نظرسنجی: بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن در آماری مرده گرما برای کاخ سفید


President Donald Trump arrives back to the White House on March 28, 2020 in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد بازگشت به کاخ سفید در مارس 28, 2020 در واشنگتن ،

سارا Silbiger/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی شده اند در حال افزایش است و به نظر می رسد منعکس شده در نظر سنجی که بخواهید در مورد یک پتانسیل رقابت در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن. در میان رای دهندگان ثبت نام بایدن به 49 درصد حمایت نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن 47 درصد با توجه به آخرین واشنگتن پست/ABC اخبار نظرسنجی. که تفاوت هست در این نظرسنجی حاشیه خطا از 3.5 درصد و علائم افزایش برای رئیس جمهور بود که هفت امتیاز پشت سر بایدن ماه گذشته. در میان عموم مردم به معاون سابق رییس جمهور و یک حذف سرب با 50 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن 44 درصد بوده است.

بایدن شانس به مراتب بهتر در تازه ترین نظرسنجی فاکس نیوز که به او نه نقطه استفاده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با 49 درصد در مقایسه با 40 درصد. که تقریبا بدون تغییر از ماه گذشته زمانی که بایدن به حال هشت نقطه مزیت است.

واشنگتن پست/ABC نظرسنجی مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت اولین مثبت تصویب امتیاز در میان جمعیت عمومی با 48 درصد گفت: آنها به تایید از کار او انجام شده است به عنوان رئیس جمهور در حالی که 46 رد. که بالاترین تصویب امتیاز در این نظرسنجی که به عقب می رود تا مارس 2017. تصویب رتبه های بالاتر حتی زمانی که آمریکایی ها خواسته شد که آیا آنها به تایید از کار رئیس جمهور در حال انجام است در شیوع کروناویروس با 51 درصد ابراز تصویب و 45 درصد مخالفت. هنوز 51 درصد از رای دهندگان می گویند که آنها اعتماد بایدن بیشتر در مراقبت های بهداشتی در مقایسه با 41 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن. که تفاوت بدبختانه وقتی که می آید به اقتصاد با 52 درصد گفت: آنها اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر و 42 درصد بایدن.

اگر بایدن واقعا نامزد و در عین حال او به وضوح جلوتر و نه فقط در تعداد نماینده نیز در میان دموکرات ها. پنجاه و پنج درصد از دموکرات ها و دموکراتیک متمایل مستقل می گویند که آنها به نفع بایدن در مقایسه با 39 درصد کسانی که می گویند آنها می خواهند سن. برنی ساندرز را به نفع نامزدی. که کاملا تغییر از ماه گذشته زمانی که ساندرز بود جلو با 32 درصد در مقایسه با بایدن را 17 درصد است. حتی اگر آنها حمایت im هر چند دموکرات نیست بیش از حد هیجان زده در مورد نامزدی خود را. در حالی که 55 درصد از رای دهندگان ثبت شده که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند آنها بسیار مشتاق در مورد پشتیبانی و 32 درصد نیز تا حدودی مشتاق تنها 24 درصد از بایدن رای دهندگان می گویند که آنها بسیار مشتاق در حالی که 46 درصد تا حدی مشتاق. شور و شوق می تواند تعیین خواهد شد که در واقع نشان می دهد تا برای رای دادن در روز انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>