پلیس را درمان John Lewis امروز همان راه آنها درمان او در سال 1965


Lewis, seated between two others, looks toward the camera in a black-and-white photo.
جان لوییس در سال 1992.
مورین Keating/CQ رول تماس از طریق AP تصاویر

در مه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: گروهی از معترضان که می خواهم به عمد بیش از اجرا توسط افسران پلیس تا به حال “ایجاد” وضعیت که در آن آنها مجروح شدند با مسدود کردن ماموران ، در ماه ژوئن NYPD ذکر شده به طور کلی خطر غارت برای توجیه تکرار حملات خشونت آمیز علیه معترضان بودند که به اتهام ولگردی در سطح “جنایت” غیر قانونی مانند مجلس و نقض مقررات منع رفت و آمد. در منطقه کلمبیا فدرال پارک پلیس استدلال کرد که آنها در توجیه پاره-کشتار با گاز معترضان در نزدیکی کاخ سفید به دلیل معترضان را نادیده گرفته بود دستور به حرکت می کند به طوری که رئیس جمهور می تواند یک عکس در یک کلیسا. در بوفالو افسران اجرای حکومت نظامی هل بیش از 75 سال باعث آسیب شدید مغزی. پلیس در فیلادلفیا بمباران گروهی از معترضان که به دام افتاده بودند در برابر یک تپه با استفاده از گاز اشک آور شهردار این شهرستان توضیح داد: از آنجا که آنها تا به حال تهدید امنیت عمومی با راه رفتن در یک بزرگراه است.

روز جمعه گرجستان, congressman John Lewis درگذشت. لوئیس است که شاید معروف ترین برای داشتن شده است شکست در جمجمه با باتوم توسط یک افسر گشت بزرگراه پس از عبور از ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما در طول یک سال 1965 حق رای مارس, اما او نیز مورد ضرب و شتم و بازداشت تعدادی دیگر از مهم حقوق مدنی اقدامات است. بسیاری از معاصر آمریکایی ها گرفته اند به مناسبت مرگ او به بازگو کردن یک داستان آشنا در مورد صالح علت است که به پایان می رسد با هر کس امروز در ایالات متحده آمریکا—حزب جمهوری خواه و دموکرات سیاه و سفید در سمت راست از تاریخ است.

اما تاریخ همچنان در اطراف ما در نظر است که می شده اند آشنا به یک جوان John Lewis. فقط آن را به عنوان ساخته شده است روشن از شلبی v. دارنده حاکم است که ایالات متحده سفر نسبت به انجام آن آرمان های دموکراتیک و برابری نیست در پایان دهه 1960 ساخته شده است روشن این سال است که این کشور اعتقاد خود را به عنوان یک محل که به افتخار آزادی بیان و مخالفت شده است هرگز به طور کامل توجیه می شود یا نه. پلیس سرکوب لوئیس بود موضوع بودند مانند آن اتفاق می افتد در حال حاضر توجیه توسط مقامات به عنوان لزوم حفظ نظم عمومی با هیچ تمایز میان پارسایان مقاومت و جرم و جنایت. زمانی که بازداشت شدند برای تحصن در سفیده فقط ناهار شمارنده (Lewis led چند در نشویل در سال 1960) بودند به اتهام جرایم مثل تجاوز به حریم دیگران. زمانی که لوئیس فرستاده شد به می سی سی پی را Parchman زندان برای 37 روز در سال 1961 در “آزادی سوار” تظاهرات که شامل ورود به تفکیک مناطق از ایستگاه های اتوبوس آن را به اتهام رفتار آشوبگرانه. سه مرد کشته در فیلادلفیا می سی سی پی در “آزادی تابستان” ثبت نام رای دهندگان درایو که لوئیس کمک سازماندهی شده بودند برگزار شد در ابتدا توسط پلیس برای سرعت. به “یکشنبه خونین” مارس در سلما بود اسمی غیر قانونی به دلیل آلاباما رژیم صهیونیستی است. جورج والاس گفت: حضور معترضان در یک بزرگراه دولت می تواند مخل به “منظم جریان ترافیک و تجارت است.” راهپیمایی خود را به حال شده است با الهام از مرگ فعال Jimmy Lee Jackson که کشته شد در نزدیکی ماریون توسط یک افسر که ادعا می کرد به اعتقاد جکسون بود در تلاش برای گرفتن تفنگ خود را و کشتن او.

در ماه ژوئن در ایالت آرکانزاس تام پنبه نوشت در نیویورک تایمز است که ارتش آمریکا باید مستقر شود به “برقراری نظم” در شهرستانها عمده. پنبه در یک ژست faux-معقول نوشت که او تا به حال هیچ مشکلی با “مطیع قانون شد.” در عین حال افرادی مانند لوئیس اعتراض به دلیل قوانین دیکته یک سیستم است که غیر قابل تحمل است. افرادی که مورد حمله قرار Lewis عمل کرده و با حمایت از برتر افسران و مقامات منتخب و سیستم های دادگاه ادعا کرد که مانند امروز شهرداران و روسای پلیس—که آنها تنها اجرای قوانین است. زمانی که پلیس به ضرب و شتم کسی که برای به چالش کشیدن اخلاقی بیمار سیستم عبارت “مورد ضرب و شتم برای به چالش کشیدن اخلاقی بیمار سیستم” به ندرت نوشته می شود در این حادثه گزارش. John Lewis تقریبا درگذشت 60 سال پیش به او بگویید کشوری که قوانین می تواند از گناه و بی گناه یکسان است. آیا ما به گوش ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>