پلیس اتحادیه سرزنش برای افزایش کشنده تیراندازی حتی به عنوان جرم و جنایت کاهش یافت

پلیس اتحادیه های کارگری پدید آمده است به عنوان پیشرو حریف از اصلاحات مجلس در پاسخ به هفته از تظاهرات در سراسر افغانستان از مردم در سراسر کشور است.

با وجود سال از تظاهرات علیه خشونت پلیس اطلاعات نشان می دهد که سازمان های اجرای قانون به کشته شدن بیشتر مردم در سال گذشته از آنها پنج سال پیش. سیاه, افراد کشته شده در یک دور نرخ بالاتر از مردم سفید.

تبلیغات:

ظهور می آید حتی به عنوان جرم و جنایت خشونت آمیز کاهش یافت در سراسر کشور برای چندین دهه است. با وجود کاهش جرم و جنایت اعداد آمریکا policing بودجه نزدیک به سه برابر گذشته بیش از 45 سال است.

نگاه کردن به داده های تاریخی محقق لیمان سنگ سابق فدرال اقتصاددان که در حال حاضر به عنوان یک همکار در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه متوجه شد که پلیس کشتار بیشتر کاهش یافت و بین 1960 و 2000s شده اند اما در سطوح بالا بوده است.

“سرعت افزایش بوده است به خصوص دراماتیک از سال 2002” سنگ نوشت. “این محاسبه نشان می دهد که فرکانس های افغانستان افزایش یافته است بسیار بیشتر از کیفری و یا خشونت تروریستی که نشان می دهد که افزایش خشونت های پلیس است که احتمالا در پاسخ به افزایش خشونت جنایی.”

تبلیغات:

FBI اطلاعات همچنین نشان می دهد که تعداد قتل افسران پلیس کاهش یافته است.

“افغانستان افزایش یافته است اما این افزایش نه رانده گزارش رسمی توجیه قتل و نه آن را در ارتباط با سهم بیشتری از افغانستان مربوط مسلح قربانیان” سنگ نوشت. “آنچه ما دیده ایم این است که یک افزایش در افغانستان در سراسر هیئت مدیره untethered از تهدیدات واقعی به جامعه با قربانیان اغلب غیر مسلح بودن مردم بی گناه. حدود 15 تا 25 درصد از پلیس قتل غیر مسلح مردم است.”

سنگ با اشاره به پلیس اتحادیه های کارگری به عنوان یک دلیل کلیدی برای افزایش.

تبلیغات:

“پلیس اتحادیه… علت نرخ های بالاتر از پلیس قتل توسط محافظ بد پلیس از نظم و انضباط,” او نوشت. “بر خلاف دیگر بخش عمومی اتحادیه پلیس اتحادیه های کارگری درجه نظامی تجهیزات آنها می توانید استفاده کنید به شدت سرکوب تظاهرات علیه خود را نقض و آنها از نظر قانونی ایمنی بدن از بسیاری از عواقب.”

سنگ استدلال کرد که “سرهم بند در اطراف لبه” با اصلاحات نمی خواهد حل مشکل اساسی که “پلیس هستند تقریبا غیر ممکن است به نظم و انضباط.”

تبلیغات:

“به منظور مقابله با مشکل بیش از حد پلیس به خشونت اصلاح طلبان نیاز به حمله به سیستم خود را: پایان دادن به واجد شرایط ایمنی نابودی کامل چانه زنی جمعی و unionization برای پلیس و کاهش ارائه سبک نظامی سلاح و آموزش های ارائه شده به پلیس محلی نیروهای,” او نوشت. “بدون سلب پلیس از اهرم سیاسی است که محافظت از آنها را از مجازات و تجهیزات است که متقاعد افسران صلح که آنها سربازان در جنگ دیگر اصلاحات هستند به احتمال زیاد به عملکرد با دوام اثر است.”

استدلال ساخته شده با سنگ های محافظه کار منتقد بخش عمومی اتحادیه های مشابه ساخته شده است که سابق NAACP صندوق دفاع حقوقی وکیل الکسیس Hoag.

“بدون به درستی شناسایی مشکل ما تصور نمی تواند از راه حل های مناسب” Hoag در حال حاضر مدرس دانشگاه در دانشکده حقوق کلمبیا گفت: سالن. “محلی حوزه های قضایی نیز باید تغییر قدرت به دور از پلیس اتحادیه های کارگری و به دست روسای پلیس برای توانمند سازی ستاد به نظم و انضباط و decertify افسران که سوء استفاده های عمومی; دولت فدرال نیز باید متوقف funneling تجهیزات نظامی به محلی ادارات محلی و ادارات باید خود را تسلیم کش از تجهیزات نظامی. پلیس نباید ‘در جنگ’ با جوامع آنها به اتهام نگه داشتن امن است.”

تبلیغات:

وجود دارد دیگر تحقیقات نشان می دهد که اتحادیه های مربوط به خشونت های پلیس.

یک 2018 دانشگاه شیکاگو مطالعه نشان داد که سوء شکایات افزایش یافت و پس از فلوریدا تصمیم دیوان عالی کشور به چانه زنی جمعی حقوق به معاونین کلانتر.

مطالعه دیگری به رهبری اقتصاددان راب Gillezeau یافت که وجود دارد “افزایش قابل توجهی در کشتار غیر نظامیان — 0.026 به 0.029 اضافی غیر نظامیان کشته شده در هر شهرستان در هر سال از آنها اکثریت قریب به اتفاق در حال nonwhite” پس از ادارات پلیس به دست اورد دسترسی به چانه زنی جمعی و حقوق او گفت NPR.

تبلیغات:

پلیس اتحادیه های کارگری به طور فزاینده ای تحت آتش پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. باب Kroll, رئیس پلیس مینیاپولیس اتحادیه دفاع از این افسران متهم در Floyd قتل و توصیف معترضان به عنوان “تروریست” ، کرول شکایت کرده است که افسران درگیر در Floyd مرگ شد “فسخ بدون علت روند” و این که “چه گفته است خشونت سابقه کیفری از جورج فلوید” که سابقه کیفری عمدتا درگیر فقط بدون خشونت و مواد مخدر به اتهام سرقت.

نظرات برجسته حدی که پلیس اتحادیه رفتن به محافظت پلیس بد.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری به اذعان نیویورک تایمز که پلیس اتحادیه های کارگری شده اند که بزرگترین مانع برای تربیت پلیس در نیروی بیش از حد موارد است.

“فیل در اتاق با توجه به پلیس اصلاحات اتحادیه پلیس گفت:” با این استدلال که این اتحادیه در حال حاضر قرارداد یک “تقریبا غیر قابل نفوذ مانع” به نظم افسران.

تبلیغات:

“ما باید توانایی برای خلاص شدن از شر بسیاری از این افسران که ما می دانیم که اشتباه انجام داده اند در گذشته” او گفت:.

آن را نه فقط در مینیاپولیس. یک بوفالو اتحادیه پلیس به شدت در دفاع از افسران تحت فشار قرار دادند که 75 سال از معترضان باعث آسیب مغزی. پلیس اتحادیه های کارگری نیز لابی علیه اصلاحات جدید قانون در ایالت نیویورک است که در زمان هدف در پنهان کاری در اطراف پلیس سوء شکایات و ممنوع chokeholds. پلیس اتحادیه های کارگری در شهر نیویورک و لس آنجلس به تنهایی صرف بیش از $80 میلیون دلار در طول دو دهه گذشته به تاثیر قانون با توجه به تجزیه و تحلیل توسط نگهبان.

