نظرسنجی: بایدن سرب در کارولینای جنوبی انقباض به عنوان ساندرز دستاوردهای زمین


Former Vice President Joe Biden speaks during a Nevada caucus day event at IBEW Local 357 on February 22, 2020 in Las Vegas, Nevada.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک نوادا جلسه روز رویداد در IBEW محلی 357 روز 22 فوریه سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.

اتان میلر/گتی ایماژ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در ادامه به برگزاری یک سرب در کارولینای جنوبی اما مزیت تنگ است به شدت پس از ماه که در آن او جلوتر از رقیب دیگر توسط دو رقمی. یک همشهری نظرسنجی یکشنبه منتشر شد نشان می دهد بایدن حمایت از 28 درصد از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان در کارولینای جنوبی با ساندرز در جایگاه دوم با 23 درصد است. که در این نظرسنجی حاشیه خطا است که به علاوه یا منهای 5.5 درصد است. تاجر تام Steyer نیز ساخته شده است دستاوردهای قابل توجه در کشور است و در حال حاضر در مقام سوم با 18 درصد و به دنبال آن سن. الیزابت وارن با 12 درصد و پیت Buttigieg با 10 درصد است.

این آخرین نظرسنجی به پایان رسید قبل از ساندرز’ فرمانده پیروزی در نوادا است. اما هنوز نظرسنجی نقاط به یک اندازه های مختلف نژاد در دولت نسبت به آنچه در آن نگاه کرد و تنها چند ماه پیش زمانی که بایدن برگزار شد فرمانده 28-نقطه منجر شود. در اوایل ماه اکتبر برای مثال بایدن در بالای بسته در کارولینای جنوبی با 43 درصد و پس از وارن با 18 درصد و ساندر از 16 درصد است. در آن زمان Steyer تا به حال دوام 2 درصد است.

معاون سابق رئیس جمهور به مدت طولانی به حال یک مزیت قوی در کارولینای جنوبی تا حد زیادی به لطف حمایت خود را در میان رای دهندگان سیاه. اما پس از سقوط بایدن حمایت در میان رای دهندگان سیاه کاهش یافته است 19 امتیاز. در مقابل Steyer حمایت در میان سیاه و رای دهندگان به شدت افزایش یافته.

کارشناسان می گویند که یک بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی در فوریه. 29 می تواند احیای نامزدی خود را اما یکی دیگر از از دست دادن می تواند آن را به پایان. “بایدن واقعا به سهام ادعای خود را در اینجا” گفت: باب Oldendick, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه کارولینای جنوبی است. “من فکر می کنم او را به نفع خود. اگر او نمی کند پیروزی در کارولینای جنوبی آن تقریبا تا پایان مبارزات انتخاباتی خود را.”

بایدن سرزنش Steyer را صرف در کارولینای جنوبی برای کاهش حمایت در میان رای دهندگان سیاه. “چه اتفاق می افتد این است که شما Steyer هزینه های … میلیون ها دلار از مبارزه وجود دارد, بنابراین من فکر می کنم بسیاری اتفاق می افتد از نظر میزان پول خرج شده توسط میلیاردرهای سعی کنید به قطع به آفریقایی-آمریکایی رای” بایدن گفت: CBS’ چهره ملت. بدون در نظر گرفتن او اصرار داشت که او همچنان به اعتماد به نفس او خواهد آمد در بالا در کارولینای جنوبی است. “من احساس خوبی در مورد که در آن ما هستند. من احساس خوبی در مورد رفتن به کارولینای جنوبی است. و من احساس خوبی در مورد این نوع از حمایت من تا به حال با آفریقایی-آمریکایی ها در سراسر کشور می شود.” شنبه شب بایدن مدعی پیروزی با دور دوم پایان در نوادا قفقاز. “من می دانم که ما نمی دانیم که نتایج نهایی نشده است, اما من احساس می کنم واقعا خوب می شود.” “شما من را در یک موقعیت است. شما می دانید مطبوعات آماده به اعلام مردم مرده به سرعت اما ما زنده هستیم و ما در حال آمدن است و ما در حال رفتن را به نفع خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>