رای گیری تایید جهان-به اتفاق آراء و اجماع در مورد بلومبرگ به عنوان بحث مگا-بازنده


Bloomberg pumps his fist while standing at a lectern.

مایکل بلومبرگ در سالت لیک سیتی در روز پنج شنبه.

جورج فری/گتی ایماژ

اکثر زمان ریاست جمهوری اولیه بحث اتفاق می افتد و وجود دارد برخی از توافق کلی که یک یا دو نامزد به خوبی یا “برنده” به این معنا است که آنها صحبت منسجم و حداقل تا حدودی فراموش نشدنی در مورد پرونده خود را برای انتخاب شدن در یک راه است که به نظر می رسد به احتمال زیاد به طنین انداز با شناخته شده ترجیحات رای دهندگان. شاید نیز وجود دارد می تواند یک “بازنده” کسی که تصادفا بیش از چند پاسخ و یا رو برافروخت توسط رقیب zingers یا نادیده گرفته شد توسط مدیران. سپس پای صندوقهای رای بیرون آمده و چند روز بعد و شاید برندگان تا پایان حرکت چند امتیاز و بازنده یک امتیاز پایین.

پاراگراف بالا توصیف نیست چهار شنبه دموکراتیک بحث در لاس وگاس. تقریبا همه—از جمله گزارش مایکل بلومبرگ خود کمپین کارکنان—فکر او نه تنها بد, اما از لحاظ تاریخی بد. و در حال حاضر برای اولین بار پس از بحث اصلی نظرسنجی است از صبح مشورت کنید و آن را تایید می کند که تصور.

بیست امتیاز در favorability! و 30 امتیاز پایین با وزش دموکرات ایدئولوژیک گروهی که مسئول خود را قبل از بحث افزایش است.

خبر خوب برای بلومبرگ است که وجود دارد هنوز هیچ گونه شواهد است که رقبای که کمک فیله او را تغییر رای دهندگان برداشت از خود را که به طور قابل توجهی; الیزابت وارن رفت و از 10 امتیاز پشت سر او به پنج امتیاز پشت سر اما او favorability تغییر نکرد و ظهور او را بود در این نظرسنجی حاشیه خطا. این ذرات ممکن است بیش از, اما در حال حاضر او در مقام سوم است drop-out-of-the-race-بلافاصله خاک.

خبر خوب دیگر این است که تا جایی که انسان تنها می تواند درک زمان به عنوان چیزی که حرکت می کند در یک جهت او هرگز به تجربه کسانی که دو ساعت روی صحنه هرگز دوباره!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>