سیاسی پیامبر Allan Lichtman: مغلوب ساختن پیشی جستن است بیشتر احتمال دارد به از دست دادن چون از coronavirus

الان Lichtman سیاسی مورخ در دانشگاه آمریکایی که کتاب “کلید به کاخ سفید” کمک کرده است تا او را به درستی پیش بینی گذشته و نه انتخابات ریاست جمهوری گفت: سالن در هفته گذشته coronavirus همه گیر ممکن است طلسم شکست برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات.

Lichtman سیستم مبتنی بر 13 “کلید” یک سری از درست یا نادرست است که پیش بینی این که آیا وقت حزب نامزد ریاست جمهوری انتخاب خواهد شد در یک سال داده شده. اگر شش یا بیشتر از این اظهارات نادرست وقت نامزد را از دست خواهد داد; اگر کمتر از شش نادرست او برنده خواهد شد. در حالی که Lichtman سیستم تا حدودی پیچیده انتخابات که در آن وجود دارد یک تقسیم بین رای مردم و کالج انتخاباتی نتایج آن است در غیر این صورت با موفقیت پیش بینی شده هر انتخابات ریاست جمهوری سال 1984. (شما می توانید لیست کامل از کلید های اینجا.)

تبلیغات:

“وجود دارد چهار کلید محکم قفل شده است و در برابر رئیس جمهور” قبل از شیوع Lichtman توضیح داد. “طول می کشد تا شش برای پیش بینی شکست. اما این بود که قبل از [گیر]. کلید 1: حزب دستور. کلید 9: رسوایی. کلید 11: خارجی/موفقیت های نظامی. کلید 12: وقت جاذبه. که چهار نادرست کلید قفل شده است.”

Lichtman و تحلیل مبتنی بر این واقعیت است که جمهوری خواهان کنترل مجلس نمایندگان در سال 2018 midterms; که تهمت مواجه شده است و تعدادی از رسوایی در طول ریاست جمهوری خود از جمله یکی که منجر به استیضاح کرده است و تا به حال هیچ نظامی یا سیاست خارجی موفقیت; و نه نظامی و نه قهرمان “کاریزماتیک” یک اصطلاح Lichtman تعریف به معنی یک نامزد که به درخواست گروه های زیادی از رای دهندگان خارج از خود و یا حزب خود را معمول ائتلاف. مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز گیر کرده در 40s خود را در سراسر مدت و با توجه به Lichtman “شما می توانید تماس بگیرید نامزد گیر در این محدوده جذاب تنها به یک اقلیت یک فرهمند نامزد.”

Coronavirus همه گیر ممکن است به طور قابل توجهی بدتر تهمت انتخابات شانس حداقل با توجه به Lichtman را تجزیه و تحلیل.

تبلیغات:

“بحران کنونی است و بیولوژیکی دولتی و اجتماعی قرار می دهد به خطر اضافی دو کلید” Lichtman توضیح داد. آن خواهد بود “کلید 5 کوتاه مدت اقتصاد — بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی می کنند که ما در حال رفتن به اسلاید به رکود و یا در حال حاضر ممکن است در یک رکود اقتصادی و کلید 8 ناآرامی های اجتماعی کلید. و این باعث می شود کلید 10 سیاست خارجی یا نظامی شکست و حتی بیشتر لرزان تر از قبل.” Lichtman زودتر پیشنهاد کرد که روابط با کره شمالی و وضعیت بی ثبات در خاورمیانه می تواند به خطر اندازد 10 کلید برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر هر دو از این سه کلید به نوبه خود در برابر تهمت او یک پیش بینی شکست” Lichtman گفت. “اگر صفر یا یک به نوبه خود در برابر او است و پیش بینی برنده است. من به وضوح ساخته نشده نهایی تماس بگیرید و در عین حال از آنجایی که ما نمی دانیم که چگونه این بحران را در نهایت حل شود یا حل نشده در ماه های آینده.”

نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز افزایش یافته است به 49 درصد و او است که از نظر آماری در حاشیه خطا در برابر او به احتمال زیاد حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. با توجه به Lichtman این معنا نیست خیلی.

تبلیغات:

“در اوایل نظر سنجی هیچ ارزش اخباری برای نوامبر نتایج” Lichtman گفت: سالن توسط ایمیل در روز چهارشنبه. “هر رئیس جمهور دیده می شود افزایش در رای گیری اعداد در پاسخ به این تجمع-around-the-flag اثر در مراحل اولیه از یک بحران ملی. مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش کوچک در تایید نظر سنجی کم است بر اساس سابقه. او همچنین تا به حال استفاده زیادی ظاهر می شود به طور مداوم در تلویزیون را به خود خدمت چرخش در رویدادها. بایدن تا به حال حداقل دید.”

او افزود: “انتخابات باید بدون تاثیر بر روی کلید که بر اساس تصویر بزرگ رویدادهایی مانند بلند مدت و کوتاه مدت اقتصاد, رسوایی, ناآرامی های اجتماعی و خارجی موفقیت و شکست. من هنوز هیچ تماس نهایی بر روی کلید به عنوان من در حال انتظار برای دیدن چگونه حوادث بازی کردن بیش از چند ماه آینده.”

تبلیغات:

کایل Kondik مدیریت سردبیر حزبی سیاسی, خبرنامه, Sabato کریستال توپ تا حد زیادی تکرار Lichtman را تجزیه و تحلیل.

“این یک داستان است که هنوز در حال نوشته شده است. من فکر می کنم متزلزل دولت از اقتصاد را در برخواهد داشت یک تهدید بالقوه به رئیس جمهور به دلیل انتخاب مجدد او به زمین بود بنابراین متکی به اقتصاد خوب” Kondik توضیح داده شده از طریق ایمیل. “من مطمئن هستم که این بخشی از دلیل تهمت و بسیاری دیگر از جمهوری خواهان حمایت از چنین گسترده بسته محرک: به عنوان حزب با قدرت بیشتر در واشنگتن آنها ایستاده را بیشتر از سرزنش اگر پاسخ به بهداشت عمومی و بحران اقتصادی دیده می شود با این عنوان وجود ندارد.”

Lichtman نیز گفت: سالن در هفته گذشته است که اگر تهمت از دست می دهد به عنوان یک نتیجه از coronavirus حریف خود را تقریبا بی ربط آن به سادگی مهم نیست که آیا حزب دموکرات نامزد دریافت جایزه شده اند بایدن و یا بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن بالقوه شکست است “هیچ چیزی برای انجام با جو بایدن آنچه” Lichtman گفت: اگر چه در فرمول بایدن نیست “کاریزماتیک” به این معنی که کلید 13 خواهد به نوبه خود در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع. “به یاد داشته باشید اساسی تئوری پشت این کلید این است که انتخابات اساسا رای بالا یا پایین در مورد اینکه آیا یا نه این حزب برگزاری کاخ سفید باید چهار سال دیگر.”

او اضافه کرد که در حالی که او نه دفاع برای هر نامزد “این تصور که [دعوت] است unelectable فقط نادرست است. من و شما باید در این مورد صحبت قبل از: مفهوم کل electability مزخرف است. به جز این بار در یک نسل نامزدها [او قبلا ذکر رونالد ریگان و باراک اوباما] — ما هیچ ایده که electable.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>