جدید Las Vegas Review-Journal/AARP, نوادا, نظرسنجی نشان می دهد برنی ساندرز با پیشرو دموکراتیک ریاست جمهوری زمینه در نوادا که در سومین مسابقه از مقدماتی حزب دموکرات برگزار خواهد شد در یک هفته.

نظرسنجی یافت 25 درصد از احتمال دموکراتیک حزبی را برانگیخت پشتیبانی Sanders 18 درصد بازگشت معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 13 درصد به نفع ایالت ماساچوست الیزابت وارن و 11 درصد حمایت سابق صندوق های تامینی مدیر تام Steyer. هر دو سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq حمایت از 10 درصد احتمال دارد جلسه را برانگیخت و 8 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که مردد بودند.

جمهوری خواه رای گیری شرکت WPA هوش انجام نظرسنجی تلفنی از طرف Review-Journal و AARP نوادا در روز پس از نیوهمشایر, اولیه, مارس 11-13; نظرسنجی یک حاشیه خطا از 4.8 درصد است.

این مهم است که توجه داشته باشید که این نظرسنجی در حالی که حرفه ای انجام گرفته با احتیاط. نتایج قطعا در خط با روند اخیر — ساندرز اتحاد رسید در تعدادی از ملی و دولت سنجی و پیش از نوادا قفقاز بسیاری اشاره کرده اند که او را قوی ساخته شده سرمایه گذاری در کشور و اتحاد بی نظیر پشتیبانی از Latino رای دهندگان. اما که حاشیه خطا به معنی بایدن در واقع می تواند بالا این زمینه در دولت; و گسترده نوادا یک دولت است که دشوار به نظر سنجی دقت.

آن است که بسیار دشوار است که با توجه به RealClearPolitics را رای گیری, جمع آوری شده اند وجود دارد تنها سه عمده نوادا نظرسنجی در سال 2020 (در تقابل با بیش از 20 انجام شده در هفته منتهی به نیوهمپشایر اولیه).

در هر دو از قبلی 2020, نوادا, نظر سنجی, دولت به نظر می رسید به پاره بین بایدن و ساندرز. یک مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه/ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی از اوایل ماه ژانویه نشان داد که بایدن در سرب با 19 درصد پشتیبانی ساندرز با 18 درصد و نزدیکترین رقیب — وارن — 8 درصد است. یک فاکس نیوز نظرسنجی انجام شده در آغاز ماه ژانویه نشان داد که بایدن در آینده با 23 درصد حمایت و ساندرز با 17 درصد وارن و Steyer 5 درصد پشت سناتور ورمونت.

چند دلیل وجود دارد که چرا نوادا است که بسیار دشوار به نظر سنجی دقت.

پس از سال 2004 انتخابات دولت روشن از برگزاری مقدماتی به قفقاز و رانده شد خیلی زودتر در تقویم اولیه به عنوان بخشی از تلاش برای ایجاد اولیه سیستم فراگیر تر از حزب دموکرات دموگرافيک ، (نوادا جمعیت است تقریبا یک سوم لاتین.)

در حالی که این تغییر در واقع ایجاد دموکراتیک اولیه متنوع تر آن را نیز معرفی جدید ابهامات به رای گیری و انتخاب نامزد روند. این ساخته شده است که نظرسنجی’ کار سخت تر در آن پاسخ دهندگان نیست همیشه آشنا با فهم و outs از caucusing و از آنجا که دهه caucusing داده ها در دسترس نیست برای کمک به ساخت مدل و یا برای کمک به ساخت فرضیات.

و به عنوان megyn kelly’s کلر مالون گزارش کرده است در بخشی از این مشکل نوادا رای گیری است که آن را ساده تر و سخت تر به صحبت کردن با مردم است. دولت یک مقدار نامتناسبی از افرادی که ساعت های عجیب و غریب و نسبتا گذرا جمعیت.

که تمام می شود گفت این نظرسنجی یافته است به نظر نمی رسد تعجب آور با توجه به نحوه ساندرز است که روند در سراسر کشور و با توجه به جمعیت دموکراتیک رای دهندگان در نوادا است.

ملی اخیر نظرسنجی انجام شده توسط صبح مشورت برای مثال نشان می دهد که ساندرز غالب در میان رای دهندگان لاتین با بیش از دو برابر و پشتیبانی از هر نامزد دیگر. در سال 2019 Sanders, دریافت حمایت مالی از لاتین اهدا کنندگان از هر 2020 امیدوار snagging تا بیش از یک سوم از حدود 24 میلیون دلار است که Latinos اهدا دموکراتیک به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

ساندرز است افتاده از مقام سوم به مقام دوم در ماه گذشته در کارولینای جنوبی با توجه به یک دانشگاه کارولینای شرق نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه. دانشگاه, نظرسنجی در بر داشت بایدن دارای 28 درصد حمایت در دولت ساندرز 20 درصد و Steyer 14 درصد است. کارولینای جنوبی در نظر گرفته شده است بایدن را “فایروال” در مقدماتی — مسیر خود را به ریاست جمهوری متکی سنگین حمایت از رای دهندگان — اما حمایت خود را وجود دارد کاهش پیدا کرد.

ساندرز نیز شده است به دنبال قوی در ایالت های مهم است که رای در روز سه شنبه یک روز که تقریبا یک در هر پنج نماینده در بخش مسابقه خواهد بود تا برای grabs.

به طور خاص به عنوان بورسی را Dylan اسکات گزارش روز جمعه ساندرز است صعودی در تگزاس و کالیفرنیا ترین نماینده غنی از دولت به رای دادن در مارس 3:

جدید دانشگاه تگزاس/تگزاس تریبون های نظرسنجی ها نشان می دهد که ساندرز موج با سناتور ورمونت افزایش حمایت خود را با 12 امتیاز پس از پاییز گذشته تا به 24 درصد و جلوتر از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در 22 درصد است. سناتور. الیزابت وارن ماساچوست است در مقام سوم در 15 درصد در این نظرسنجی که گرفته شد و تا 31 ژانویه تا فوریه 9 و دارای یک حاشیه خطا از 4 درصد است. سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار می شود 10 درصد است. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq از مینه سوتا در تک رقمی.

در اوایل این هفته یک کنگره نظرسنجی هفتگی از کالیفرنیا گرفته شده در فوریه 6 تا 9 به ساندرز سالم 13-نقطه سرب بیش از وارن فراتر از حاشیه خطا با 29 درصد آرا. بایدن Buttigieg و بلومبرگ شد خوشه زیر 15 درصد در این نظرسنجی.

Sanders افزایش در انتخابات بسیار روشن پدیده و یک پیروزی در نوادا به نظر می رسد کاملا ممکن است. سوال کلیدی وجود دارد و در کشورهای دیگر که در آن او را پیشرو — این است که آیا او می تواند جلو کردن انواع قاطع پیروزی نیاز به اطمینان حاصل شود او قرار است به نفع اکثریت نمایندگان متعهد قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای. و به عنوان در حال حاضر است که به مراتب از یک چیز مطمئن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی