پلیس و زندان و پنتاگون

فکر می کنم از آن به عنوان یک سیستم جنگ که شده است به خانه برای سال. قتل جورج فلوید در نهایت درخشید توجه به نیاز پال خواستار قطع بودجه دولت های محلی و ادارات پلیس و یافتن راه حلی که ارائه اصل ایمنی و امنیت. مرتب کردن بر اساس همان نور افکن نیاز به زودی به میدرخشید در آمریکا ماشین نظامی و شدید به خوبی تامین می شود آسیب آن انجام شده است تقریبا 19 سال در سراسر بیشتر در خاورمیانه و آفریقا.

تحریف بودجه اولویت نیست تنها نیروی محرکه خشونت پلیس علیه جوامع رنگ اما انتقال این منابع به دور از پلیس و برای مناطق مانند شغل و آموزش و پرورش و مسکن و عدالت ترمیمی می تواند بخش مهمی از راه حل است. و هر گونه تلاش برای افزایش هزینه برنامه های اجتماعی باید شامل کاهش عظیم به پنتاگون بودجه پف کرده. در آن زمان به پال خواستار قطع بودجه دولت ما جنگ هر دو در خانه و خارج از کشور.

تبلیغات:

هزینه های بالای پلیس و زندانها

در اکثر ایالت ها و محلات هزینه های پلیس و زندان ها اهمیت بیشتری نسبت به آنچه کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور یک بار به عنوان “برنامه های اجتماعی و بالا بردن.” اعداد سرسام آور هستند. در برخی از حوزه های قضایی, پلیس به تنهایی می تواند برای حساب کاربری تا 40 درصد از بودجه های محلی ترک اتاق کمی برای اولویت های دیگر. در شهر نیویورک به عنوان مثال بودجه اداره پلیس عملیات و هزینه های جبران خسارت بیش از 10 میلیارد دلار سالانه بیشتر است که از دولت فدرال صرف در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. در سراسر کشور بیش از 100 میلیارد دلار در سال می رود به پلیس.

در حال حاضر اضافه کردن به که دیگری شکل: آنچه در آن هزینه های به نگه داشتن حدود دو میلیون (بله 2,000,000!) آمریکایی ها در زندان ها و زندان — حدود 120 میلیارد دلار در سال است. مانند پلیس به عبارت دیگر حبس کردن کسب و کار در این کشور در سال 2020 است. پس از همه, زندان, جمعیت رشد داشته است و نزدیک به 700% از سال 1972 رانده شده در بخش قابل توجهی توسط “جنگ با مواد مخدر” یک اصطلاح جنگی است که به طور نامتناسبی هدفمند مردم از رنگ.

تبلیغات:

فیل در اتاق: هزینه های پنتاگون

در علاوه بر این به پلیس و زندان های دیگر منبع اصلی آمریکا نظامی صرف است البته پنتاگون. آن بخش است که همراه با فعالیت های مرتبط مانند سلاح های هسته ای بودجه در بخش انرژی در حال حاضر gobbles تا حداقل 750 میلیارد دلار در سال است. که بیش از بودجه نظامی از 10 کشور همراه است.

فقط به عنوان زندان و پلیس مصرف تکان دهنده بسیاری از بودجه های ایالتی و محلی پنتاگون حساب برای بیش از نیمی از دولت فدرال بودجه اختیاری است و شامل بسیاری از عملکرد دولت های دیگر از امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید. به عنوان Ashik صدیق ملی اولویت های پروژه اشاره کرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آخرین بودجه پیشنهادی “اولویت نیروی بی رحم و نظامی بیش دیپلماتیک و بشردوستانه راه حل برای فشار دادن بحران های اجتماعی” در خصوص راه قابل توجه. “فقط در مورد هر غیر نظامی بخش بودجه اختیاری در بودجه,” او می افزاید: “در بلوک سفت, از جمله تمام کسانی که تمرکز بر کاهش فقر و رفع نیازهای انسانی مانند آموزش و پرورش و مسکن و کار و بهداشت, انرژی و حمل و نقل.”

تبلیغات:

هزینه های نظامی ایالات متحده و مکزیک مرز و اخراج مهاجران از طریق سازمان های مانند یخ (مهاجرت و گمرک) و گمرک و حفاظت مرزی در مجموع یکی دیگر از $24 billionannually. قرار می دهد که ایالات متحده هزینه های پلیس و زندان و پنتاگون در حدود 1 تریلیون دلار در هر سال است و حتی شامل افزایش بودجه از دیگر بخش های امنیت ملی آمریکا در دولت مانند وزارت امنیت داخلی ($92 میلیارد دلار) و دولت جانبازان ($243 میلیارد — هزینه گذشته جنگ). در خرداد ماه سال 2019 مندی Smithberger از این پروژه در دولت نظارت و من در حال حاضر تخمین زده می شود که امنیت ملی بودجه از جمله پنتاگون حدود 1.25 تریلیون دلار در سال تخمین می زنند که البته حتی شامل پلیس و سیستم زندان!

یکی دیگر از راه نگاه کردن به آن مشکل است به تمرکز بر روی فقط چقدر از بودجه فدرال می رود به پنتاگون و دیگر فعالیت های نظامی از جمله فدرال زندانها اجرای مهاجرت و مزایای جانبازان. یک analysisby ملی اولویت پروژه در موسسه مطالعات سیاست قرار می دهد و این رقم در $887 میلیارد دلار و یا بیش از 64 درصد از فدرال اختیاری budgetincluding بهداشت عمومی, آموزش و پرورش, محیط زیست, حفاظت, کار, آموزش, انرژی, توسعه مسکن, حمل و نقل, تحقیقات علمی, و بیشتر.

تبلیغات:

ساخت اتصال: این برنامه 1033

همیشه از تصاویر پلیس استقرار خودروهای زرهی در مقابل اعتراضات مسالمت آمیز در فرگوسن میسوری, آمار ملی امواج رادیو و تلویزیون در سال 2014 پنتاگون برنامه برای تهیه “مازاد” تجهیزات نظامی به ادارات پلیس محلی شده است یک خبر. آن را نیز بدست متناوب توجه در کنگره و قوه مجریه.

از سال 1997 پنتاگون 1033 برنامه آن را به عنوان نامیده شده کانال برای 8,000 جداگانه سازمان های اجرای قانون بیش از $7.4 میلیارد دلار مازاد تجهیزات از جمله معدن-مقاوم در برابر کمین حفاظت شده (MRAP) وسایل نقلیه از نوع مورد استفاده در جبهه های عراق و افغانستان همراه با تفنگ و مهمات و نارنجک و شب-دستگاه های دید در. به عنوان برایان بارت با اشاره سیمی, “اجرای قانون محلی در پاسخ به حتی بدون خشونت تظاهرات اغلب بیشتر شبیه نیروهای مسلح.” دانشمند علوم سیاسی Ryan ولش همکاری یک 2017 مطالعه نشان می دهد زمانی که آن را آمد به ادارات پلیس مجهز در چنین مد “که افسران نظامی سخت افزار و باورها را توسل به خشونت بیشتر و سریع تر است.”

تبلیغات:

تحت این شرایط و با توجه به چه کسی ارائه تجهیزات شما خواهد بود شگفت زده به یاد بگیرند که 1033 برنامه نیز رنج می برد از سهل انگاری در نظارت. در سال 2017 دفتر پاسخگویی دولت (GAO) ایجاد شده جعلی سازمان اجرای قانون و قادر بود برای به دست آوردن $1.2 میلیون ارزش تجهیزات از طریق این برنامه از جمله night-vision goggles و شبیه سازی M-16A2 تفنگ. درخواست تصویب شد در عرض یک هفته از گائو نرم افزار.

دولت اوباما در نهایت اجرا در برخی از اصلاحات در پی فرگوسن ممنوعیت انتقال ردیابی وسایل نقلیه نارنجک و weaponized هواپیما, در میان چیزهای دیگر در حالی که نیاز به ادارات پلیس برای تامین بیشتر دلایل منطقی توصیف آنها نیاز به تجهیزات خاص. اما چنین تلاش های نسبتا کم — و آنها ثابت متوسط واقع شد به سرعت chucked از زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، و مغلوب ساختن پیشی جستن, تغییرات دولت به سرعت به حال قابل تشخیص اثر. در 2019 در 1033 برنامه تا به حال یکی از بزرگترین آن سال تا کنون با حدود 15,750 نظامی موارد منتقل شده به اجرای قانون یک شکل بیش از حد تنها در سال 2012 اوباما زمانی که 17,000 از جمله اقلام توزیع شد.

همانطور که اشاره شد صرف در اختیار داشتن تجهیزات نظامی نشان داده شده است به استوک همیشه قوی تر “جنگجو فرهنگ” که در حال حاضر مشخصه بسیاری از ادارات پلیس به عنوان توسط اثبات استفاده از سلاح های خاص و تاکتیک (SWAT) تیم های مسلح با ارتش سلاح به صورت معمول مبارزه با مواد مخدر فعالیت است. آن را به سختی و فقط با مگس کش زدن تیم ، این سلاح و آیتم های مرتبط ارائه شده تحت 1033 برنامه به طور گسترده ای به کار گرفته شده توسط پلیس عادی نیروهای. ان بی سی نیوز به عنوان مثال گزارش شده است که خودروهای زرهی استفاده می شد حداقل 29 بار در پاسخ به Black Lives Matter تظاهرات سازمان یافته پس از قتل جورج فلوید از جمله در عمده مناطق شهری مانند فیلادلفیا و سینسیناتی. NBC نیز مشخص شد که بیش از 1100 معدن-مقاوم در برابر کمین محافظت وسایل نقلیه توزیع شده به سازمان های اجرای قانون محلی تحت MRAP برنامه رفتن به جوامع کوچک و بزرگ از جمله سانفورد مین جمعیت 20,000 و ماوندزویل, غرب ویرجینیا, جمعیت 8,400.

تبلیغات:

یک گزارش از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) است به طور مشابه, مستند استفاده از پنتاگون-عرضه تجهیزات در هیچ-دست کشیدن صفحه اصلی تهاجمات از جمله رانندگی به خانه های مردم در چنین وسایل نقلیه زره پوش به راه اندازی حملات. آیتالله سیستانی به این نتیجه رسیدند که “نظامی آمریکایی پلیس مشهود است در این آموزش که افسران پلیس دریافت که آنها را تشویق به اتخاذ یک “جنگجو” ذهنیت و فکر می کنم از مردم که قرار است در خدمت به عنوان دشمنان و همچنین در تجهیزات مورد استفاده آنها مانند ضرب و جرح قوچ flashbang نارنجک و نفربرهای [نفربر زرهی].”

چه مزایایی دارد ؟

شرکت در مجتمع نظامی-صنعتی کسب میلیاردها دلار به فروش سلاح و همچنین در ساختن و اداره زندان ها و بازداشتگاه ها و تهیه پلیس در حالی که تئوری برخورد با مشکلات عمیق اقتصادی و اجتماعی ریشه. به طور کلی در آن زمان آنها در حال انجام آن مشکلات را تنها تبدیل به عمیق تر و ریشه دار. برای مثال لوله سلاح پیمانکاران مانند لاکهید مارتین و بوئینگ و ریتون که سود خیلی پر زرق و برق از فروش سیستم های سلاح به عربستان سعودی سلاح که به نوبه خود شده است استفاده می شود برای کشتن دهها هزار نفر از غیر نظامیان در یمن و از بین بردن زیرساخت های غیر نظامی وجود دارد و جلوگیری از ارائه به شدت مورد نیاز کمک های انسان دوستانه. نتیجه: بیش از 100 ، 000 مرگ و میر در این کشور و میلیون ها نفر دیگر در آستانه قحطی و بیماری از جمله Covid-19.

از جمله سلاح های شرکت نیز در مقابل خط وقتی که می آید به بهره گیری از امریکا بی پایان post-9/11 جنگ. هزینه های جنگ پروژه در دانشگاه براون تخمین می زند که ایالات متحده صرف بیش از $6.4 تریلیون فقط برخی از کسانی که در درگیری های خارج از کشور از سال 2001. صدها میلیارد از آن دلار به پایان رسید تا در جیب پیمانکاران دفاعی در حالی که مشکلات در ایالات متحده چپ کنون کمتر به خوبی تامین می شود و تنها بزرگ شد.

تبلیغات:

و راه پنتاگون به طور منظم بودجه, همراه با هزینه های مستقیم در جنگ نیز موفق به ارائه مزایای به چنین سلاح سازان. تقریبا نیمی از وزارت $750 میلیارد بودجه می رود به آنها. با توجه به فدرال تهیه اطلاعات سیستم را به آخرین گزارش در بالا گیرندگان از دولت قرارداد پنج متحده بزرگترین اسلحه سازان به تنهایی — لاکهید مارتین و بوئینگ, Raytheon, نورث روپ گرومن و جنرال دینامیک — تقسیم و بیش از 100 میلیارد دلار در پنتاگون جوایز در میان آنها در 2019. در ضمن کسانی که در همان پنج شرکت خود را پرداخت اجرائی در مجموع حدود 100 میلیون دلار در هر سال با صدها میلیون نفر بیشتر از رفتن به دیگر مدیران ارشد و اعضای هیئت مدیره.

در ضمن در مغلوب ساختن پیشی جستن سال های نظامی مرزی تبدیل شده است به خصوص کسب و کار پر سود, فرصت, با, General Atomics مثلا عرضه تا کنون بیشتر نظارت هواپیماهای بدون سرنشین و کلی دینامیک عرضه بیشتر از همیشه پیچیده و گران قیمت از راه دور سنسور سیستم نظارت. نیز وجود دارد میلیون ها نفر می شود ساخته شده در حال اجرا به بخش خصوصی واگذار زندان و بازداشت مهاجر مراکز پر کردن خزانه از شرکت های مانند CoreCivic و جغرافیایی که باید امن رکورد سود در سال های اخیر در حالی که garnering حدود نیمی از درآمد خود را از این دو منبع.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم بازار برای حتی بیشتر پلیس و تجهیزات. نیروهای بومی و محلی بهره مندی از کمک های مالی از وزارت امنیت داخلی به خرید طیف گسترده ای از موارد به عنوان مکمل پنتاگون 1033 برنامه.

درست خط پایین

تبلیغات:

بسیار نوشته شده است در مورد امریکا شکست خورده post-9/11 جنگ که هزینه تریلیون دلار در مالیات دهندگان گنج صدها هزار نفر از زندگی (آمریکا و در غیر این صورت) و جسمی و آسیب های روانی به صدها هزار نفر بیشتر است. آنها همچنین لبه پنجره رساند تا فرقه ای و فاسد رژیم که در واقع ساخته شده آن را آسان تر برای گروه های تروریستی مانند القاعده و داعش به شکل و گسترش یافته است. فکر می کنم از آن به عنوان نهایی اثر بومرنگ است که در آن خشونت موجب زایش خشونت بیشتر در حالی که اجازه می دهد خارج از کشور سازمان های تروریستی به رشد است. به عنوان روزنامه نگار نیک Turse کرد: با توجه به نظامی آمریکا در آفریقا, سیاست رشد در آمریکا عملیات نظامی در آن قاره است اقدام نه کاملا در رابطه با گسترش سلاح های جدید گروه های تروریستی است. قرار دادن بهترین نور در آنها و ایالات متحده counterterror عملیات وجود دارد بی اثر شده است. بیشتر احتمال دارد آنها را به سادگی به کمک تخم ریزی بیشتر و افزایش فعالیت های تروریستی در منطقه است.

همه از این است به نوبه خود در حال انجام بوده است فاجعه برای کمبود بودجه روبرو داخلی برنامه است که در واقع کمک به آمریکایی های معمولی جای خود را به هدر دادن دلار مالیات بر آنچه می گذرد اما بدیهی است نمی باشد “دفاع ملی.” در دوران Covid-19 تغییر آب و هوا و افزایش تمرکز بر روی دیرینه ساختاری نژادپرستی و ضد سیاه خشونت یک رویکرد جدید به “امنیت” است که به شدت مورد نیاز است که امتیازات هنوز بیشتر از بمب و اسلحه و نظامی نیروهای پلیس و هواپیما حامل اما بهداشت عمومی و حفاظت از محیط زیست و بسیار مورد نیاز برنامه های با کیفیت شغل و آموزش و پرورش در جوامع محروم.

در جبهه داخلی به خصوص در جوامع رنگ پلیس هستند بیشتر دیده می شود به عنوان یک نیروی اشغالگر از یک منبع حفاظت (و همیشه از 1033 برنامه آغاز شد آنها نگاه کرده ام تا کنون بیشتر مانند یک نیروی و همچنین). این امر منجر به تماس برای defunding پلیس و به دنبال معنای دیگر ارائه امنیت عمومی از جمله حداقل ارسال از پلیس برای برخورد با خرده مواد مخدر جرائم اختلافات داخلی و مشکلات ناشی از افراد با روانی-مسائل مربوط به سلامت. سازمان هایی مانند مینیاپولیس مبتنی بر اصلاح بلوک را مطرح کرده اند پیشنهاد برای پاسخ به بحران توسط موسسات به غیر از پلیس و جامعه مبتنی بر برنامه برای حل و فصل اختلافات و ترویج عدالت ترمیمی.

تغییر اولویت ها

تبلیغات:

تیز کاهش در هزینه های پلیس و زندان و پنتاگون می تواند آزاد کردن صدها میلیارد دلار برای برنامه های است که ممکن است شروع به پر کردن شکاف در هزینه های سرمایه گذاری های عمومی در جوامع رنگ و جاهای دیگر.

سازمان هایی مانند جنبش برای زندگی مردم فقیر این کمپین در حال حاضر خواستار این نوع از تغییرات. در آن اخلاقی بودجه جامع پیشنهاد برای هدایت امریکا منابع به سمت پرداختن به فقر و به دور از جنگ و نژاد پرستی و تخریب زیست محیطی مردم فقیر این کمپین خواستار 350 $میلیارد دلار سالانه برش در پنتاگون هزینه — تقریبا نیمی از سطح فعلی. به همین ترتیب پلت فرم از جنبش برای زندگی پیشنهاد 50% کاهش در پنتاگون outlays. و جدید جوانان ضد militarist جنبش مخالفان خواستار defunding نیروهای مسلح و همچنین پلیس.

در نهایت ایمنی برای همه آمریکایی ها بستگی دارد بیش از فقط یک شیفت بودجه یا کاهش در پلیس تسلیحات. پس از همه, جورج فلوید و اریک گارنر — فقط دو تا از لیست سیاه آمریکایی ها به مرگ به دست پلیس کشته شدند نه با سلاح های با تکنولوژی بالا اما با زانو به, گلو و کشنده سبد. انتقال وجوه از پلیس به خدمات اجتماعی برای برچیدن نیروهای پلیس به عنوان آنها در حال حاضر وجود دارد و ایجاد نهادهای جدید برای محافظت از جوامع باید یک بخش اساسی از هر راه حل پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. به طور مشابه, سرمایه گذاری در دیپلماسی و کمک های اقتصادی و تبادل فرهنگی مورد نیاز خواهد بود به منظور کمک به مهار ماشین جنگی آمریکا که البته شده است با حضور در راه هیچ چیز دیگری از مراقبت های بهداشتی برای تحصیل به زیرساخت ها شده است در این قرن است. وقتی که می آید به پلیس و پنتاگون را هر چه زودتر تغییر می رسد بهتر است همه ما می شود. آن را مدت زمان طولانی گذشته پال خواستار قطع بودجه دولت آمریکا در جنگ هر دو در خارج از کشور و در خانه است.

کپی رایت 2020 William D. Hartung

به اقامت در بالا از مهم مقالات مانند این ثبت نام برای دریافت آخرین به روز رسانی از TomDispatch.com اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>