پلیس مجبور شده است به اتهام جاسوسی در خبرنگاران و فعالان برای سال. من می دانم چرا که من یکی از آنها را

MEMPHIS, Tenn. — در اوت. 20, 2018, برای اولین بار بعد از پلیس فدرال نظارت دادگاه, من کشف کرد که ممفیس اداره پلیس به اتهام جاسوسی در من.

آیتالله سیستانی از تنسی کرده بود شکایت کرد MPD ادعا که گروه بود که در نقض یک سال 1978 رضایت حکم محرومیت نظارت از ساکنان برای اهداف سیاسی.

تبلیغات:

من کاملا مطمئنم که من عینک صورتی من gingham ژاکت — آن تابستان من رفتن به زمانی که من می خواهم به نگاه حرفه ای است. من می دانم که من نشسته در سمت راست از دادگاه نه چندان دور از یک همکار سابق در این شهر روزنامه. من می خواهم بلند مشکوک بود که من در اجرای قانون رادار به سادگی از آنجا که کار من تمایل به مرکز در اکثر جوامع به حاشیه رانده شده و نه موسسات با قدرت بیشتر.

یکی از شاهدان به نام به غرفه: گروهبان. تیموتی رینولدز که سفید است. برای دریافت اینتل بر فعالان و سازمان دهندگان از جمله کسانی که در زندگی مهم جنبش او می خواهم مطرح در Facebook به عنوان یک “مرد رنگ” معاشرت با مردم و تلاش برای نفوذ به محافل بسته.

پیش بینی شده بر روی یک صفحه نمایش غول در دادگاه بود یک تصویر از مردم رینولدز به دنبال on Facebook.

تبلیغات:

سر من خم شد به من نوشت: من خبرنگار نوت بوک. “چه می کند این مطلب را نشان می دهد؟” ACLU وکیل آماندا Strickland فلوید پرسید.

“من زیر Wendi توماس” رینولدز پاسخ داد. “Wendi C. Thomas.”

من نشسته است.

“و کسی که Wendi توماس?” فلوید پرسید.

او پاسخ داد: مورد استفاده برای نوشتن تجاری تجدید نظر شود. در سال 2014 من سمت چپ این مقاله پس از مقاله نویس برای 11 سال است.

تبلیغات:

آن بوده است بیش از یک سال و پس از یک قاضی علیه این شهر و من هرگز بدست یک پاسخ روشن در چرا MPD شد نظارت من. اجرای قانون و همچنین نگه داشتن زبانه ها در سه خبرنگار دیگر که نامشان آمد در دادگاه. رینولدز شهادت او با استفاده از حساب جعلی برای نظارت بر اعتراض به فعالیت و به دنبال وقایع کنونی متصل به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

گناه من به عنوان بهترین من می توانم کشف شد داشتن منابع خوب بودند که محلی سازمان دهندگان و فعالان از جمله برخی از شاکیان اصلی در ACLU طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر است.

تبلیغات:

در روز از تلفن همراه تصویری دستگیر سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین فشار زندگی جورج فلوید, سیاه ساکنان در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور اعمال شده اول خود را اصلاح حقوق در اعتراض به خشونت پلیس.

در اینجا در ممفیس که در آن دو سوم از جمعیت است و 1 در 4 زندگی زیر خط فقر تظاهرکنندگان شعار می دادند “نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس!”

جدید ترین اعتراضات را برانگیخت با قتل فلوید و از Breonna تیلور یک زن سیاه و سفید در داغستان با لوئیزویل, کنتاکی, پلیس در ماه مارس است. اما در ممفیس مانند جاهای دیگر بذر بی اعتمادی بین فعالان و پلیس کاشته شد دهه پیش. و اجرای قانون و پرورش این دانه ها بوده است.

تبلیغات:

سابقه طولانی جاسوسی

در اواسط 1960s MPD راه اندازی داخلی واحد اطلاعات برای جاسوسی نه تنها بر فعالان بلکه اساتيد جلسات, کالج, سیاه اتحادیه دانشجویی و کار سازمان. که شامل مارتین لوتر کینگ جونیور که به ممفیس در بهار سال 1968 به ایستادگی در همبستگی با underpaid و بدرفتاری, سیاه, شهرستان, بهداشت کارگران است.

پلیس نظارت نبود انجام شده فقط با wiretaps و لنز اما با snitches کاشته شده در درون سازمان های محلی از جمله جاسوسان کاشته و سپس شهردار هنری لوئب, ضد اتحادیه segregationist در میان کارگران بهداشت که می خواست برای پیوستن به یک اتحادیه.

تبلیغات:

در یاد عکس گرفته شده فقط لحظات پس از یک فرد مسلح به ضرب گلوله پادشاه در Lorraine متل, بالکن, چند نفر دیده می شود اشاره در مسیر که از آن گلوله آمد. دولا بیش از کینگ بدن یک مرد برگزاری یک حوله به خمیازه زخم در چهره پادشاه را. انسان به ندرت مشخص شده در عکس است Marrell “مک” McCollough یک ممفیس پلیس که اختصاص داده بود به نفوذ به یک مبارز فعال گروه منفور ممفیس پلیس. هیچ مدرکی وجود ندارد که او درگیر شد و با شاه ترور شد.

برخی از جمله اعضای خانواده شاه را به مدت طولانی این باورند که ترور کار مسلح تنها اما هماهنگ توسط فدرال, سازمان های اجرای قانون (FBI معروف تحت نظارت و مورد آزار و اذیت پادشاه). هر دو یک خانه در ایالات متحده کمیته مستقل بررسی در سال 1979 و وزارت دادگستری بررسی در سال 2000 در بر داشت هیچ پایه و اساسی برای این. هنوز در سال 2002 ملی حقوق مدنی موزه که نشسته که در آن متل بود اضافه شده به آن نمایشگاه دائمی “Lingering سوالات” است که حاوی صدها قطعه از شواهد از جمله گلوله کنده از پادشاه بدن است. یکی از سوالات (که در این نمایشگاه قطعی نیست جواب): “به ممفیس اداره پلیس بخشی از توطئه؟”

در سال 1976 ACLU از تنسی شکایت این شهر ادعا را نقض کرده دستياران متمم اول قانون اساسی حقوق با حفظ سوابق که “شامل اطلاعات تایید نشده و شایعات بی اساس که مربوط منحصرا به اعمال قانونی و صلح آمیز فعالیت” و با توجه به شکایت “خدمت هیچ قانونی یا معتبر اجرای قانون هدف است.”

یک قاضی موافقت کرد و در سال 1978 به امضا Kendrick رضایت فرمان اولین فرمان در کشور است که منع اجرای قانون از surveilling معترضان برای اهداف سیاسی.

تبلیغات:

بسیاری از امروز معترضان می دانم که در مورد حکم چون در سال 2017 ACLU از تنسی شکایت این شهر ادعا که پلیس بودند نقض موافقت با حکم دوباره به طور غیر قانونی جاسوسی ساکنان که ورزش اول خود را اصلاح حقوق.

در سال 2016 معترضان به حال یک سری از مشخصات بالا در تظاهرات از جمله ممکن است اعتراض در باغ وحش ممفیس خود به خود در اعتراض به خشونت پلیس در ماه ژوئیه که در آن صدها نفر مسدود شده و ترافیک در بین 40 پل و یک دسامبر “مردن” در شهردار حیاط جلویی. پس از آن با توجه به طرح دعوی در دادگاه این شهرستان آغاز شده و یک لیست سیاه از ساکنان محروم از سالن شهر بدون اسکورت.

آن شامل نام و نه فقط از کسانی که دستگیر شده بودند در تظاهرات, اما بسیاری از کسانی که تا به حال نمی, از جمله مادر Darrius استوارت, یک, نوجوان سیاه, پلیس به ضرب گلوله کشته و در سال 2015 پس از یک توقف ترافیک و سفید مادر بزرگ که می خواهم آن را از طریق امنیتی محاصره خارج گریس لند در حالی که سیاه و معترضان برگزار شد به عقب.

رینولدز’ آیفون ساخته شده تا بخش زیادی از مفصل هوش جلسات که مشترک با سازمان های اجرای قانون و برخی از شهر بزرگترین شرکت های مانند فدرال اکسپرس و AutoZone, در کسب و کار’ درخواست. (Facebook گفت: MPD آن را نقض پلت فرم اجتماعی را در شرایط و ضوابط خدمات با ایجاد حساب های جعلی و جعل هویت دیگران.)

تبلیغات:

در دادگاه شهرستان استدلال کرد که نظارت — فيلبرداري تظاهرات با استفاده از رسانه های اجتماعی collators برای رفت و برگشت تا پست در مورد پلیس و سیاه زندگی مسائل حامیان — لازم بود برای حفاظت از امنیت عمومی.

اما در حالی که مشترک هوش جلسات و گزارش های داخلی بودند ظاهرا برای پیگیری از تهدیدات بالقوه آنها با آشغال بی اساس, شایعه, misidentified عکس از فعالان و نظارت گزارش از وقایع است که مطرح شده هیچ روشن تهدید مانند یک کامیون مواد غذایی در جشنواره.

و در حالی که این درست است که قلم تواناتر از شمشیر وجود دارد هیچ چیز در مورد من که فریاد می زند تهدید مگر اینکه بحرانی گزارش در سیاست عمومی و مقامات دولتی از جمله شهردار جیم استریکلند می شمارد.

در سال 2017 MLK50: عدالت از طریق روزنامه نگاری تحت پوشش سالگرد پل اعتراض, اما زمانی که من سعی کردم به مصاحبه با شهردار بودم رد.

تبلیغات:

“عینیت دیکته اگر شهردار یک در یک مصاحبه” نوشته اورسولا Madden این شهر رئیس افسر ارتباطات در ایمیل. “شما نشان داده اند, به ویژه در رسانه های اجتماعی است که شما به هدف نیست وقتی که می آید به شهردار Strickland.”

من پاسخ داد که من نا امید شده بود و از او خواست به من اشاره به هر گونه خطا در واقع من می خواهم ساخته شده در پوشش. او پاسخ نمی دهند.

سوء ظن آزار دهنده

من به عنوان یک روزنامه نگار در ممفیس برای 17 سال گذشته. من هرگز قربانی خشونت پلیس اما تعداد کمی از تعامل با پلیس باید الهام بخش اعتماد به نفس.

در سال 2014 در حالی که من در تجاری درخواست تجدید نظر یک خواننده تهدید ایمیل به تجاوز به عنف من بعد از یک ستون من در مورد نوشت: مؤتلفه ژنرال ناتان B. فارست. من با اکراه گزارش تهدید به پلیس اما تحقیقات احساس بدون زرق و برق و بدون شک تا کنون شناخته شده است.

آن nagged من و سال ها بعد زمانی که من سعی کردم به یادگیری بیشتر در مورد چه مراحل کارآگاه اختصاص به مورد من گرفته شده بود گروه مقامات حاضر برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات و حتی اطلاعات خود را از مصاحبه با من.

در ماه جولای 2015 من تحت پوشش این تظاهرات که به دنبال استوارت مرگ توسط پلیس. من مصاحبه, نوجوانان, پدر و ارسال ویدیو در Instagram.

چند روز بعد پسر عموی من تا به حال دیده نشده در سال متوقف شد. او می خواست به یک تور سریع از طریق مرکز شهر ممفیس. آن را تاریک بود و بارانی. او را با قفل و ریش.

