Democratic presidential candidates former South Bend, Indiana Mayor Pete Buttigieg, Sen. Bernie Sanders, and former Vice President Joe Biden greet each other prior to the start of the Democratic presidential primary debate in the Sullivan Arena at St. Anselm College on February 7, 2020 in Manchester, New Hampshire.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg دیابت برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خوش آمد می گوید هر یک از دیگر قبل از شروع دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در سالیوان عرصه در سنت آنسلم کالج در 7 فوریه سال 2020 در منچستر, New Hampshire.

جو Raedle/گتی ایماژ

دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری در نیوهمپشایر روز سه شنبه در حال آمدن است به یک نبرد بین ایالت و سناتور ” برنی ساندرز و پیت Buttigieg. جدید سی ان ان/دانشگاه نیوهمپشر نظرسنجی هنوز هم می دهد ساندرز روشن هفت نقطه مزیت ساندرز اما Buttigieg به نظر می رسد برای به دست آوردن زمین. پشتیبانی برای ساندرز باقی مانده است نسبتا ثابت در گرانیت دولت افزایش سه امتیاز از اواسط ژانویه تا 28 درصد احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان. Buttigieg در ضمن رسید شش امتیاز از اواسط ژانویه تا 21 درصد است.

بقیه بسته است به مراتب پشت سر. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کاهش یافته و پنج امتیاز به 11 درصد و سناتور. الیزابت وارن نیز کاهش یافته و به 9 درصد. فراتر از چهار نامزد شده است وجود ندارد مقدار جنبش در حمایت از بقیه بسته هاوایی با تشکر. Tulsi Gabbard در 6 درصد مینه سوتا بهداشت ، ctq در 5 درصد و تام Steyer و اندرو یانگ در 3 درصد است.

این نظرسنجی انجام شد سه شنبه تا جمعه و معنی آن را نمی ممکن است دستگیر کرده اند حرکت کامل از آیووا نتایج و منعکس نمی کند هر حرکت است که ممکن است جای گرفته اند پس از جمعه شب بحث است. اما در حال حاضر حداقل به نظر می رسد مانند Buttigieg ساخت سود با شکار غیر قانونی حامیان از بایدن. در میان رای دهندگان با سن 45 سال و بالاتر به عنوان مثال Buttigieg به دست آورد هشت امتیاز از ژانویه در حالی که بایدن کاهش یافته است نه امتیاز. این پویا ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا بایدن انتخاباتی منتشر شد حمله آگهی تمسخر Buttigieg مقايسه تصمیم گیری های او ساخته شده به عنوان یک شهر کوچک شهردار به نقش بایدن به عنوان رئیس جمهور سابق باراک اوباما و معاون رئیس جمهور. “این مستقیم ترین, منفی, آگهی های پخش شده تا به امروز توسط هر پیشرو دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی در برابر رقیب اصلی” یادداشت سی ان ان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی