نظرسنجی: آمریکایی ها می خواهند شرکت به وعده بدون اخراج در ازای کمک مالی

اکثر آمریکایی ها موافق: Coronavirus مربوط به شرکت های بزرگ کمک مالی نیاز به آمده تا با برخی رشته های متصل.

واشنگتن قانونگذاران در حال حاضر در حال مذاکره $1.8 تریلیون بسته محرک برای کمک به تقویت اقتصاد در جهانی همه گیر آورده است که بسیاری از کشور متوقف. یکی از عمده چسباندن نقطه از بحث در کاپیتول هیل: نحوه اداره 500 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کار و شرکت های بزرگ.

این پیشنهاد با حمایت کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا را به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin اختیار گسترده ای که بیش از شرکت دریافت پول و هنگامی که. دموکرات ها در کنگره می گویند نه چندان سریع آنها می خواهند برخی از guardrails در اطراف آنچه شرکت می تواند و نمی تواند انجام دهد با این پول یک بار چک را کاهش دهد. در غیر این صورت آنها استدلال می کنند چه برای جلوگیری از یک شرکت هواپیمایی استفاده از آن پول کمک مالی خود را به مدیر عامل یک جایزه به جای پرداخت آن به کارگران ؟ و یا برای جلوگیری از یک هتل بزرگ و زنجیره ای از تخمگذار کردن کارگران در حالی که درگیر شدن در سهام buybacks?

مترقی ناظر انتخابات داده ها برای پیشرفت پرسید: 2,328 به احتمال زیاد رای دهندگان حدود هشت شرایط گذاشته شده توسط سناتور. الیزابت وارن (D-MA) و با حمایت بسیاری از قانونگذاران دموکرات برای شرکت های گرفتن پول کمک مالی. یافته های خود را: و رای دهندگان موافق شرکت ها نباید پول بدون رشته های متصل.

نزدیک به سه چهارم از رای دهندگان می گویند شرکت های دریافت پول کمک مالی باید متعهد به اخراج در حالی که فقط 11 درصد مخالف این نیاز با توجه به داده ها را برای پیشرفت های رای گیری. و این یک منطقه که در آن حداقل در میان رای دهندگان توافق وجود دارد در سراسر طیف سیاسی: 82 درصد از دموکرات ها 61 درصد از مستقل و 70 درصد از جمهوری خواهان معتقدند در هیچ اخراج.

A bar graph showing voter support for different conditions companies should face for corporate bailout money.
حمایت رای دهندگان برای نجات دولت شرایط را برای شرکت های بزرگ.
داده ها برای پیشرفت

اکثریت رای دهندگان بررسی شده در مارس 18 و 19 آنلاین نیز موافق با شرایط زیر در بازارهای پول:

  • شرکت ها باید با ارائه 15 دلار حداقل دستمزد “را به عنوان به سرعت به عنوان عملی” و بعد از یک سال پس از ملی اضطراری به پایان می رسد.
  • مدیران باید در مورد نیاز به گواهی است که شرکت های آنها مطابق با این شرایط و برگزار خواهد شد با عنوان جرم جنایی مسئول اگر نه.
  • چانه زنی جمعی موافقت نامه باید در محل باقی بماند.
  • شرکت ها باید منع از پرداخت سود سهام و یا اجرایی پاداش در حالی که از دریافت کمک و برای سه سال پس از.
  • شرکت ها باید کنار بگذارند حداقل یک صندلی هیئت مدیره برای کارگران است.
  • شرکت ها به سهامداران و هیئت مدیره تصویب سیاسی هزینه.

فقط یک موضوع نیست گسترده در میان رأی دهندگان: شرایط است که شرکت های دریافت پول کمک مالی خواهد بود محروم از درگیر شدن در سهام buybacks. اما این لزوما به دلیل رای دهندگان فکر نمی کنم که باید اتفاق می افتد — این دلیل است که بسیاری از به نظر می رسد نا آشنا با این موضوع است. نزدیک به نیمی از رای دهندگان گفت: آنها مطمئن نبودند در مورد منع سهام buybacks به عنوان بخشی از یک طرح نجات از بیماری است. هنوز 36 درصد از رای دهندگان گفتند که موافقت با این ایده در حالی که فقط 16 درصد مخالف.

شایان ذکر است که حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به بازگشت سهام بیع متقابل ممنوعیت و یا حداقل این چیزی است که او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “من می خواهم پول مورد استفاده قرار گیرد برای کارگران و نگه داشتن کسب و کار باز نمی buybacks,” او گفت:.

شما می توانید داده ها را برای پیشرفت کامل یادداشت در یافته های خود را در اینجا.

Vox را Dylan ماتیوز گذاشته چه در حال حاضر در حال مذاکره در کنگره نظر برای کمک به کسب و کار — $425 میلیارد دلار وام تضمین 50 میلیارد دلار برای شرکت های هواپیمایی و 8 میلیارد دلار برای محموله هوایی شرکت ها و $17 میلیارد دلار برای شرکت های “بحرانی برای امنیت ملی است.” او همچنین گذاشته چرا آن را تبدیل به ستیز:

در حالی که وجود دارد این است که زبان به معنای محافظت از کارگران و جلوگیری از استفاده در فروشگاه ها به سرمایه گذاران از جمله سهام buybacks دموکرات ها فکر می کنم که زبان بسیار ضعیف ؛ Mnuchin می تواند خود را صرف آن در برخی از موارد است. “ما میخوایم به 500 میلیارد دلار در واقع یک دوغاب صندوق برای کمک به صنایع کنترل Mnuchin با بسیار کمی شفافیت ؟ این است که آنچه ما باید انجام می شود؟” سناتور. Mazie Hirono (D-HI) خواسته سیاسی.

اضافه کردن به این واقعیت است که در روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص حاضر به رد کردن ارائه کمک به خود شرکت (“اجازه دهید فقط ببینید چه اتفاقی می افتد”) و شما باید دموکرات ها نگران نیست فقط در مورد یک شرکت نجات اما در مورد پتانسیل فساد توسط رئیس جمهور آنها در حال حاضر رای به استیضاح.

ما هنوز نمی دانیم کامل مقیاس اقتصادی پیامدهای coronavirus بحران و ما احتمالا نمی خواهد برای مدتی. در تمام احتمال, از آن خواهد شد ویرانگر برای کسب و کار از تمام اندازه ها برای سرمایه گذاران و کارگران است. در یک زمان مثل این عادلانه است به می خواهید مطمئن شوید که شرکت های آمریکایی می تواند شناور باقی می ماند. آن را نیز به نمایشگاه می خواهید را به مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن مراقبت از خود کارگران و مشتریان و مصرف کنندگان به جای پوشش مدیران و سهامداران جیب. مردم آمریکا موافق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>