پلیس با استفاده از سلاح های صوتی در برابر معترضان است که می تواند باعث از دست دادن شنوایی دائمی

اگر شما در حال برنامه ریزی با حضور در راهپیمایی این امر می تواند عاقلانه به گوش. چرا که بسیاری از ادارات پلیس با استفاده از LRADs یا محدوده صوتی دستگاه به منظور کنترل جمعیت — یک سلاح صوتی است که به طور دائم می تواند به شنوایی شما آسیب برساند.

LRADs می توانید در بسیاری از به نظر می رسد اما به طور کلی شبیه به یک جعبه تقویت کننده و یا بلندگو. اگر چه LRADs می توان به پروژه انسان صدای ضبط شده و یا در سراسر مسافت های طولانی آنها نیز استفاده می شود منتشر می کنند به اصطلاح “عامل بازدارنده تن” است که قادر است در نتیجه دائم شنوایی از دست دادن یا آسیب شنوایی. چنین آسیب شنوایی رخ می دهد هر زمان که گوش انسان در معرض هر گونه صدا بالاتر از 85 دسی بل (db) هر چند آن نیز بستگی به طول قرار گرفتن در معرض. برخی LRADs قادر به ایجاد صداهای تقریبا دو برابر به عنوان با صدای بلند به 160 دسی بل است که بلندتر از جت (که بین 120 و 140 دسی بل). آسیب تشدید این واقعیت است که بر خلاف سوت و صدای دیگر طرح دستگاه های که ارسال امواج خود را در تمام جهات LRADs تمرکز صدای خود را به یک مخروط است که گسترش حدود 15 درجه در هر جهت از محور خود.

تبلیغات:

تکنولوژی شرکت Genasys Inc., که تولید کننده LRADs بستری در بیانیه ای در اوایل این ماه که آن دستگاه استفاده شده است توسط “ادارات پلیس در پورتلند یا, San Jose, CA, Colorado Springs, CO, ققنوس, AZ, Columbus, OH, Charleston, SC, Ft. Lauderdale, FL, و دیگر شهرستانها.” آنها در بیانیه ای ادعا کرد که دستگاه مورد استفاده قرار گرفت به “برقراری ارتباط غیر قانونی مجمع و دیگر سفارشات به جمعیت پس از تظاهرات اخیر خشونت تبدیل شد.”

این دستگاه شده است این گزارش مورد استفاده قرار معترضان در ایالات متحده در ماه گذشته است. چند روز پیش یک LRAD استفاده شد برای متفرق کردن معترضان در Louisville, Ky. پس از پرتلند سنگ. پلیس پراکنده معترضان با LRAD در ژوئن 5, Portland, شهردار ممنوع استفاده از آنها.

بدون در نظر گرفتن چگونه LRADs قرار است مورد استفاده قرار گیرد آنها استفاده شده است به عنوان یک شکل از کنترل جمعیت و استفاده بدون خشونت در برابر معترضان است که گاهی اوقات منجر به دادخواهی. در سال 2009 معترضان در اجلاس G20 در پیتسبورگ مورد حمله قرار گرفتند با یک LRAD توسط پلیس. محلی استاد دچار آسیب شنوایی دائمی و برنده یک راه حل در برابر شهر پیتسبورگ.

تبلیغات:

به همین ترتیب در اینجا این است که مدعی است در شهر نیویورک که در آن شاکیان ادعا می کنند که یک LRAD استفاده می شود در حالی که آنها در اعتراض به مرگ اریک گارنر منجر به “آسیب های فیزیکی مانند میگرن سینوس درد, سرگیجه, ارضا روی صورت, فشار, زنگ در گوش و حساسیت به سر و صدا.” قبلا LRADs نیز استفاده می شود بر روی معترضان در فرگوسن میسوری در سال 2014.

LRADs شد در اصل به عنوان سلاح های نظامی پس از بمباران USS Cole در سواحل یمن در سال 2000. از آن پس آنها تبدیل شده اند تا در همه جا حاضر است که دانشمندان در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای جبران تاثیر خود را. (در حال حاضر ما می دانیم که ارزان فوم گوش را کاهش می دهد صدای خود را تا 30 دسی بل.) انجمن آمریکایی متخصصین شنوایی سنجی در نظر گرفته شده اند مکان و موقعیت که LRADs باید ممنوع برای استفاده به عنوان کنترل جمعیت به دلایل بهداشتی.

شما باید در پایان دریافت از یک LRAD بهترین کاری برای انجام این است که حرکت به هر دو طرف بنابراین شما می توانید از طیف وسیعی از مخروط آن از سر و صدا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اگر شما انجام این کار شما را اجرا خطر از تجربه کوتاه مدت میگرن و سرگیجه و از دست دادن شنوایی و همچنین در دراز مدت عوارض از تبدیل شدن بیش از حد حساس به کمتر سر و صدا. با توجه به ایان McLoughlin استاد از محاسبات در دانشگاه کنت “زمانی که در قدرت بالا و اثرات مانند یک پانچ در احشاء’ اعم از تهوع به غیر ارادی تخلیه روده.”

تبلیغات:

Genasys گفت: خروجی رسانه های دیجیتال روند که یک LRAD دستگاه پخش صدا در 30 درجه و پرتو و افزود که “LRAD سیستم های صوتی سیستم های ارتباطی و نه سلاح. آموزش سیستم های خلاف چنین استفاده است.” او همچنین معتقد است که “حداکثر خروجی صدا از 100X [خاص LRAD مدل مورد استفاده توسط پلیس] است 131 دسی بل (dB) در فقط یک متر از این سیستم است.”

صحبت کردن سالن در اوایل این ماه, مایکل, آلمانی — یک عضو ارشد در Brennan Center for Justice and سابق FBI agent — توضیح داد: “من فکر می کنم شواهد بسیار روشن است که [نظامی پلیس] افزایش خصومت و خشونت است که ما در تظاهرات به دلیل آن را در خدمت در نظر گرفته شده و عملکرد بسیار تهدید آمیز و خصمانه و همچنین dehumanizes در راه است که اجازه می دهد آنها را به احساس کمتر به صورت جداگانه مسئول خاص عمل می کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>