نظرسنجی: بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 15 امتیاز در سراسر کشور


President Donald Trump speaks to the media in the Rose Garden at the White House on July 14, 2020 in Washington, D.C.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به رسانه ها در باغ گل رز کاخ سفید در 14 ژوئیه سال 2020 در واشنگتن ،
درو Angerer/گتی ایماژ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن موفق شده است برای به دست آوردن فرماندهی ملی سرب بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بخش های بزرگ به دلیل رشد بی اعتمادی نسبت به رئیس جمهور را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. این presumptive دموکراتیک نامزد برد 15 امتیازی سرب—55 درصد به 40 درصد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان ثبت نام با توجه به واشنگتن پست/ABC اخبار نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ، که نشانه پنج نقطه افزایش از ماه مه و 13 نقطه افزایش از ماه مارس زمانی که بایدن تنها لذت می برد جزئی لبه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان coronavirus بود فقط شروع به گسترش در ایالات متحده است. در میان به احتمال زیاد رای دهندگان بایدن را منجر می افتد به 10 امتیاز—54 درصد به 44 درصد بوده است.

این نظرسنجی هنوز هم نشان می دهد که با وجود این اعداد مثبت برای بایدن معاون سابق رئیس جمهور هنوز هم چهره های مختلفی روشن خطرات یعنی وجود دارد که قابل توجه است عدم شور و شوق خود را برای نامزدی. اما ممکن است واقعا مهم نیست چرا که اکثریت قریب به اتفاق بایدن حامیان دیدن این انتخابات به عنوان بیشتر در مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از آن است که در مورد انتخاب بایدن. در واقع رای دهندگان در هر دو طرف راهرو دیدن نوامبر انتخابات به عنوان یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از هر چیز دیگری. در میان بایدن را حامیان 67 درصد می گویند که شکست دادن رئیس جمهور مهم ترین عامل در انتخابات در حالی که 72 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان می گویند که آنها دیدن reelecting رئیس جمهور به عنوان مهم ترین.

افزایش مزیت برای بایدن می آید که آمریکایی ها به طور فزاینده اعتماد به معاون سابق رئیس جمهور بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر. بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن بر کسی که رای دهندگان اعتماد برای مقابله با کروناویروس توسط عظیم 20 امتیاز—54 درصد به 34 درصد است. هنگامی که سوال در مورد کسی که رای دهندگان اعتماد در اقتصاد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز آگهی—47 درصد به 45 درصد—اگر چه با یک ویژه حاشیه باریک تر از در ماه مارس زمانی که او لذت می برد هشت نقطه رهبری بر این مسئله است. به طور کلی, تصویب راه تهمت بوده است و دست زدن به کار خود به عنوان رئیس جمهور شده است در حال کاهش است و در حال حاضر در 39 درصد به نمایندگی از نه نقطه کاهش از مارس.

واشنگتن پست/ABC اخبار نظرسنجی منتشر یکشنبه پنجم متوالی با کیفیت بالا, ملی نظرسنجی نشان می دهد که بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن حداقل 10 امتیاز یادداشت سیاسی. که یک تاریخی استفاده و نشانه وسیع ترین حاشیه برای یک چلنجر پس از بیل کلینتون. که در بخش های بزرگ به دلیل coronavirus بلکه به دلیل بایدن حرفه ای طولانی ساخته شده است آن را مشکل تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به شکل موثر در خط حمله است که می تواند کمک به منفی تعریف presumptive دموکراتیک نامزد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>