پلیس یک بیماری همه گیر: جرم نیست, پاسخ به یک بحران بهداشت عمومی

در دیر واکنش به گسترش این رمان کروناویروس در آمریکا رئیس جمهور تهمت اغلب شاغل جنگ استعاره برای رسیدگی به بحران بهداشت عمومی.

“به نظر من آن را به عنوان — به یک معنا — از زمان جنگ رئیس جمهور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus به سرعت گسترش یافته و به تمام 50 ایالت. “منظورم این است که آنچه که ما در حال مبارزه است. منظورم این است که این یک وضعیت دشوار در اینجا.”

تبلیغات:

فریم پاسخ به کروناویروس به عنوان یک جنگ توسط پزشکان و پرستاران در خط مقدم به راحتی absolves کسانی که مسئول نادرست از پاسخ است. اگر رئیس جمهور با موفقیت می تواند به اندازه کافی دریافت آمریکایی ها برای خرید به این ایده است که درد و رنج و از دست دادن نجیب است و بخشی از یک ناسیونالیست ایده آل شهروندی خوب و میهن پرستی او ممکن است قادر به obfuscate مخرب خود غفلت و بی توجهی به زندگی انسان است.

از همه مهمتر این “نامرئی دشمن” به عنوان برگ برنده توصیف آن آشکار در بدن انسان — و هر گونه لازم و جنگ خواهد بود برپا برابر کسانی که معتقد به تجسم مرگبار پاتوژن. این یک دستور غذا برای فاجعه در یک کشور که هنوز نمی تواند تصور کنید که چگونه برای رسیدگی به سلامت و بدون carceral مجازات است. برای سال, در حالی که بیمارستان ها در سراسر کشور شده اند توقیف میلیون ها نفر در بودجه عمومی رفت و به ساخت جدید برگزار شود. زمان و دوباره تلاش به جرم یک بیماری باید منفی نهفته بهداشت عمومی و حقوق بشر — به خصوص کسانی که از جوامع به حاشیه رانده شده.

تبلیغات:

پس کالیفرنیا صادر ملت را اول اقامت در خانه سفارش در مارس 19, 37 تر متحده و همچنین واشنگتن و پورتوریکو را اجرا اقدامات مشابه است. حدود 90 درصد از ایالات متحده آمریکا جمعیت در حال حاضر زندگی می کنند و بی سابقه ای پناهگاه در محل سفارشات. پلیس در سراسر کشور در حال حاضر قدرت را به اتهام ساکنان با جنحه اگر آنها را نقض stay-در-خانه سفارشات و محکومیت می تواند زمان زندان و جریمه در هزار است. دیوان عالی کشور به تایید چنین گسترده قدرت برای محافظت از مردم در طول یک بحران بهداشت عمومی تحت “پلیس برق” ارائه شده توسط 10th متمم قانون اساسی. بنابراین در یک فراگیر, تغییر, مقامات مجری قانون در حال حاضر به دستگیری افراد به اتهام هجوم خود انزوا قوانین و محدودیت در جمع آوری و در برخی موارد برای انتقال کروناویروس که باعث COVID-19.

وزارت دادگستری به تازگی اعلام کرد که فدرال مبارزه با تروریسم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تعقیب هر کسی که تهدید می کند و یا تلاش برای گسترش coronavirus اطلاع آن دادستان است که coronavirus ملاقات قانونی تعریف بیولوژیکی عامل. به DOJ همچنین از کنگره خواسته به صورت گسترده قدرت های جدید از جمله توانایی برای بازداشت افراد به طور نامحدود و بدون محاکمه و برای از بین بردن حمایت های حقوقی برای پناهجویان قبل از پشتوانه پایین با توجه به دو حزبی مقاومت مواجه.

و در حالی که اکثر حوزه های قضایی محلی که تا کنون در برابر این رویکرد از دستگیری مردم ما به سرعت از دیدن این پلیس از یک بحران بهداشتی.

تبلیغات:

در رود آیلند گارد ملی و پلیس محلی انجام شده خانه به خانه جستجوها برای پیدا کردن افرادی که از سفر نیویورک به کشور سخت ترین ضربه منطقه به زور آنها را به قرنطینه. در نیوجرسی, Bergen County police مورد نیاز ساکنان که تست مثبت برای COVID-19 به محل قرنطینه نشانه های خود را در مقابل درب قبل از دادستان محلی در پا به ممنوعیت حکم. یک قاضی در کنتاکی سفارش مچ پا مانیتور برای برخی از ساکنان که در تماس با کروناویروس بیماران.

این فقط اجرای قانون است یا نه.

تبلیغات:

همسایگان تبدیل شده در هر یک از دیگر به عنوان برخی از مقامات محلی تعیین کرده اند تا “snitch خطوط” برای مردم به گزارش دیگران آنها نگرانی ممکن است گسترش coronavirus. در مین گروهی از مردم محلی گزارش قطع یک درخت کشیده و آن را در وسط یک جاده در تلاش برای به زور قرنطینه سه هم اتاقی از نیوجرسی آنها معتقد بودند می توانست جدید کروناویروس.

در سراسر کشور صاحبخانه هستند و حتی تهدید به اخراج و یا پشتیبان گیری از اجاره نامه با کارگران بیمارستان.

در ضمن ویروسی coronavirus نقشهمانند یک ابزار به راه اندازی شده توسط گوگل است که علنا آهنگ جنبش مردم کمک به نشان دادن پتانسیل گسترش عفونت کروناویروس. و به عنوان وال استریت ژورنال گزارش داد, “مقامات در سراسر ایالات متحده با استفاده از داده های مکان از میلیون ها نفر از تلفن های همراه برای درک بهتر حرکات از آمریکایی ها در طول این بیماری همه گیر.”

تبلیغات:

برای مطمئن شود, تعقیب کیفری می تواند مورد نیاز ابزار در زرادخانه از سلامت عمومی است. همانطور که ما دیده ایم در چند هفته گذشته گاهی اوقات شما نیاز به استفاده از تمام سلاح های شما می توانید در برابر کسانی که خواسته و آگاهانه دیگران به خطر اندازد. این بسیار مهم است که ما پاسخ های عمومی delineates بین کسی که گسترش سرایت سهوا و به مراتب کوچکتر و تعداد زیادی از مردم که آگاهانه و عمدا گسترش سرایت با هدف های مخرب.

نگاهی به عنوان مثال از خشونت مشکوک در اورلاندو فلوریدا که فریاد زد: “من این کوروناویروس” و سرفه به طور مستقیم در یک امدادگر ، که فرد در حال حاضر رو به جرم اتهام باتری. پس از آن وجود دارد تمپا کشیش بود که به اتهام غیر قانونی مجمع و تخلف از بهداشت عمومی اورژانس منظور پس از این ادعا او را درمان فلوریدا از coronavirus و اصرار خود کلیسا بود “ترین استریل ساختمان در امریکا” به دلیل آن را شامل 13 دستگاه است که می تواند کشتن هر گونه ویروس.

و در حالی که اقدامات اضطراری مانند مستند مورد نیاز با استفاده از قوانین کیفری برای سلامت عمومی اغلب بیش از آسیب خوب. از بهداشت عمومی نظر جرم می تواند معکوس شود.

تبلیغات:

“بیماری های مسری هستند سلامت عمومی مسائل جنایی مسائل مربوط به” اچ آی وی عدالت در سراسر جهان کمیته راهبری نوشت و در آن بیانیه در COVID-19 جرم. با اشاره به تشابه بین ایدز و COVID-19 کمیته گفت که به دلیل قوانین کیفری معمولا نیاز به برخی از آگاهی مردم می تواند disincentivized از تست. اگر شما نمی دانید که وضعیت خود را, شما به احتمال زیاد کمتر به محاکمه برای دانستن انتقال است.

برعکس آن را بسیار آسان تر برای دادستان به اتهام کسی که با نقض قرنطینه سفارش قابل رؤیت بزه نسبت به اثبات مقصر سهل انگاری برای کسانی که عمدا سعی در گسترش این بیماری است. این است که در آن زانو حرکت تند و سریع پاسخ به سرعت گسترش سرایت به احتمال زیاد به تشدید overcriminalization و جرم حبس.

جوامع محروم در حال حاضر بیش از ای اداره عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی و اغلب در محل کار و یا زندگی در شرایط که حد توانایی خود به خود منزوی. ماندن در خانه نیست و یک گزینه برای افرادی که هیچ جایی برای اقامت. بنابراین فراتر از تحمل فشار از خطرات بهداشتی جوامع فقیر از رنگ در سمت چپ بیشتر در معرض اتهام عدم.

بالقوه وجود دارد برای آزار و اذیت مردم وظیفه اساسی ما بقا مانند آن ضروری کارگران در فروشگاه مواد غذایی و تحویل رانندگی کامیون برای آنها کار از خانه امکان پذیر نیست. علاوه بر این مردم رنگ می نامتناسبی متوقف شده توسط پلیس و تعامل خود را با اجرای قانون می تواند با خشونت و یا عواقب کشنده. اضافه کردن ماسک صورت به این معادله می تواند ثابت کند کاملا خطرناک است.

تبلیغات:

در ایلینوی ویروسی نشان داد یک مرد سیاه و سفید در حال دنبال شدن توسط پلیس در خارج و دستور داد به او فولاد ، پلیس به اشتباه ادعا کرد سیاست فروشگاه مورد نیاز خود را در صورت باقی می ماند کشف شده است. در میامی محلی NAACP فصل راه اندازی یک کمپین برای سرنگونی رئیس پلیس پس از فیلم های تکان دهنده از ظاهر یک جوان سیاه زن راندند به زمین و خفه توسط یک افسر بنا به گزارش ها برای loitering. جالب این کثیری از سفید رخصتی بهار گرفتم همچنین تراکم میامی سواحل به نظر نمی رسد برای جذب همان پلیس توجه است.

این کشور زندان ها و زندان ها که شلوغ و شرایط غیر بهداشتی به مدت طولانی شناخته شده است که برای تشویق گسترش بیماری گزارش شده که دسترسی کمی به کروناویروس آزمون. البته تشکلات مردم ندارد و گزینه “اجتماعی فاصله.” بنابراین متحده و استان ها در حال حاضر مجبور به انتخاب بین اجازه می دهد به طور بالقوه عظیم تعداد مرگ و میر در داخل این امکانات و یا آزادی افرادی که بدون منابع کافی و یا پشتیبانی در میان یک بیماری همه گیر.

لس آنجلسکلیولند و بوستون در حال حاضر تصمیم به آزادی زندانیان تلقی کم خطر سالمندان و در غیر این صورت پزشکی در معرض خطر. دادستان بالتیمور هستند دیگر تعقیب ترین مواد مخدر فحشا و دیگر نظم عمومی جرم. در ضمن میشیگان به لیبریا گرچن Whitmer صدور یک فرمان اجرایی که هر کسی که تست مثبت برای COVID-19 یا که نمایش یک علامت مانند تب غیر معمول سرفه و یا تنگی نفس باید در خانه بمانند و نمی تواند برای به کار نمی رود. هر کس که به جز زندان کارگران بودند که معاف. در ایالت نیویورک زندانیان هستند که مجبور به تولید ضد عفونی کننده دست که آنها ممنوع از استفاده از. و در حالی که دادستان کل لایحه بر صدور یادداشت سفارش اداره فدرال زندانها شروع به در نظر گرفتن که می تواند منتشر شد به خانه حبس به عنوان رویترز گزارش داد, دادستان فدرال خواسته اند که دادگاه به رد پیوند به متهمان که در زندان در انتظار محاکمه — حتی به عنوان نرخ مرگ و میر در بازداشت به علت COVID-19 خوشه.

این مهم است به یاد داشته باشید که چندین پلیس محلی بخش مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو و واشنگتن ساخته شده اند به پاک کردن آنها نمی طرح به استخدام بیشتر آمرانه تاکتیک — هنوز. به عنوان کالیفرنیا به لیبریا گاوین Newsom روشن ساخته شده است زمانی که او اعزام گارد ملی رزمی قانون است نه از روی میز.

تبلیغات:

اگر ما بهداشت عمومی اورژانس بدتر می شود یک پلیس دولت باید مقاومت است. COVID-19 می تواند به کار گرفته با آموزش و پرورش جامعه و پاسخگویی نه پلیس.

با استفاده از یک عدالت کیفری رویکرد برای بهداشت عمومی چالش تنها منجر به پایدار و گسترده مضرات ناشی از این اقتدارگرا سابقه. با چند تدابیر carceral میراث این سیاست ها را در سمت راست به جمع آوری در دهه های آینده ممکن است ویرانگر باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>