بسیاری از پلیس های کارگری نیز متفقین خود را با قانونگذاران محافظه کار. کرول برای مثال صحبت می کرد در یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات در سال 2018 است. اتحادیه بین المللی پلیس انجمن ها در حال حاضر حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

این حرکت را رهبری اصلاح طلبان به فراخوان اتحادیه قرارداد به تمرکز بر روی پرداخت و شرایط کار به جای مسائل انضباطی و اصرار بیشتر مشارکت جامعه در اتحادیه پلیس مذاکرات قرارداد.

تبلیغات:

“اتحادیه قراردادهای بزرگ مانع به نظم و انضباط. خوب است برای آنها را به مذاکره بهتر حقوق و شرایط کار اما ما دیده می شود پلیس اتحادیه های تماس که در آن آنها را گسترش داده اند به جایی که آن را تقریبا غیر ممکن است برای نگه پلیس پاسخگو” فیلم آموزش گارسیا, پلیس, مدیر مبارزات انتخاباتی در کنفرانس رهبری مدنی و حقوق بشر گفت: سالن. “آنها مذاکره برای مقررات است که برای نابودی سوابق انضباطی و یا خنک کردن دوره که در آن پلیس نمی تواند مصاحبه برای روز بعد از آنها درگیر در تیراندازی. جوامع سزاوار یک صندلی در جدول زمانی که آنها در حال مذاکره است.”

مشکل ظاهرا فراتر از قرارداد هم به عنوان پلیس اتحادیه های کارگری فعال سازمان افسران را به عقب براند در تلاش برای انضباط بد پلیس. یک پلیس نیویورک به نام اتحادیه برای یک کار “رکود” در پاسخ به NYPD شلیک افسر دانیل Pantaleo که به کشته شدن اریک گارنر با یک سبد و پنج سال قبل. در بالتیمور پلیس “عقب نشینی” در پاسخ به کیفرخواست از افسران در سال 2015 مرگ و آمریکا نسبت داده شد و به 62 درصد افزایش در قتل. همه 57 افسران در بوفالو را Emergency Response Team ترک در اعتراض پس از افسرانی که تحت فشار قرار دادند 75 ساله بودند به حالت تعلیق درآمد.

به عنوان یک نتیجه بسیاری در جنبش کارگری را تحت فشار قرار دادند به جدا کردن پلیس اتحادیه های کارگری از دیگر بخش های کارگری. در سیاتل شهرستان کینگ کار شورای ائتلافی از 150 تعاونی به نمایندگی از 100,000 کارگران اخراج پلیس سیاتل اتحادیه هفته گذشته است.

“در نتیجه از پلیس سوء استفاده [دسته جمعی] قدرت است که مردم تا پایان مرده” شارون بلوک, مدیر اجرایی کار و Worklife برنامه در دانشگاه هاروارد قانون و عضو هیئت ملی روابط کار هیئت تحت ریاست جمهوری اوباما گفت: Vox. “است که اتفاق می افتد در سطح معنی داری و این فقط یک متن کاملا متفاوت از بقیه بخش عمومی.”

تبلیغات:

نویسنده صنفی آمریکا و شرق در اوایل این ماه به اتفاق آرا رای به تماس در AFL-CIO به “disaffiliate با اتحادیه بین المللی, پلیس انجمن ها” چرا که “پلیس اتحادیه های ناسازگار با AFL-CIO را از اهداف اعلام شده:” برای پیروز شدن بر ظلم و محرومیت و ظلم و ستم در همه اشکال خود و برای بهبود زندگی خانواده های شاغل و دنبال عدالت اجتماعی.”

“تا زمانی که پلیس اتحادیه همچنان به خوب بکار بردن چانه زنی جمعی خود را به عنوان یک قدرت چماق جلوگیری از اصلاحات و پاسخگویی به هیچ کس امن است” این اتحادیه گفت. “بنابراین اعتقاد ما این است که پلیس اتحادیه های کارگری تعلق ندارد در کار ما ائتلاف است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>