من می خواستم به یک میزبان خوب است اما قبل از من سمت چپ خانه من است من تردید: “پسر عموی من است که در شهر برای کار می روم فردا. او می خواهد برای دیدن در مرکز شهر. 1st من فکر کردم: من می خواهم به خطر برخورد w/ پلیس؟”

من ترس بدون علت: کمتر از دو هفته قبل ساندرا مطلوب یک 28 ساله سیاه زن مجبور شده بودند از خودرو توسط یک مهاجم تگزاس پلیس که متوقف می خواهم او را برای عدم سیگنال در حالی که تغییر خطوط. داشبورد دوربین مخفی بازداشت و سه روز بعد او را مرده پیدا شد در یک سلول زندان. مقامات گفتند او مرده خودکشی.

من فکر کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده است به مطلوب و آنچه اتفاق افتاده بود به استوارت که به ضرب گلوله کشته شده بود به مرگ توسط پلیس پس از توقف ترافیک همان ماه است.

فقط چند مایل از خانه با چراغ های پر آینه من. من کشیده بیش از تپش قلب.

من رکورد در تلفن همراه من قرار داده و آن را بر روی داشبورد. شما نمی توانید ببینید افسر چهره در تصویری که من هنوز اما شما می توانید شنیدن صدای ما بیش برف پاک کن شیشه جلو. افسر که سیاه بود پرسید: برای مجوز. من آن را به دست او و از او پرسید که چرا من می خواهم متوقف شده است.

او گفت: من سمت راننده چراغ جلو بود اما زمانی که او با تکیه به آن ضربه بزنید او گفت: آن را پشت در.

“من در تلاش نیست به ساندرا مطلوب امشب” من افسر گفت:.

ممفیس افسر گفت که او در تلاش بود تا یک پسر خوب. “شما فکر می کنم من می خواهم به ایستادگی کردن در اینجا در باران” او شنیده می شود گفت: در تصویری.

“خانم توماس,” او گفت: من خواندن مجوز. “خانم Wendi توماس.” من تعجب اگر او به رسمیت شناخته شده من byline. من ارائه شده به او را نشان می دهد آنچه که من تا به حال فقط در توییتی اما او کاهش یافته است. “چراغهای خود را در حال کار در حال حاضر,” او گفت:. “شما امن باشه؟”

“آره اما چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی دیگری می کشد مرا بیش از؟” از من خواسته.

“من نمی دانم چه کسی دیگری است کاری انجام,” او گفت: “اما من می دانم که اگر شما انجام کارهای صحیح, اگر شما در حال انجام کارهای درست پس از آن هیچ چیز دیگری می تواند اتفاق می افتد اما خوب است.”

حالا من تعجب می کنم اگر پلیس شده بود زیر من. اداره پلیس جواب نداد سوال برای این داستان.

اما در آن زمان من فلج شده بود و با ترس و می خواستم برای جلوگیری از کشیده شدن بیش از دوباره.

من سمت خیابان اصلی.

چرا شما پس از من است ؟

پس از رینولدز در سمت چپ ایستاده و پس از نامگذاری من به عنوان کسی او را دنبال کرده بود قاضی در زمان کوتاه زنگ تفریح. من به رهبری خارج از دادگاه و دیدم رینولدز به سمت آسانسور.

من به دنبال او. زمانی که درب بسته من گیر کردن دست من و خودم را معرفي كردم. پرسیدم: چرا شما پس از من در رسانه های اجتماعی است ؟

اگر چه آن را سرد در دادگاه رینولدز عرق شد. او گفت که او نمی تواند در مورد آن صحبت کنید.

دو روز پس از رینولدز’ شهادت من ثبت سوابق درخواست با شهر ممفیس, درخواست برای همه مشترک هوش جلسات ایمیل و یا اسناد دیگر که اشاره به من و یا هر یک از سه خبرنگار دیگر که MPD زیر را در رسانه های اجتماعی.

چهار صد و سی و سه روز بعد در این شهرستان تولید می شود سوابق — و من هنوز هم درک نمی کنم آنچه را که پلیس من را به عنوان یک تهدید شایسته نظارت به نام امنیت عمومی.

موجود در اسناد و مدارک: یک تصویر از یک Facebook پست که من ساخته شده در Jan. 28, 2016 در حالی که من در یک کمک هزینه تحصیلی در دانشگاه هاروارد. من می خواهم به اشتراک گذاشته یک اخطار در مورد یک ائتلاف مردمی برگزار شود که بعد.

در کنفرانس مشترک هوش جلسه بود یک تصویر از یک صدای جیر جیر من می خواهم برچسب گذاری شده در. اصلی, صدای جیر جیر که در آن زمان پلیس دستگیر شده است تا به حال 11 دوست دارد و یکی بازتوییت شد به خودی خود یک تصویر از یک تصویر توهین آمیز یک ممفیس افسر پلیس تا به حال گفته شده در اسنپ چت.

در یکی دیگر از پلیس ایمیل شد مارس 2017 صدای جیر جیر من فرستاده در مورد آینده اعتراض که اعلام شده بود در Facebook. آن دو را دوست دارد.

شهر ممفیس هل دادن به عقب در برابر قاضی حاکم است. وکلای آن خواسته اند به دادگاه برای تغییر رضایت فرمان رقیب که شهر نمی تواند شرکت در یک مغلوب ساختن پیشی جستن اداره امنیت عمومی مشارکت اگر آن مجاز نمی باشد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با سازمان های فدرال.

جنگ من با شهر ممفیس پایان ندارد با طرح دعوی در دادگاه ،

در سال 2018 و من در تلاش برای کشف کردن که شرکت تا به حال پاسخ شهردار را از نظر مالی حمایت مالی از عملیات پلیس توسط funneling 6.1 میلیون دلار به این شهر از طریق مرموز غیر انتفاعی Memphis, Shelby, Crime Commission.

Strickland نمی خواهد فاش شرکت ها, هویت, اما او متوجه شد که سوابق من می خواهم درخواست خواهد بود. بنابراین شهردار کارکنان در رابطه با جرم و جنایت کمیسیون و دیگری مخفی غیر انتفاعی آمد تا با یک طرح برای انتشار این شرکت نام خود را به روزنامه نگاران محلی را قبل از انتشار سوابق به من یاد گرفتم از طریق ایمیل منتشر شده در رابطه با یک 2018 سوابق طرح دعوی در دادگاه در برابر جرم و جنایت کمیسیون.

و در این سال من مجبور به شکایت این شهر پس از آن حاضر به من در آن رسانه های ایمیل مشاوره لیست با وجود درخواست های مکرر.

شهر ممفیس نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این داستان.

تجربیات من را شکل داده اند راه من newsroom را پوشش داده است بیشتر تظاهرات اخیر از جمله کسانی که در ممفیس فلوید پس از مرگ است.

یک راهنمای در پوشش تظاهرات از نژادی سهام در روزنامه نگاری صندوق در Borealis انسان دوستی, یادداشت ها “را در درک که چگونه پلیس با استفاده از پوشش اخبار برای نظارت سیاه جوامع است. اجازه ندهید پلیس به استفاده از شما و یا پوشش خود را به انجام شغل خود را.”

ما اعمال این اصول به ما اخیر پوشش یک نافرمانی مدنی آموزش به خود جلب کرد که بیش از 350 نفر است. در حالی که ما می دانیم که نام این افراد صحبت کردیم اگر شرکت کنندگان نیست و راحت خود را با استفاده از نام کامل و یا نشان دادن تمام خود را چهره ما محافظت هویت خود را.

پس از همه, من می دانم چگونه آن را احساس به می دانم که پلیس در حال تماشای شما.

این مقاله تهیه شده با همکاری MLK50: عدالت از طریق روزنامه نگاری یک عضو از Marketplace محلی گزارش شبکه.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی