نظرسنجی: آمریکایی ها می خواهند ملی مستند

روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت نشان داد که او می خواهد به تلاش های فوق العاده ملت گرفته شده برای دستگیری گسترش coronavirus به توقف, عید پاک, مارس 12. اگر که اتفاق می افتد به احتمال زیاد نتیجه خواهد بود بیشتر عفونت های غیرمنتظره سیستم مراقبت های بهداشتی و مرگ و میر بیشتر.

جدید نظرسنجی همچنین نشان می دهد که تهمت تمایل برای پایان دادن به این دوره قرنطينه و پناه در محل است که از مرحله با خواسته های خود است. در یک نظرسنجی توسط صبح مشورت گرفته مارس 20 به 22 کثرت از آمریکایی ها گفت: آنها به شدت حمایت ملی “قرنطینه” و نزدیک به سه چهارم از آمریکایی ها بیان حداقل برخی از پشتیبانی از این ایده.

بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر درگیر شدن در برخی از فرم های اجتماعی فاصله معنی آنها یا به طور داوطلبانه نگه داشتن فاصله خود را از دیگر افراد و یا موضوع را به دولت سفارش نیاز به آنها را به انجام این کار. یک “قرنطینه” خواهد بود به خصوص به شکل دقیق از چنین فاصله. معمولا کسی که موضوع را به قرنطینه باقی خواهد ماند و در خانه خود و یا در مناطق تعیین شده بدون استثنا. اگر چه به صبح مشورت نظرسنجی سوال اذعان برخی از موارد استثنا به سراسر کشور قرنطینه منظور خواهد باید به مردم اجازه می دهد برای به دست آوردن مواد غذایی و پزشکی است.

همچنین شایان ذکر است که تهمت تقریبا قطعا نمی قدرت رسمی اعلام ملی مستند زیر موجود قانون فدرال و تردید است که کنگره به قانون اساسی قدرت به سفارش مردم به ماندن در خانه های خود را (هر چند کنگره به احتمال زیاد می تواند به منظور کسب و کار به شاتر به طور موقت). اگر در سراسر کشور مستند به اتفاق می افتد, آن به احتمال زیاد خواهد بود چرا که 50 فرد دولت همه دولت ها به طور مستقل نتیجه رسیدیم که چنین مستند لازم بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن علاوه بر این نیست در واقع باید قدرت به اعلام پایان دادن به اجتماعی فاصله. میلیون ها نفر از آمریکایی ها انجام می دهند تا به طور داوطلبانه و یا اینکه خود را به کارفرمایان خصوصی تصمیم به هدایت کارکنان خود را به کار از خانه. بسیار بعید است که هر موجود فدرال قانون به رئیس جمهور قدرت را به منظور افرادی که انتخاب می کنید به در خانه باقی می ماند به گام به جهان است.

فدرال بهداشت عمومی قوانین حاکم بر قرنطينه برای مثال به طور کلی تنها با اجازه دولت فدرال به عمل هنگامی که کسی تلاش می کند برای ورود به این کشور از خارج از کشور و یا زمانی که آنها در تلاش برای عبور از مرزهای دولتی.

در حالی که وجود دارد برخی از نقاط کشور که در آن رسمی “پناهگاه در محل” سفارشات را تعطیل غیر ضروری کسب و کار و حتی تبدیل به بیش از رفتن به خانه یک دوست به یک تخطی از قانون این دستورات آمده از دولت و یا دولت های محلی. این احتمال وجود دارد که قانون اساسی مجوز کنگره برای تصویب یک قانون preempting این منظور از یک دولت و یا دولت های محلی. اما کنگره کار نمی کند برای رئیس جمهور.

اگر تهمت می خواستم فدرال قانون اجبار کسب و کار برای بازگشایی, او را به مجلس نمایندگان با آن دموکراتیک اکثریت برای ثبت نام در چنین قانون. و حتی اگر او موفق به دریافت این قانون از طریق کنگره این کاملا روشن نیست که در حال حاضر در دیوان عالی کشور خواهد رعایت آن است.

وجود دارد در حال حاضر نشانه هایی از یک حزبی تقسیم در این سوال که آیا فوق العاده ای اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش coronavirus — یک شکاف آشکار است که در صبح مشورت نظرسنجی. به طور مشابه اخیر گالوپ نظرسنجی متوجه شد که 78 درصد از دموکرات ها هستند اجتناب از کوچک تجمعات در حالی که تنها 56 درصد از جمهوری خواهان در حال انجام این کار است.

یک نظرسنجی دریافته است که دموکرات ها بیشتر از جمهوری خواهان نگران شود که یک عضو خانواده می تواند آلوده توسط 28 درصد حاشیه. سایر نظرسنجی ها نشان می دهد که دموکرات ها هستند و 18 درصد بیشتر احتمال دارد برای جلوگیری از زیادی جمعیت و آنها هستند که 10 درصد بیشتر احتمال دارد به می گویند که آنها دست خود را بشویید و یا با استفاده از مواد ضد عفونی کننده بیشتر از آنها معمولا.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد رسمی قدرت به نیروی آمریکایی ها از خانه های خود او هنوز فوق العاده ای لفظی قدرت بیش از همکار خود خواهان. اگر او گفت: آمریکایی ها برای شروع زندگی خود را به صورت عادی این احتمال وجود دارد که حداقل برخی از جمهوری خواهان منطبق هستند. دموکرات ها در عین حال می تواند خیلی بیشتر احتمال دارد به چشم پوشی از رئیس جمهور. این تقسیم نیز به احتمال زیاد منعکس شده میان دولت و مقامات محلی است.

دموکراتیک شهرداران و فرمانداران احتمال ترک در محل سفارشات بسته شدن کسب و کار و نیاز ساکنان به ماندن در خانه در حالی که مقامات جمهوری خواه خواهد بود به احتمال زیاد به مارس در قدم اهسته با رئیس جمهور.

در کوتاه مدت که تولید یک بحران بهداشتی که به طور نامتناسبی اثرات افرادی که در داخل حزب جمهوری خواه-اداره متحده است. در دراز مدت اما coronavirus مراقبت کمی در مورد وابستگی حزبی یا دولتی باشند. اگر این بیماری رشد خارج از کنترل در آلاباما آن را نمی خواهد طولانی قبل از آن به دموکراتیک تر متحده به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>