نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها نمی بلافاصله سرمایه گذاری اجتماعی فاصله به پایان می رسد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را روشن ساخته است به تازگی او مشتاق به پایان اجتماعی فاصله سیاست و اقتصادی کشور موتور شلیک دوباره اما یک نظرسنجی گالوپ سه شنبه منتشر شد نشان می دهد که آمریکایی ها ممکن است تمایلی به انجام این کار.

با توجه به رای گیری داده ها فقط 20 درصد از آمریکایی ها را بلافاصله پس از بازگشت به فعالیت طبیعی هنگامی که دولت محدودیت ها برداشته در حالی که 71 درصد خواهد صبر کنید تا ببینید که آیا تغییر در دستورالعمل منجر به افزایش تایید Covid-19 موارد قبل از تصمیم گیری چه باید بکنید. و 10 درصد ادامه خواهد داد محدود کردن تماس های اجتماعی بدون در نظر گرفتن تحولات است.

بررسی 3,881 ما بزرگسالان (که 3 درصد خطا) به نظر می رسد نشان می دهد قطع ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمایل به بازگشایی اقتصاد و آمریکایی که خواسته برای جلوگیری از در حال مرگ از یک به راحتی واگیر بیماری های عفونی.

در روز دوشنبه روزانه coronavirus کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او معتقد است “هر کس می خواهد برای باز کردن” این کشور بازگشت و این که “ما از مردم می خواهم به بازگشت به کار و من فکر می کنم وجود دارد مقید کردن تقاضا وجود ندارد در یک زمان طولانی است.” او به تازگی اعلام جدید کمیته وظیفه برنامه ریزی و اجرای پایان اجتماعی فاصله در کشور است.

و او توییتی است که درمان برای کوروناویروس (اجتماعی فاصله و خاموش کردن اقتصاد) می تواند بدتر از این بیماری تشخیص داده است که مردم نیاز به پول در سرمایهداری به ارائه کمکهای اولیه معیشت.

اما گالوپ کار نشان می دهد نگرانی بیش از این ویروس است که فراتر از نگرانی های اقتصادی. این نشان داد که 81 درصد از کسانی که در حال حاضر کار نمی خواهد با عجله به بازگشت به زندگی عادی باید در این کشور شد با 71 درصد گفت: آنها می خواهم را صبر کنید و ببینید رویکرد و 10 درصد گفت: آنها می خواهم به طور نامحدود به محدود کردن تماس با دیگران است.

این یک نتیجه قابل توجه با توجه به همه گیر تیره و تار اقتصادی و اجتماعی سیستم بی نظیر در راه بیش از سه ماه اول سال 2020 است. در طول سه هفته گذشته وجود داشته است 16.8 میلیون مدعیان بیکاری به عنوان رستوران ها و خرده فروشان و دیگر غیر ضروری کسب و کار شده اند توقیف برای محدود کردن گسترش ویروس.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن به ایده اجتماعی کاهش فاصله دستورالعمل قبل از عید پاک و آن را روشن باقی می ماند و او می خواهد به اقتصاد رفتن دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

این مقام ارشد دولت مقامات مسئول برای مدیریت بهداشت عمومی مانند مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci, باید همچنان ثابت قدم در عقیده خود را که در کشور باید بسته باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی با برخی از فندک-آمار مناطق جغرافیایی احتمالا باز در حدود یک ماه.

آن است که برای رفتن به یک سوئیچ نور است که به ما می گویند OK آن است که در حال حاضر ژوئن, ژوئیه یا هر, کلیک کنید, کلید نور می رود پشت در” Fauci سی ان ان گفت. “این خواهد بود بسته به جایی که شما هستند در این کشور که طبیعت از شیوع است که شما در حال حاضر تجربه کرده و خطر شیوع است که شما ممکن است تجربه کرده اند.”

به نظر می رسد اکثریت مردم آمریکا hews نزدیک به Fauci رویکرد برای بیرون آمدن از همه گیر مستند. گالوپ نشان داد که مردم در مناطق روستایی با احتمال بیشتری از حومه و شهر-خانه همتایان می خواهید به بلافاصله پس از بازگشت به فعالیت طبیعی و مناطق شهری مانند شهر نیویورک بوده است در میان سخت ترین ضربه در حالی که بیشتر روستایی مکان های وایومینگ (که ضبط شده خود را برای اولین بار تایید کرد Covid-19 مربوط به مرگ در روز دوشنبه) دیده می شود کمتر مورد تأیید.

این نظرسنجی گالوپ داده ها همچنین نشان می دهد ایدئولوژیک تقسیم می شود. وابستگی حزب شد روشن ترین شاخص که ممکن است بلافاصله پس از بازگشت به حالت عادی پس از اجتماعی فاصله به پایان می رسد. تقریبا یک سوم (31 درصد) از جمهوری خواهان گفت گالوپ آنها را بلافاصله پس از بازگشت به فعالیت طبیعی, در حالی که فقط 19 درصد از مستقل و 11 درصد از دموکرات ها گفت: آنها را به انجام همان.

در نهایت آن را مغلوب ساختن پیشی جستن اما فرد فرمانداران خواهد کرد که تصمیم گیری است که آنها احساس می کنید بهتر است برای کشورهای خود را. به این منظور چندین منطقه ای گروه از کشورها را آغاز کرده اند که هماهنگی برای برنامه ریزی برای پایان دادن به اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.

تا کنون سواحل غرب ایالات کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن پیوسته اند در هماهنگی به عنوان یک کنسرسیوم از اواسط اقیانوس اطلس و انگلستان متحده است. صرف نظر از اقدامات دولت, با این حال, آن را به مردم آمریکا که تصمیم خواهد گرفت که در سطح فردی همه چیز به حالت عادی بازگشت. و در حالی که این فقط یک نظر سنجی این نتایج نشان می دهد ممکن است آنها را با احتیاط در مورد انجام این کار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>