Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden speaks during a campaign event on February 1, 2020 in Waterloo, Iowa.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در فوریه 1 سال 2020 در Waterloo, Iowa.

جاستین سالیوان/گتی ایماژ

آن را نمی ممکن است “استاندارد طلا” اما آن را به انجام. کسانی که نا امید در قفسه بندی از Des Moines Register/سی ان ان/Mediacom نظرسنجی به دلیل خطای فنی می تواند نگاه به رادیو فردا برای به روز رسانی نگاه کنید که چگونه همه چیز می تواند در روز دوشنبه قفقاز در آیووا. و همه چیز به نظر می رسد بسیار ثابت در بالای صفحه. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز گره خورده در 25 درصد برای اولین انتخاب در میان به احتمال زیاد caucusgoers با توجه به ایسنا نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ،

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg در جایگاه سوم با 21 درصد در حالی که سناتور. الیزابت وارن در آمد چهارم با 16 درصد با توجه به نظرسنجی. سناتور. ctq است در دور پنجم با 5 درصد است. همه نامزدهای دیگر زیر 5 درصد است.

اگر چه بایدن و ساندرز در حال بستن معاون سابق رئیس جمهور دارای یک مزیت است چرا که او انتخاب دوم نامزد برای بسیاری از کسانی که حمایت از نامزدها که ممکن است تا پایان دریافت حداقل 15 درصد حمایت در نظر گرفته شود قابل دوام. یکی دیگر از مزیت برای بایدن این است که او دارای پشتیبانی در سراسر کشور. CBS هشدار می دهد هر چند که بایدن حامیان نیست واقعا که هیجان زده در مورد حمایت معاون رییس جمهور سابق به طوری که آنها می تواند به خوبی تصمیم به پرتاب حمایت خود را به شخص دیگری در آخرین لحظه. در مقابل ساندرز’ رای دهندگان بسیار مشتاق است که می تواند ترجمه را به یک قوی مردم در انتخابات برای سناتور. به علاوه اگر وارن کمتر از 15 درصد آستانه در برخی از قفقاز آن است که به احتمال زیاد حامیان او خواهد پرتاب حمایت خود را به Sanders.

به طور جداگانه یک نظرسنجی جدید از ان بی سی نیوز و وال استریت ژورنال نشان می دهد بسیاری از دموکرات ریاست جمهوری مدعی ضرب و شتم و یا حداقل کراوات مغلوب ساختن پیشی جستن در فرضی انتخابات matchup. بایدن بیرون می آید و برنده شدن 50 درصد به 44 درصد بوده است. ساندرز نزدیک است—49 درصد به 45 درصد—پس از وارن—48 درصد به 45 درصد و Buttigieg—46 درصد به 45 درصد است. این نظرسنجی دارای یک حاشیه خطا از 3.1 درصد است. زمانی که تنها 11 میدان نبرد متحده در نظر گرفته بایدن سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن باریک به پنج امتیاز در حالی که ساندرز’ مزیت قطره به 3 امتیاز. وارن و Buttigieg در مقابل یک نقطه در پشت تهمت زمانی که تنها میدان نبرد متحده در نظر گرفته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی