نظرسنجی: ساندرز آگهی در نیوهمپشایر اما نیمی از رای دهندگان باقی می ماند غیر متعهد

دو روز پس از ادعای پیروزی در هرج و مرج, آیووا, قفقاز, جدید سی ان ان/دانشگاه نیوهمپشایر می یابد نظرسنجی سن. برنی ساندرز منجر به بسته دموکراتیک اولیه نامزدها در نیوهمپشایر.

با این دولت برای اولین بار در کشور اولیه فقط سه روز دور نظرسنجی در بر داشت ساندرز به پشتیبانی از 28 درصد به احتمال زیاد رای دهندگان دموکرات از از 25 درصد در ماه ژانویه است.

سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg آمد و در دوم در این نظرسنجی با 21 درصد; معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. الیزابت وارن در آمد سوم و چهارم با 11 و 9 درصد حمایت بود. این مهم است که توجه داشته باشید, اما حاشیه خطا 5.1 درصد است.

بررسی گرفته شد از فوریه 4-7, آغاز روز پس از آیووا قفقاز و درست قبل از روز جمعه نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه بحث با توجه به سی ان ان.

Buttigieg را افزایش پشتیبانی تا 6 درصد از ژانویه — مطابق با 5 درصد افت به صورت بایدن نشان می دهد که آنها در حال رقابت برای شبیه رای دهندگان. آن را نیز نشان دهنده پویا بود که نشان داد در مقدماتی آیووا قفقاز نتایج دیدم که Buttigieg دقت ایمن ترین نمایندگان دولت و مجلس در آینده تعجب آور چهارم توسط بسیاری از معیارهای.

که در پایان ممکن است صدمه دیده است بایدن با نیوهمپشایر رای دهندگان به دنبال نوامبر حکایت دارد. نظرسنجی سی ان ان در بر داشت تعداد زیادی از رای دهندگان بر این باورند که جو بایدن می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی به نصف کاهش یافته از جولای سال 2019 و پایین 16 درصد از ماه ژانویه است.

به طور کلی ساندرز در حال حاضر نامزد نیوهمپشایر رای دهندگان بیشتر مطمئن می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن — با 29 درصد گفت: آنها معتقدند او بهترین شانس برنده شدن در انتخابات. بایدن در حال حاضر دوم با 25 درصد و Buttigieg سوم با 15 درصد است.

ساندرز منجر به نه تنها افزایش یافته است اما حمایت خود را در میان جمعیتی معمولا در نظر گرفته می شود پایه — افراد جوان و در سمت چپ متمایل به دموکرات ها — نشان داد رشد قابل توجهی پس از سی ان ان ژانویه نیوهمپشایر نظرسنجی; سناتور سطح حمایت در میان کسانی که کمتر از 45 با 8 درصد افزایش در حالی که حمایت خود را در میان خود توصیف ترقی خواهان رفت تا 10 درصد است.

برخی از دستاوردهای آن در میان ترقی خواهان ممکن است از فرسايش حمایت وارن که تجربه 6 درصد کاهش حمایت در میان این گروه از ژانویه نظرسنجی در بر داشت.

هر چند که از دست دادن در حمایت ممکن است نگرانی برای Warren, کمپین هنوز هم وجود دارد یک فرصت را به انتخاب کنید تا آخرین لحظه رای دهندگان با توجه به نتایج حاصل از این بررسی است.

کمتر از 72 ساعت از نیوهمپشایر اولیه بسیاری از رای دهندگان نیوهمپشایر هنوز بلاتکلیف هستند, نظرسنجی یافت با 30 درصد گفت: آنها در عین حال به تصمیم می گیرید و 19 درصد پاسخ که آنها یک ایده که آنها را برای رای دادن اما هنوز به وزن گزینه های خود را.

با توجه به این نظرسنجی در نظر گرفته شد جلوتر از روز جمعه مناظره نامزدهای اجرای برنامه در این مرحله می تواند رنگ چگونه رای دهندگان آنها را مشاهده کنید. سناتور. ctq به ویژه در ستایش بود به عنوان قوی داشتن بحث و به عنوان بورسی را الا Nilsen گزارش کرده است او مرتکب شده است منابع قابل توجه به نیوهمپشایر — تلاش Nilsen یافت به نظر می رسد به پرداخت سود سهام به خصوص با توجه به شکار غیر قانونی بایدن حامیان.

این نظرسنجی را پیدا, اما, که, New Hampshire رای دهندگان که به نفع بایدن بسیار مطمئن شوید که آنها به شما رای دادن برای او در روز سه شنبه با 67 درصد گفت: آنها نمی خواهد ذهن خود را تغییر دهید — و تعداد مساوی از ساندرز به هواداران گفت: همان. وارن حامیان آنها کمتر مطمئن تنها با 44 درصد گفت: آنها قطعا رای برای او و 53 درصد از Buttigieg حامیان در پاسخ آنها محکم پشت سر خود را نامزد.

آن مهم است به یاد داشته باشید این نظرسنجی حاشیه خطا — و تعداد زیادی از رای دهندگان مردد آن را در بر داشت — معنی برگه در روز سه شنبه می تواند متفاوت از نظرسنجی’ نتایج. با این حال در خط با آنچه در دیگر نظرسنجی پیدا کرده اند به تازگی و نامزدهای پاسخ در نوع خود است.

بایدن به عنوان مثال نشان داده است که او انتظار ندارد برای بهبود بسیار. در باز کردن نظرات خود را در روز جمعه بحث او مجموعه ای پایین انتظارات برای عملکرد خود را در این هفته.

“من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا آمار, اینجا,” او گفت:. بایدن به پایان رسید چهارم در آیووا.

شنبه, اما, او تلاش برای حمله به یک مطلب مثبت لحن گفتن حامیان در نیوهمپشایر “نگاه کنید گزارش از ما مرگ زودرس هستند.”

چگونه درست است که باقی مانده است دیده شود اما محرومیت هر آیووا-esque snafus ملت با اطمینان می دانیم که چه کسی برنده و چه کسی را از دست داده و در نیوهمپشایر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی