تاکتیک های پلیس در حال ساخت خطر COVID-19 گسترش در میان معترضان بدتر


A police officer ties a man's hands behind his back.

افسران پلیس شروع به مصرف روند بعد از یک گروه از معترضان دستگیر و بازداشت شده و پس از فرار از قفس در منطقه در 2 ژوئن در هوستون.

Sergio Flores/گتی ایماژ

زمانی که Markice آرمسترانگ دستگیر شد در لوئیزویل, کنتاکی, اعتراض, on May 31, او و بیش از یک دوجین دیگر از معترضان پر شد به یک ون پلیس. “ما همه شانه به شانه” او می گوید و خود را در محدودیت بودند آنقدر تنگ است که او تا به حال به تکیه به یکی دیگر از بازداشت معترضان در برنج واگن در راه به زندان برای مدیریت درد. هنگامی که آرمسترانگ وارد زندان او برگزار شد حدود 15 ساعت در شلوغ همراه با نزدیک به سه ده که به اشتراک گذاشته شده یک فنجان آب بودند و نه ارائه ماسک و یا ضد عفونی کننده دست در حالی برگزار می شود. زنان نگهداری می شدند در یک سلول مختلف که در آن آنها نشسته اند با هم برای گرما هر چند آنها می تواند دیدن پتو فقط خارج از سلول برگزاری.

آن شب در لوئیزویل بیش از 100 معترض بودند گرفته به زندان و برخی از جعلی قدرتمند دوستی های جدید. من صحبت با شش نفر هستند که بخشی از یک گروه به آنها تماس بگیرید “J-5” پس از cell block که در آن مردان بازداشت شدند شب که همه آنها دستگیر شدند. در 10 سال بین زمانی که آنها را ملاقات در زندان و زمانی که من به آنها صحبت کرد “J-5” تبدیل به یک جنبش در درون جنبش با حدود 20 نفر که متن با یک دیگر هر روز حضور در تظاهرات و ارسال به روز رسانی به رسانه های اجتماعی با هشتگ #j5protest. Ashanti a J-5 عضو بود و در حال حاضر با احتیاط از رفتن به تظاهرات زیرا او به آسم; در حال حاضر او را نگران او می تواند قرارداد COVID-19 از زندان شرایط. او آزمایش در اوایل این هفته اما از صبح روز پنجشنبه تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت نتایج. حداقل یک J-5 عضو به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 و نیروبخش برای شیوع به عنوان چند تن از آنها خود را منتظر نتایج تست به عقب می آیند. “من شگفت زده خواهید شد اگر وجود ندارد بیشتر از آن می گوید:” استفانی Kornexl دیگر J-5er.

مردم را وادار به سوار شدن در برنج واگن و یا اتوبوس و سپس صبر کنید تا ساعت را در مناطق شلوغ به پردازش یک دستور غذا برای COVID-19 گسترش یافته است.

پس پلیس کشته جورج فلوید در 25 مه بیش از 10 ، 000 نفر در سراسر کشور بازداشت شده اند در تظاهرات متعاقب آن برای بیشتر تخلفات جزئی هجوم شهرها عجله نهاد حکومت مشترک شارژ. در حال حاضر کارشناسان بهداشت عمومی نگران هستند که تاکتیک های پلیس را تسریع و گسترش COVID-19. در حال حاضر بسیاری تقبیح خطرات مرتبط با استفاده از گاز اشک آور در جمعیت معترضان به خصوص در طول یک بیماری همه گیر است که بر سیستم تنفسی است. Kettling —پلیس تاکتیک corralling جمعیت را در یک فضای کوچک و سپس ساخت دستگیری—نیروهای معترضان به جم در کنار یکدیگر بوده اند و تقبیح به عنوان خطرناک است اما همه خطرناک تر در میان یک بیماری همه گیر از آن را می سازد اجتماعی فاصله غیر ممکن است. و وجود خطر ذاتی در دستگیری معترضان در همه می گویند کارشناسان بهداشت عمومی. با توجه به آنچه که ما می دانیم در مورد ویروس نگه داشتن مردم در محصور در داخل فضاهای مانند سلول های زندان—قابل انتقال عامل خطر. “در هفته های آینده, مردم در حال رفتن به ارزیابی اینکه آیا یا نه اعتراضات به افزایش کمک COVID موارد و ما باید به در نظر گرفتن نقش زندانی کردن معترضان در هر گونه افزایش ما ممکن است می گوید:” لورا بازها, پزشک و محقق در دانشکده پزشکی هاروارد که در مطالعات بهداشت و نابرابری و به تازگی به چاپ یک مقاله در مجله انجمن پزشکی آمریکا طب داخلی در مورد COVID-19 در زندان.

معترضان در دیگر شهرهای داستان شبیه به کسانی که از J-5. درو Dielman دستگیر شد و در سینسیناتی اعتراض در مه 31 برای نقض مقررات منع رفت و آمد می گوید او و حدود سه ده دیگر معترضان پر از اتوبوس که در زمان آنها را به شلوغ نگه داشتن قلم در خارج از Hamilton County دادگستری مرکز. ماسک خود را برداشته شد و در طول روند دستگیری و او متوجه شده تنها تعداد انگشت شماری از افسران پلیس با پوشیدن ماسک. یکی دیگر از معترضان که می خواست ناشناس باقی می ماند چرا که او در انتظار اتهام جنایی و وکلا توصیه او را به صحبت با مطبوعات وجود دارد گفت: هیچ اجتماعی فاصله در سلول های که در آن او نگه داشته در کلمبیا, کارولینای جنوبی. اگر او قادر به نگه داشتن او ماسک برای دو ساعت در حالی که او در حال انتظار برای پردازش ماسک خود گرفته بود از او هنگامی که او نقل مکان کرد و به یک سلول برگزاری. معترضان در واشنگتن هم گفت: DCist که آن را دشوار است برای حفظ فاصله از دیگر بازداشت معترضان و مورد مناقشه سی پلیس ادعا می کند که معترضان نگه داشته بودند در یک منطقه اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله داده شد و ماسک و ضد عفونی کننده دست.

مردم را وادار به سوار شدن در برنج واگن و یا اتوبوس و سپس صبر کنید تا ساعت را در مناطق شلوغ به پردازش یک دستور غذا برای COVID-19 گسترش—که ناچار است یک اثر موج دار شدن زمانی که افراد بازداشت شده منتشر می شوند به خانواده خود و یا رزومه کار در جامعه است. راه حل این است که به سادگی نمی دستگیری بدون خشونت مجرم مانند کسانی که اعتراض مسالمت آمیز گذشته مقررات منع رفت و آمد. “شما نمی توانید در زندان کسی بدون دلیل مشروع; که همیشه نقض حقوق بشر. اما در تنظیم COVID-19 آن می تواند تبدیل به یک حکم اعدام می گوید:” استفانی Woolhandler یک پزشک و استاد بهداشت عمومی و سیاستگذاری سلامت در دانشگاه شهری نیویورک کالج هانتر و شاهین’ co-نویسنده. “پلیس در حال اقدام مضاعف غیر مسئولانه زمانی که آنها زندانی کردن مردم بی ارزش با افزایش کل جامعه را به خطر COVID انتقال است.” برخی از معترضان در تلاش هستند تا به فکر این; Willa Tinsley, یکی دیگر از اعضای J-5 من گفت که چون برادر او است ضعف سيستم ايمنی او اجتماعی دور از خانواده اش برای هفته اول و پس از او از زندان آزاد شد.

اخیر و تحلیل داده ها از شیکاگو کوک زندان شهرستان یک COVID-19 “نقطه داغ” نشان می دهد که زندان دوچرخه سواری و دستگیری مرتبط هستند حدود 16 درصد از COVID-19 موارد در ایلینوی مستقل از متغیرهای دیگر مانند نژاد و فقر و تراکم جمعیت و یا حمل و نقل عمومی استفاده. (هنگامی که تمام کسانی که متغیرهای در نظر گرفته شده با هم آنها می توانند حساب برای 60 درصد از تمام موارد در شیکاگو و در حدود نیمی از موارد در ایالت ایلینوی است.) “آنچه مطالعات ما پیدا کردن چیزی است که شما می تواند توصیف به عنوان یک اثر چند برابر می گوید:” مطالعه همکاری نویسنده اریک Reinhart یک هاروارد, انسان شناسی محقق. اساسا برای هر کسی که از طریق چرخه های زندان وجود دارد تقریبا دو اضافی COVID-19 مورد در کد پستی در زیر سه تا چهار هفته. برای شهرستانها که در آن هزاران نفر از معترضان دستگیر شدند—Los Angeles, برای مثال, بازداشت بیش از 2,700 مردم بین 27 مه و ژوئن 2, بسیاری از آنها حدودا از طریق زندان—که می تواند افزایش قابل توجهی.

در شرایط عادی حدود 10 میلیون نفر چرخش از طریق زندان هر سال که بدان معنی است که حتی زمانی که پلیس نیست اما تعداد زیادی از معترضان به سیستم قضایی می تواند گسترش COVID-19. “اگر شما فکر می کنم در مورد که در مقیاس ملی این [اثر] است که در مقیاس میلیون مورد در ایالات متحده آمریکا; قطعا ظرف یک سال این است که به حداقل صدها هزار نفر از مردم در آمریکا می گوید:” Reinhart. Reinhart و همکاری نویسنده, حقوق و اقتصاد, پروفسور دانیل چن در حال حاضر به دنبال در اطلاعات در دیگر شهرها از جمله نیویورک و لس آنجلس و همچنین در سراسر کشور. “ما انتظار داریم که این به طور کلی پویا است نه خاص تنها به طبخ شهرستان—آن را در مورد بزرگتر سازه های بیش از حد بازداشت,” او می گوید. ما حبس سیستم همواره یک زمین پرورش برای بیماری و بدرفتاری اما همه گیر دادن به ما نگاه اجمالی به این اثرات از محققان در حال حاضر قادر به مطالعه ارتباط بین ویروس انتقال و اسامی ،

Reinhart متقاعد شده است که تنها راه حل این است که برای جلوگیری از دستگیری معترضان و همچنین مردم ارتکاب هر گونه جرائم غیر خشونت آمیز. “اکثریت قریب به اتفاق بازداشت در آمریکا به طور کامل غیر ضروری برای ایمنی عمومی” او می گوید: با استناد به داده ها از طبخ زندان شهرستان که از 100 ، 000 نفر رزرو در زندان در سال 2016 94 درصد برای بازداشت شدند و بدون خشونت جرائم. “این مجرم نیستند; آنها پیش از محاکمه بازداشت شدگان” او می گوید. “وجود دارد هیچ امنیت عمومی به دلیل دستگیری و زندان آنها را.”

اگر پلیس اصرار دستگیری معترضان آنها می تواند به جلوگیری از حمل و نقل مردم از طریق شلوغ برنج واگن ها و اتوبوس ها و جست و خیز زمان زندان در مجموع با صدور بلیط و یا احضار به جای. بلیط و احضاریه آمده با چالش های خود را—برای مثال یک فرایند است که در نهایت incarcerates کسانی که نمی تواند پرداخت هزینه بلیط و یا موفق به نظر می رسد در دادگاه تاریخ نیز ممکن است قرار دادن افراد در معرض خطر—اما اجتناب جدی و فوری COVID-19 خطرات.

در برخی از موارد حتی پس از معترضان بازداشت شده و پلیس در نهایت به آنها استناد به هر حال. Dielman به من گفت که پس از برگزار می شود به مدت 12 ساعت در سینسیناتی او و بسیاری دیگر برگزار می شود با او منتشر شد با استناد. از من خواسته Dielman, چرا پلیس خواهد رفتن را از طریق مشکل حمل و نقل و نگه داشتن مردم برای ساعت فقط به استناد آنها. “این سوال من درخواست خودم را برای آخرین هفته و نیم,” او می گوید. “اگر آنها فقط به من یک لغزش زرد و یک دادگاه تاریخ به هر حال چرا آنها باید برای نگه داشتن من تمام شب؟” این هفته سینسیناتی شورای شهر اعلام کرد گزینه های مختلف آن را درخواست آن شهر وکیل به نظر اجازه می دهد به بازداشت معترضان; در میان آنها است که امکان این شهرستان انداختن اتهامات اگر کسانی که به اتهام امضای “چشم پوشی از مسئولیت مدنی”—به عبارت دیگر اگر آنها را وعده به شکایت این شهرستان برای دستگیری آنها.

در ضمن Dielman, انتظار برای دیدن اینکه آیا او می شود COVID-19. زمانی که او و دوستان او برای اولین بار شروع به رفتن به تظاهرات آنها به شوخی در مورد بیمار شدن. “من تمایل به مقابله با همه چیز را از طریق طنز پس از آن بود که برای اولین بار از ما برای رفتن ؟ که آیا شما فکر می کنم در حال رفتن برای اولین بار به مرگ از coronavirus?’ “اما پس از Dielman, بازداشت او, چشم انداز تغییر کرده است. “این بود که این یک شوخی نیست; این است که واقعی است.” خبر خوب این است که هنگامی که ما صحبت آن شده بود 10 روز پس از دستگیری او و هیچ کس او دستگیر شد و با نشان داده علائم است یا آزمایش مثبت است. در یکی دیگر از چند روز او را از گذشته شده ویروس معمولی دوره کمون است که حدود دو هفته است. “این همه فقط ممکن است کار,” او می گوید.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی