک این زمینه است. این یک مشکل بزرگ است.

تبلیغات:

چنی: ما آمد برای دیدن مربیگری به عنوان یک پیچیده تر ایده که ما اصل بود. از یک طرف ما باید بهتر مربیان و آنها نباید آزار و اذیت دانش آموزان خود را. اما چیزی است که ساختاری در مورد مربیگری در علم است که نیاز به یک نگاه دوم است. که تغییر در فرهنگ علوم در حال حاضر. شاید یک دانشجوی دکتری نباید به طور کامل وابسته به یک مشاور پایان نامه — که وجود دارد باید کنترل و توازن وجود دارد بنابراین قدرت نیست و تبدیل به یک نیروی. شاید مربی گری کار نمی کند? چگونه است که با این نسخهها کار ما متفاوت فکر می کنم در مورد کار ما است.

بسیاری از زنان مصاحبه در این فیلم صحبت در مورد دریافت جنسی ناخواسته توجه به محروم بودن گرفتن اعتبار نادیده گرفته شده و یا مورد انتقاد قرار, تجربه microaggressions گرفتن اعتبار برای رابطه جنسی, نه علم) و آنها می ترسند به صحبت کردن اگر آنها می خواهند یک حرفه و یا آنها را مجبور به ترک علم برای جلوگیری از مسائل بیشتر. این خوب است که نانسی شد رادیکال و فعال که جین واصل عنوان IX شکایت و Raychelle مبارزه علیه “عصبانی زن سیاه” استعاره. اما آنها نباید به! افکار خود را در مورد چرا زنان تا تهدید و چه چیزهایی تکامل در طول زمان ؟

چنی: در راه و در عین حال-به-می شود-ساخته شده عاقبت به این فیلم عمیق تر شیرجه رفتن به زندگی و ذهن نر دانشمندان است. آنچه در آن است در فرهنگ نر دانشمندان در خاص است که مقاوم است و یا به کندی تغییر دهید ؟ من فکر می کنم برای ما فیلم با تمرکز بر محور داستان روی سه شخصیت و گفتن چیزهایی که از دیدگاه ما رو برق بینش و چرا از آن احساس تهدید برای مردان به زنان به افزایش در علوم است. نانسی می گوید: تبعیض ramped تا پس از او گرفت. بهتر است او را و او رز در صفوف و در دسترس تر اعطای پول و منابع و فضای آزمایشگاه سخت تر از زمان او تا به حال. ما شنیده ام این را از تعداد زیادی از مردم. شما می توانید یک مرد دانشمند مربی یک زن جوان اما به عنوان به زودی به عنوان صندلی و اعطای پول در خطر چیزهایی که واقعا منتقل شده است.

تبلیغات:

Shattuck: داستان تکان دهنده است. اما آن تاثیرگذار است به شنیدن این داستان دست اول. چرا که او یک زن از رنگ Raychelle خواسته است اگر او یک سرایدار. من هرگز کسی از من بپرسید اگر من یک سرایدار.

چنی: این بار از همیشه نیاز به یک بیمار معلم است که تا به حال در حال حاضر Raychelle می گوید. آن است که تخلیه در مشاغل زنان در علم باید به آموزش مردان به اتوبوس آنها و احترام به آنها را به عنوان برابر است.

Shattuck: این بار باید بر روی مردم در قدرت استفاده از آن را برای خوب است. نه فقط بر زنان برای رسیدن به علم است. ما شاهد نشانه های دلگرم کننده. این باعث می شود علم بهتر است. اگر هر کس آمد از همان کلاس و جمعیتی آنها تمام خواهد شد که ایده های مشابه. آن منافع همه ما باید از دانشمندان در زمینه های مختلف و فرهنگ ها.

چه چیزی شما فکر می کنم حساب برای قدرت است که در حال سقوط در سمت راست از تاریخ ؟

تبلیغات:

Shattuck: آن پایین آمده است و افراد در MIT. چاک جلیقه [پس از آن رئیس جمهور از دانشگاه MIT] مراقبت در مورد این مسائل و قادر به انجام کار درست. وجود دارد این است که قدرت متمرکز در بالای این سازمان اما آن را خوب به آگاه از قدرت خود را و استفاده از آن را برای خوب است. باب براون [سپس] کشيش در دانشگاه MIT و در حال حاضر رئيس جمهور از دانشگاه بوستون با استفاده از آنچه او آموخته و اعمال آن را به خوبی با [دیوید] Marchant. او شده است یک مدافع برای زنان و اقلیت ها در دانشگاه بوستون.

چنی: چه اهرم برای تغییر در بالاترین سطح است ؟ شاید آنها مختلف در مقیاس های زمانی مختلف. در کوتاه مدت پسر شبکه به سرعت در حال تغییر به دلیل پتانسیل برای شرم و دادخواهی. ما نمی خواهیم آنها را به ابزار برای ایستادن اما آنچه که ما در حال تلاش برای دور تراشه در در این فیلم برنامه ریزی مجدد ذهن ما خیلی بیشتر از مردان رشد این تفکر عادی و مناسب برای زنان به کار علمی می شود و در موضع قدرت است. اهرم پخته شده به فرهنگ است. ساختاری تغییرات نیاز به اتفاق می افتد — ما نیاز به چوب با این کار رفع چند چیز در اینجا وجود دارد.

Shattuck: ما قرار داده تا ما در آزادی مطبوعات که در کشور اجرا شده توسط زنان است که زن دانشمندان انجام می دهند به خوبی مبارزه COVID. وجود دارد نیاز به فعال تغییر دهید. ماندن با این مسائل و توجه به آنها است. اگر آنها را متوقف به طور فعال مشغول به کار در این دانشگاه MIT تعداد زنان دانشمندان خواهد شد. شما نیاز به آنها را استخدام.

نیز وجود دارد برخی از واقعی “به دنبال پول” مسائل در بازی در اینجا با کمک های مالی. اما که نمی دهد هر کسی حق تحقیر, خفت کردن تبعیض و یا دلسرد کردن زنان از کار در بنیادی. چگونه می توانم به شما روند رفتار در محل کار ؟

تبلیغات:

چنی: صحبت ما را به تعدادی از زنان دانشمندان که گفت: شاید ما نیاز به تغییر تعریف یک دانشمند است و شامل آن کسی که به طور فعال به صرف زمان کار بهتر در آینده از علم است. نانسی بود و تمایلی به فعال — و او تمایلی به صرف آن زمان حتی اگر او چیزهای بزرگ است. بخشی از بودن یک دانشمند است که بخشی از فرهنگ است و ما چگونه آنها را درمان. نباید آن را تحت تاثیر قرار, مشاغل, یا, کمک های مالی و یا در حال تعریف شده به عنوان یک دانشمند بزرگ. من یک تقسیم بین کسانی که تمرکز بر علم اما دیگران وجود دارد که می گویند که یک لوکس ما نمی توانیم. اگر ما قرار داده blinders در, است که همواره مردم از علم است.

Shattuck: من می تواند با شناسایی هر زنی که خود می پرسد “آیا من صحبت می کنند و یا نمی کنم ؟ و زمانی که من صحبت می کنند ؟ و چگونه است که تاثیر زندگی حرفه ای من?” وجود دارد هیچ پاسخ درست به این. ما همه فقط بدانند آن را حتی در این زمان از #metoo شما مارک بودن در این گروه در حال حاضر اگر شما تصمیم به صحبت کردن یا نه. من فکر نمی کنم آن است که همان ننگ دارد اما در تجارت آف. شما نمی توانید قضاوت کسی برای صحبت کردن. من امیدوارم که به عنوان یک جامعه ما حرکت به سمت راه های کاهش این مسائل در دانشگاه ها. ایجاد برخی از اولین مراحل قبل از پر کردن یک عنوان IX طرح دعوی در دادگاه. سیستم ما می تواند در جای خود قرار داده بود و در یک microlevel قبل از آنها تشدید می شود به بزرگ, نمایشی, پرونده های حقوقی.

فیلم شما قطعا امیدوار برای تغییر اما افکار خود را در مورد حفظ زنان در بنیادی که 50 دانش آموزان می توانید وارد کنید یک برنامه و تنها هفت اقامت از طریق آن به پایان ؟

Shattuck: این ماده از زنان علاقه مند به ساقه. زنان علاقه مند به علوم ریاضی و مهندسی و فن آوری است که ثابت شده است در تعدادی از زنان که به این زمینه ها. اما مسئله این است که چرا زنان ترک ؟ به دنبال زنجیره ای در هر دانشگاه آن را همه مردان سفید. آن را با فرهنگ است. آن را ترکیبی از زنان احساس ناخوشایند به حداقل رساندن نگرانی های خود را و پاداش خاص مردم و حرکت آنها را سریعتر از دیگران است. کلمات مورد استفاده برای توصیف نر دانشمندان “درخشان” و “بازیکنان تیم.” ما نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه که ما در مورد فکر می کنم هنگامی که ما فکر می کنم در مورد دانشمندان بزرگ.

تبلیغات:

چنی: بخشی از پاسخ های ممکن است شامل تغییر تعریف آنچه در آن به معنی یک دانشمند بزرگ. در رسانه های ما تا به حال یک تصویر از دانشمندان بزرگ است که اجازه می دهد — یا تقریبا می بخشد — بی توجهی به همکار انسان تنها نابغه که نمی دانم چگونه به مربوط به مردم است چرا که او یک نابغه است. این است که قیمت به پرداخت هزینه برای بینش خود را به بشریت است. اما هستند افرادی که خجالتی هستند و به تنهایی کار کنند اما ما نیاز به یک تعریف از دانشمند بزرگ که نه تنها آنها را وادار به بهتر به همکاران خود و mentees بلکه incentivizes که و پاداش دانشمندان به صورت فعالانه در تلاش برای علم بهتر است. یک دانشمند بزرگ می تواند و باید یک فرد بزرگ بیش از حد است و نه همیشه بخشی از تعریف و این بخشی از مشکل است. آن را نمی شگفت انگیز خود را آزمایشگاه و زمینه کار و سهم آن است که آنها به طور فعال تغییر فرهنگ از علم بهتر است.

اتمام مجازی Q&A برای “تصویر یک دانشمند” در ژوئن 17 برای اطلاعات بیشتر بر روی مکالمه و تماشای تریلر این مستند زیر:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>