افسران پلیس گفت: سی ساکنان در انتظار رای که در آنها قانون شکنی


A poll worker wears a mask and sits behind a plastic barrier as he waits to check in voters at a polling place on June 2, 2020 in Washington, D.C.

یک نظرسنجی کارگر می پوشد یک ماسک و پشت پلاستیکی مانع او منتظر برای بررسی رای دهندگان در یک مکان سنجی در تاریخ 2 ژوئن 2020 در واشنگتن ،

درو Angerer/گتی ایماژ

در روز سه شنبه به عنوان مأموران اجرای قانون swarmed منطقه کلمبیا در پاسخ به تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس این شهرستان اقدام به برگزاری یک انتخابات مقدماتی. آن را یک فاجعه کامل. هزاران نفر از ساکنان که درخواست غایب رای گیری دریافت نکرده ام یک. آنها مجبور شدند برای رای دادن به فرد در میان یک بیماری همه گیر در انتظار نامعقول صف های طولانی که snaked اطراف چند شهر بلوک. و اگر چه Bowser خود معاف رای دهندگان از 7 بعد از ظهر حکومت نظامی نه همه رو یادداشت: چند ماموران صادر پراکندگی سفارشات به رای دهندگان انتظار در خط به بازیگران در یک رای گیری. این منطقه در انتخابات را یکی از عيان نمونه هایی از سرکوب رای دهندگان تا کنون این سال است.

که است که می گویند که مقامات شهرستان در نظر گرفته شده برای disenfranchise رای دهندگان. بلکه روز سه شنبه تفکیک ترکیبی از سهل انگاری و سوء مدیریت اداری در برابر یک پس زمینه از یک تاریخی بحران بهداشت عمومی و فدرال تلاش برای سرکوب قیام. Bowser خود امیدوار به انجام انتخابات در درجه اول از طریق پست پس از رای دهندگان نمی خواهد در صورت قرار گرفتن در معرض بالقوه به coronavirus توسط رای گیری در فرد است. او دولت راه اندازی یک کمپین خواستار هر کس به درخواست یک absentee ballot. اما در حالی که 92,000 رای دهندگان درخواست رای گیری بسیاری از هرگز دریافت یک. یک گروه حمایت از مصاحبه با 75 رای دهندگان در خط در روز سه شنبه و در بر داشت که یک سوم از آنها را نمی توانید ایمیل خود را در انتخابات. برای رسیدگی به این مشکل انتخابات ریاست جمهوری افغانستان آغاز شد دست-ارائه برگه های رای—پس در نهایت به سادگی ایمیل به برخی از رای دهندگان یک تست نشده و نا امنی روش به شدت به مخالفت با رای طرفداران حقوق.

اگر واشنگتن می تواند به راحتی و با خیال راحت رای خود را در محله های حوزه این رای توسط پست الکترونیکی پرونده ها ممکن است فاجعه بار است. اما Bowser دولت تثبیت سی بسیاری از حوزه به فقط 20 رای گیری مراکز شهرستان از 700,000, پیش بینی کاهش مشارکت مردم با توجه به گسترده رای گیری غایب. این مراکز باز برای رای گیری زودهنگام در 22 مه. اواخر مارس آن را روشن بود که سی مدیره از انتخابات botched رای توسط ایمیل. در عین حال این شهر کوچک تلاش برای تشویق فرد در رای گیری اولیه به عنوان یک جایگزین برای کسانی که نمی توانید برگه های رای خود را در زمان. پس طبعا بسیاری از واشنگتن اعمال می شود که برای رای دادن از طریق پست منتظر ماند تا روز شنبه خود را برای دریافت رای گیری تنها به درک پس از پست الکترونیکی وارد شده که آن را در حال آمدن است. آنها نمی توانند صبر کنید دیگر به دلیل پست الکترونیکی-در برگه های رای تا به حال به شهریور روز انتخابات. بنابراین این ساکنان مجبور به رای دادن در فرد و یا خودداری کردن از رای گیری در دسترس نباشد.

به عنوان یک نتیجه صدها نفر از ساکنان منتظر در خطوط در مراکز رای گیری تنها مجهز به رسیدگی به تعداد کمی از مردم است. این سی مدیره از انتخابات ” خط رسمی ردیاب هرگز گزارش زمان انتظار بیش از 90 دقیقه است. اما در کلمبیا ارتفاعات محله مرکز که من در بازدید روز یکشنبه رای دهندگان در مقابل خط گفت: آنها تا به حال شده است در انتظار سه ساعت است. و آن نقطه این خط تا به حال نزدیک به دو برابر شده است. رای دهندگان در سایر نظرسنجی ها منتظر پنج ساعت است. آخرین رای دهندگان رأی گیری حدود 1:30 a. m. بیشتر سعی در حفظ اجتماعی فاصله بود اما مشکل در پیاده رو تنگ و برخی رشد تحریک پذیر به شب کشیده. نیز وجود دارد لحظات همبستگی—به عنوان زمانی که پس از حکومت نظامی آغاز شد و در 7 بعد از ظهر رای دهندگان در خط در یک ون نس نظرسنجی در زمان زانو به افتخار جورج فلوید.

