پلیس اصلاحات اصطبل در سنا


McConnell speaks at a mic with Tim Scott standing nearby

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل با سن. تیم اسکات در یک نشست خبری در کاپیتول هیل در روز سه شنبه.

الکس ونگ/گتی ایماژ

دو هفته است. این که چگونه مختصر پنجره برای محافظت خوش بینی در مورد آینده پلیس اصلاحات از کنگره ایالات متحده پس در سراسر کشور تظاهرات پلیس سوء استفاده به طول انجامید. روز سه شنبه صبح, اختلاف نظر در مورد وسعت لازم است اصلاحات ریخته و در یک لحظه به نفس اتهامات از ایمان بد و قانونی متوقف. یک رای گیری مجلس سنا قرار است روز چهارشنبه در مورد اینکه آیا برای باز کردن بحث و اصلاح در یمن لایحه, عدالت, قانون, نوشته شده توسط, کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott. که رای می رود که به شکست است.

دموکرات شده اند انتقاد از اسکات لایحه پس از آن معرفی شد هفته گذشته است. آن را لمس نمی کند واجد شرایط ایمنی برای افسران پلیس آن را نمی ممنوعیت-knock حکم نمی کند آن را محدود نظامی پلیس و این باعث نمی شود آن را آسان تر به محاکمه افسران برای جنایات. آن را بیش از حد اغلب برای دموکراتها میل پیش فرض برای مطالعه بیشتر به جای اصلاح فوری.

اما دموکرات ها بود گفت: نه اینکه آنها را مسدود لایحه از در نظر گرفتن و یا اجازه می دهد بحث را ادامه دهید و شانس خود را در بهبود آن با اصلاحات.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر روز سه شنبه نشان داد که دموکرات ها خواهد بلوک این لایحه از نظر آن اعلام unsalvageable.

“روشن است که جمهوری خواه لایحه است که نمی خواهد به 60 رای. وجود قریب به اتفاق مخالف به این لایحه در جلسه” شومر گفت: در آمریکا هستند. “و از آنجا که این لایحه نیاز به چنین مقیاس بزرگ و تغییر اساسی وجود دارد هیچ راه ممکن و قابل تصور است که یک سری از اصلاحات به اندازه کافی قوی برای درمان نقص در این لایحه می تواند جلب 60 رای یا نه. بنابراین هیچ لایحه هیچ لایحه تصویب خواهد شد به عنوان یک نتیجه از این شگرد توسط مک کانل سناتور..” وی برای اندازه گیری خوب, تماس از NAACP صندوق دفاع حقوقی و رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر به اعلام دادگستری یک عمل “غیر استارتر.”

به جمهوری خواهان این بود که فقط یک پیچ در پیچ بهانه ای برای انتخاب به کشتن قوانین برای حفظ مسئله سیاسی مربوط به انتخابات.

“من امیدوارم که هیچ کدام از شما در حال سقوط برای این مزخرف که به نحوی دموکراتیک ما همکاران خواهد بود محروم” با رای دادن به باز کردن بحث در مورد اسکات لایحه یک تحریک مک کانل گفت. “من به عنوان خوانده شده که چند تن از آنها گفت که آنها دون ‘اعتماد میچ مک کانل.’ آنها لازم نیست که به من اعتماد کن.” او توضیح داد که دموکرات ها می تواند رای به باز کردن بحث و اگر آنها ناموفق بودند در تامین تغییرات آنها می خواستند از طریق اصلاحات آنها می تواند حاضر به پیشبرد این لایحه در آینده 60 رای آستانه رای گیری برای پایان دادن به بحث.

“وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ آسیبی انجام می شود بحث این موضوع مهم” مک کانل گفت.

مک کانل شده است گفت: بارها و بارها برای هفته گذشته است که او در تلاش بود به تصویب یک قانون نیست یک پیام لایحه به چالش کشیده و دموکرات ها برای نشان دادن همان. دموکرات ها بر این باورند که روند مک کانل انتخاب از ابتدا belies خود ادعا در مورد تمایل به ایجاد یک قانون است.

زمانی که مک کانل می خواهید را به یک قانون به او اجازه می دهد تا برای هر دو حزب ورودی قبل از بحث آغاز می شود. سالانه “باید با تصویب” موارد مانند هزینه های صورتحساب و یا دفاع ملی مجوز قانون در حال مذاکره بر مرکب اساس از طریق کمیته. مراقبت عمل می کنند که به دست آمده عملا “باید با تصویب” وضعیت هنگامی که اقتصاد زمین به توقف شد مذاکره میان دو حزبی کار گروه های دموکرات ها و جمهوری خواهان.

عدالت عمل می کنند, اما, نوشته شده توسط اسکات و همکار جمهوری خواهان به طور انحصاری و خواهد آورد مستقیما به طبقه دور زدن این کمیته روند. اگر مک کانل شد جدی در مورد برنامه ریزی برای تصویب یک لایحه دموکرات ها استدلال می کنند او را بدست دو حزبی خرید از ابتدا به ایجاد یک پایه اندازه گیری است که هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها می تواند با زندگی می کنند و سپس اصلاح در حاشیه. به جای مک کانل—”عمد” به عنوان Cory Booker گفت:—لایحه مطرح است با بیش از حد بسیاری از مشکلات برای دموکرات ها.

“این طراحی شده است به شکست به طوری که آنها می تواند یک سیاسی صحبت کردن نقطه—و این است که ثروتمندترین بخشی از آن را به جایی که آنها در حال رفتن به سرزنش دموکرات برای عدم تمایل واقعی اصلاحات” بوکر آن را توصیف کرد.

دموکرات ها در حال تلاش برای قرار دادن توپ در مک کانل دادگاه گفت: هنوز هم دیر نیست برای ایجاد یک قانون اگر این واقعا چیزی است که او علاقه مند است. او می تواند حرکت موضوع به قوه قضائیه از تشکیل کمیته و یا برخی از گروه کاری هر دو حزب برای رسیدن به یک معامله. اگر به جای دموکرات توافق کردند که به سادگی باز کردن بحث برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است — یک فرایند است که مک کانل گفت: را “هیچ آسیبی”—آنها خواهد بود precluding بیشتر امیدوار کننده از روند شروع با یک پیشرفته تر دو حزبی پایگاه متن از پایین آمدن خط.

مک کانل گفت: شکست خورده رویه رای گیری در روز چهارشنبه خواهد نه لزوما علامت پایان پلیس بحث اصلاحات و او را ذخیره گزینه به آن را دوباره. که آزمایش واقعی خواهد بود که آیا پلیس اصلاحات است که “باید با تصویب” عنوانی است که هر چیزی قابل توجهی نیاز برای تبدیل شدن به قانون چند ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری. اگر مک کانل می خواهید برای ایجاد یک قانون شکست یک رویه رای خواهد بود فقط یک شکست موقتی که باعث سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها به هم و چکش کاری ، که چه اتفاقی افتاد بعد از دموکرات ها filibustered رویه رای خود بیش از یک نسخه اولیه از مراقبت عمل می کنند: آنها کار کرده و از طریق آن است. اگر نتوانست رای در چهارشنبه پایان فرایند “پلیس در بحث اصلاحات” بود و هرگز بیش از یک عمل زرق و برق دار اغتشاش در پاسخ به اخبار مهم چرخه مقصد به پایان سرزنش-عبور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>