سیاسی مجبور به عذرخواهی عجیب و غریب و گیج کننده مقایسه تهمت و اوباما بر نژادپرستی

یک خبرنامه از سیاسی در صبح روز پنج شنبه به سمت چپ بسیاری از خوانندگان خاراندن سر خود را.

یک بخش ویژه در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, بیکاری, و نژاد پرستی را به عنوان هر دو ناشیانه تعبیر و اصلا درست نیست:

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد فوق العاده متمرکز در شاخص های اقتصادی مانند میانگین صنعتی داو جونز و نرخ بیکاری و به نظر می رسد که مشکل دست و پنجه نرم با لمس مانند اینکه آیا مردم از رنگ در این کشور احساس ارزش و گنجانده شده است.

آن را تقریبا در آینه تصویر از باراک اوباما که تمایل به بی اهمیت جلوه دادن حقایق سخت اما تمرکز تقریبا مشتاقانه در قوس آمریکا است.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی برای گفتن در مورد این ادعا است. اولین, آن را فقط درست نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است “فوق العاده متمرکز” در شاخص های اقتصادی. تمرکز خود را است که معمولا نامنظم و آن جهش در سراسر از یک موضوع به موضوع است. درست است که او اغلب تبدیل به قبل از همه گیر اقتصادی به عنوان نشانه ای از موفقیت شخصی و سهم خود را به جوامع اقلیت. اما او نیز نادیده ناخوشایند داده مانند زمانی که او را رد کرد و این واقعیت که نرخ بیکاری در ماه گذشته حتی به عنوان نرخ بیکاری به طور کلی سقوط کرد. و البته مغلوب ساختن پیشی جستن بر بسیاری از موضوعات دیگر هست.

برای مثال او بازگشت و یکشنبه به طولانی خود را-در حال اجرا الگوی حمایت از بناهای تاریخی به رهبران کنفدراسیون. او همچنین به تازگی به حملات خود را بر روی زانو تظاهرات در طول سرود ملی در بازی های NFL. بر خلاف سیاسی ادعا می کند آن را نمی کند در واقع به نظر می رسد که مغلوب ساختن پیشی جستن است “مشکل دست و پنجه نرم با لمس مانند اینکه آیا مردم از رنگ در این کشور احساس ارزش و گنجانده شده است.” او می تواند دست و پنجه نرم کردن با ایده گنجاندن در جامعه اما غریزه است به تقسیم و ارائه فضا برای مردم به احساس شامل اغلب در هزینه به استثنای بسیاری از آفریقایی-آمریکایی است.

در آن عذرخواهی سیاسی گفت: “ما عمیقا تاسف این جمله بندی.” آن اضافه شده:

تبلیغات:

البته reams اعم از آمار سند تبعیض در همه چیز از مسکن به اشتغال به شیوه اجرای قانون حبس نرخ و فراتر از آن. نژادپرستی نیز از بین می برد و ایده های اساسی است که می تواند قرار داده و به اعداد مانند تمایل و حق هر انسانی با کرامت درمان می شود. مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت نمی کند و به هر یک از آن — او به نظر می رسد فکر می کنم که اگر آمریکایی آفریقایی استخدام کنه تا یک درصد و سپس او سزاوار تمجید. او نشان داده شده بسیار کمتر علاقه ای به پرداختن به نابرابری نژادی که بافته شده است به بسیاری از جنبه های زندگی آمریکایی.

آن را نمی, عذرخواهی نظرات خود را در مورد اوباما که عجیب و غریب در حق خود. این پیشنهاد که در مقابل تهمت اوباما را “بی اهمیت جلوه دادن حقایق سخت” — یک ادعای خنده دار با توجه به رئیس جمهور فعلی را ثابت دروغ گفتن و دروغ عمدی مبارزات. این هم درست نیست که اوباما به عنوان حقایق مهم مانند نرخ بیکاری که او پشتکار را کاهش دهد.

به توضیح آن اظهارات سیاسی نوشت:

برخی نیز پرچم ما نسبت به سابق رئیس جمهور باراک اوباما. ما در تلاش بودند به می گویند که در حالی که تهمت تمرکز مشتاقانه در اعداد و آمار و اوباما با تمرکز بیشتر بر عنصر انسانی در نظرات. این چیزی است که اوباما گفت که در ماه ژوئن 2015 سخنرانی در چارلستون “با به رسمیت شناختن انسانیت مشترک ما توسط درمان هر کودک به عنوان مهم بدون در نظر گرفتن رنگ پوست خود و یا ایستگاه که در آن متولد شدند و به انجام آنچه لازم برای ایجاد فرصت واقعی برای هر آمریکایی — با انجام این کار ما بیان فضل خدا است.”

کشیدن یک نقل قول واقعا توجیه اصلی جارو ادعا می کنند با تکیه بر یک, عجیب و غریب تمایز بین “عنصر انسانی” و آمار که منعکس کننده حقایق در مورد زندگی انسان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>