در یک مرکز رای گیری یک ماشین پلیس سوار و اعلام کرد که رای دهندگان در صف تا به حال برای رفتن به خانه به دلیل مقررات منع رفت و آمد.

در مصاحبه با واشنگتن پست, d. C. مدیره از انتخابات صندلی مایکل بنت به نظر می رسید به جای سرزنش بر رای دهندگان. “خبر بد” بنت گفت: “هر کس که تصمیم به رای دادن در آخرین روز رای گیری مراکز باز هستند و آنها تصمیم به انجام آن در فرد است که فقط ایجاد باور نکردنی logjam هنگامی که شما در نظر بگیرید این واقعیت است که ما در وسط یک بیماری همه گیر.” (“آخرین روز است که رای دهندگان در مراکز باز هستند” نیز شناخته شده به عنوان روز انتخابات و تعداد بی شماری از رای دهندگان تا به حال هیچ چاره ای جز رای دادن در فرد به خاطر آنها هرگز یک پست الکترونیکی-در رای گیری.)

Bowser اولیه حکومت نظامی سفارش نمی معاف رای دهندگان—حتی اگر حکومت نظامی آغاز شد و در 7 p. m. در حالی که نظر سنجی نمی دید تا 8 p. m. (این شکاف شد و خودسرانه و غیر ضروری و مخالف با حداقل یک councilmember.) در پاسخ به رسانه ها پرس و جو از چه کسی/چه خروجی دفتر او روشن است که رای گیری شد و معاف از مقررات منع رفت و آمد. اما حاضر به توضیح دهید که چگونه می تواند رای دهندگان به منظور بررسی اجرای قانون است که آنها در حال سفر بودند و یا از این نظر سنجی. این بود که بدون توجه به کوچک به عنوان متخلفان از مقررات منع رفت و آمد مواجه 10 روز در زندان یا 300 دلار خوب است. سپس در دوشنبه Metropolitan Police Chief پیتر Newsham اعلام کرد ماموران به بررسی “اعتبار” برای تعیین اگر کسی شکستن حکومت نظامی است که واقعا یک رای دهندگان. (از آنجا که در این منطقه هیچ voter ID قانون معلوم نیست چه اعتبار پلیس ممکن است بررسی کنید.)

این اتفاقی طرح مشغول به کار در مورد به عنوان به خوبی به عنوان شما ممکن است انتظار داشت. در یک مرکز رای گیری یک ماشین پلیس سوار و اعلام کرد که رای دهندگان در صف تا به حال برای رفتن به خانه به دلیل مقررات منع رفت و آمد. کوین Donahue منطقه معاون شهردار برای امنیت عمومی و عدالت در توئیتر خود نوشت “ما به نظر می رسد 1 افسر اینجا که خراب کرد.” اما این ادعا نادرست بود: دو ماشین پلیس کشیده تا به یک مرکز رای گیری و اعلام کرد: “شهردار اعلام کرده است 7 بعد از ظهر حکومت نظامی! رفتن به خانه!”

مأموران اجرای قانون صدور پراکندگی سفارشات به رای دهندگان است که نوع سنگین دست محرومیت یکی ممکن است دیده می شود در این Jim Crow جنوبی. مترقی امروز حوزه های قضایی به طور کلی نمی تحمل رسمی تهدید به نوار غزه صدها نفر از شهروندان از حق قانونی خود را برای رای دادن. در عین حال Donahue بلافاصله عنوان گزارش پلیس غیرقانونی اذیت و آزار رای دهندگان شوم نشانه آن است که این شهر را به این حوادث به طور جدی و یا منصرف کردن ماموران از قلدری رای دهندگان در آینده است. (نه Donahue و نه Bowser خود جهانی در پاسخ به درخواست های مکرر برای نظر.)

این سهام به صورت محلی اولیه ممکن است به نظر می رسد کم اما به شدت دموکراتیک سی ترین نژادها به طور موثر در تصمیم اولیه است. هنوز پست الکترونیکی-در رای گیری بحران پنج ساعته خطوط و تهدید پلیس ارعاب قطعا منصرف ساکنان از پای صندوق رای. برندگان این انتخابات را نمی خواهد نشان منطقه بلکه ساکنان منطقه که تا به حال زمان و منابع و شانس محض برای غلبه بر این موانع به حق رای دادن. در حالی که دولت فدرال سرکوب معترضان در تظاهرات مسالمت آمیز در پایتخت این شهرستان رهبران فرصتی برای نشان دادن احترام به قانون اساسی آزادی و حفاظت از ساکنان آن از فدرال نفس بیش از حد. آنها قدرت اجرای قانون به ارعاب رای دهندگان تقویت حمله DC دستياران حقوق اساسی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>