پلیس وزارت دفاع رشد مرد ضرب و شتم 14 ساله بیش از توتون و تنباکو خرید


A police officer winds his fist to punch a 14-year-old boy lying on the ground.

یک تصویر تصویر از این حادثه که به اداره پلیس محلی به عنوان یک اقدام “برای بازداشت و نوجوانان به طوری که او می تواند انجام تحقیقات بیشتر است.”

از طریق Yralina Tufono.

در روز سه شنبه سابق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری جولین کاسترو و بهداشت ، کامالا هریس آورده و توجه ملی به یک ویدیو فیلم برداری روز دوشنبه یک افسر پلیس در رانچو کوردووا،, کالیفرنیا, وحشیانه آزار یک دختر 14 ساله و پسر بیش از این زیر سن قانونی خرید Swisher سیگار.

فیلم الیاس Tufono را ضرب و شتم خود را تقریبا بیش از حد وحشتناک برای تماشای:

بیشتر فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی توسط Tufono خواهر, نشان می دهد کودک شناسایی خود را به افسر به عنوان یک دختر 14 ساله, افسر مشت او را بارها و بارها و کودک جیغ به عنوان افسر پین سر خود را به پیاده رو.

به عنوان یک نتیجه از این روشن استفاده از نیروی بیش از حد این افسر پلیس در سوال بلافاصله شناسایی و محروم از خود نشان است و در حال حاضر در مواجهه با اتهامات جنایی برای آزار جزئی.

فقط شوخی!

رانچو کوردووا اداره پلیس با صدور بیانیه ای در روز سه شنبه دفاع از افسر رفتار و نشان می دهد که نوجوان آن را به حال آمدن است. در اینجا این است که کلید این بخش از پاسخ از Sgt. تس Deterding:

این مهم است برای قرار دادن فیلم به متن, به خصوص در رابطه با استفاده از نیروی حادثه است. در این مورد معاون دیدم چه اعتقاد او به یک دست به دست بین بزرگسالان و نوجوانان. به عنوان معاون در اطراف تبدیل شده او را از دست داده نزد بزرگسالان که در سمت چپ این منطقه است. زمانی که معاون با نزدیک شدن به juvenile, نوجوان بود uncooperative و حاضر به معاون اساسی شناسایی اطلاعات. او گفته معاون او 18 سال است. داشتن سوء ظن معقول است که فعالیت های جنایی در حال وقوع بود, معاون اقدام به بازداشت و نوجوانان به طوری که او می تواند انجام تحقیقات بیشتر است. این نوجوان شد و از لحاظ جسمی مقاومتی که در آن زمان باعث معاون به از دست دادن کنترل خود دستبند که فرود آمد چند پا دور. معاون تلاش برای حفظ کنترل از اطفال بدون دستبند و در حالی که به تنهایی در حال انتظار برای همکاران خود می رسند و کمک به او.

در نهایت معاون بهبود محصولات توتون و تنباکو از 14 سال نوجوانان است که احتمالا دلیل خود را برای مقاومت در برابر. نوجوانان نوشته شده و منتشر شده به خود را نگهبان.

این نوع از وضعیت است که در هر کس–از مرد جوان که در برابر دستگیری و افسر که بسیار جای او همکاری کنند. جامعه باید بدانید ما نمایندگان یک قلب برای Rancho Cordova جامعه به خصوص برای جوانان آنها خدمت از طریق مدارس رفیق ورزش و جوانان جدید مرکز.

دوباره Tufono که بنا به گزارش یک زندگی تهدید بیماری قلبی شنیده می شود در این ویدئو شناسایی خود را به عنوان یک 14 ساله.

اگر شما می توانید آن را به ارزش تماشای این فیلم را با “متن” و از Rancho Cordova, اداره پلیس, توضیحات.

بیانیه رسمی است که به معنای “قرار دادن فیلم به متن.” آنچه که “زمینه” دقیقا ؟ کودک “بود uncooperative و حاضر به معاون پایه اطلاعات شناسایی”—است که او برای آن درخواست. “او گفته معاون او 18 سال” — است که به او دروغ گفته (قبل و بعد از دادن سن واقعی او). “در نهایت معاون بهبود محصولات توتون و تنباکو از 14 سال نوجوانان است که احتمالا دلیل خود را برای مقاومت در برابر” بنابراین کودک بود شکستن قانون—با خرید یک سیگار است. و افسر خود را یک قربانی در اینجا: “این نوع از وضعیت است که در هر کس—از مرد جوان که در برابر دستگیری و افسر که بسیار جای او همکاری کنند.” در نهایت “جامعه باید بدانید ما نمایندگان یک قلب برای Rancho Cordova جامعه به خصوص برای جوانان به آنها خدمت می کنند” بنابراین شما فقط باید دنبال راه دیگری دوباره.

بخش بیشتر گفت که آن در حال انجام تحقیقات است اما بر اساس بیانیه روشن به نظر می رسد آنچه آن را تعیین خواهد کرد. همه حقایق است که لازم است در آن فیلم—افسر ضرب و شتم کودک—اما این وزارت تعیین کرده است که او صرفا تلاش برای “حفظ کنترل و نوجوانان.” به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده ساکرامنتو بنیانگذار تانیا کارولینای شمالی گفت: یک محلی ABC News, وابسته به افسر خواهد بود به اتهام یک جرم اگر نه برای نشان خود را. و دیگر افسران خواهد شد گرفتن توجه داشته باشید از آنچه که به او اتفاق می افتد.

“آن مشترک برای آنها به تهدید و ارعاب بچه های ما” کارولینای شمالی گفت: ABC خبرنگار. “آنها ترساندن بچه های ما و تحقیر بچه های ما. آنها اغلب بازداشت ما برای چیزی واقعا کوچک و یا هیچ چیز در همه و سپس آنها نشستن بچه ها در محدود کردن ساعت برای همه برای دیدن.”

Rancho Cordova, حومه از ساکرامنتو و به عنوان ساکرامنتو زنبور عسل اشاره کرد: این منطقه دارای سابقه اخیر از وحشتناک خشونت پلیس حوادث که منجر به صفر عواقب متخلف افسران.

“نزدیک به سه سال پس از سه ساکرامنتو کلانتر نمایندگان شات آشفته آمریکایی آفریقایی تبار به نام میکل مک اینتایر به مرگ در بزرگراه 50—و دو سال پس از ساکرامنتو اداره پلیس افسران کشته شدن یک آمریکایی آفریقایی تبار به نام Stephon کلارک در پدربزرگ و مادربزرگ خود را “پشت حیاط—جامعه ما یک بار دیگر باید به مقابله با یک صحنه وحشتناک خشونت پلیس علیه سیاه مردم” زنبور عسل مشاهده شده است.

به عنوان ABC News, همچنین, اشاره, فقط, هفته گذشته خانواده از 12 سال دستگیر شد و برای panhandling در یک کارناوال شکایت ساکرامنتو اداره پلیس پس از یک افسر قرار دادن یک تف, ماسک بیش از سر خود را در طول بازداشت.

حتی پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا لایحه سال گذشته افزایش استانداردهای لازم برای استفاده از نیروی مرگبار روشن است که چیزی است که هنوز هم بسیار فاسد در دولت سرمایه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>