جدید throuple هشدار! در اوایل این ماه ABC لوده طنزهای “تنها پدر و مادر” شد آخرین سری تلویزیون به معرفی یک رابطه polyamorous آن به داستان اصلی. در چنین اخلاقی غیر تک همسری رابطه یک فرد می تواند داشته صمیمی و احتمالا حتی رابطه متعهد با بیش از یک شریک.

تلویزیون آمده است یک راه طولانی از تصویر می کشد به شدت cisgender شخصیت و heteronormative روابط است. آشکارا شخصیت همجنس گرا شده اند پر تلویزیون برای دهه های طولانی منتقل گذشته “بسیار ویژه قسمت” درباره آمدن یا ضد همجنس هجوم. چند سال گذشته شاهد افزایش دو نما ورود, و به عنوان یک نتیجه, درب باز است برای کشف طیف بزرگتر از سیالیت جنسیتی و تمایلات جنسی و روابط.

تبلیغات:

این بر روی صفحه نمایش تغییر نشان دهنده یک تغییر در نحوه آمریکایی ها در حال نزدیک شدن روابط است. در حالی که یک مطالعه تخمین زده است که 4 تا 5 درصد از مردم زندگی در آمریکا polyamorous مطالعه دیگری نشان می دهد که 20 درصد اقدام غیر اخلاقی-داشتن حداقل یک بار. و جوان کسی است که بیشتر آنها در حال باز کردن و پذیرش غیر تک همسری. در یک YouGov مطالعه تنها 3 درصد از آمریکایی ها بیش از 65 تا به حال تماس جنسی خارج از رابطه خود با رضایت از شریک زندگی خود را. که افزایش به 9 درصد برای نسل X و 17 درصد برای Millennials. به طور کلی حدود 29 درصد از بزرگسالان زیر 30 در نظر گرفتن روابط باز می شود از نظر اخلاقی قابل قبول است.

تلویزیون flirted با غیر تک همسری قبل از اما چند همسری در HBO را “عشق بزرگ” و همتای “خواهر همسران” است کاملا متفاوت حیوانات. CBS سریال “Swingtown” سعی کردم به نگاه باز ازدواج از طریق یک تاریخی لنز اما حتی فراتر از آن 13-قسمت اول فصل است.

تبلیغات:

به تازگی, بهترین توصیفاتی مدرن تر رضایت طرفین و غیر اخلاقی-روابط تک همسری هستند یا در کابل (مخاطبان شبکه “شما من او” و Showtime را “The L Word”) و جریان (“Unicornland”) و یا لمس در یک پخش رویه (CBS’ “S. W. A. T.”). آن را به ندرت پرداخته شده است در هوشمند و احترام راه در یک کمدی.

را وارد کنید “تک پدر و مادر است.” در این گروه کمدی co-ایجاد شده توسط لیز Meriwether (“New Girl”) و J. J. Philbin, یک گروه از بزرگسالان حرکت تک والدین با ابتدایی خود را در مدرسه سن کودکان با کمک یکدیگر است. جوانترین پدر و مادر است Miggy (جیک چوی) که پسر جک است که هنوز هم تنها یک کودک نو پا. برای اکثر این روابط به تصویر کشیده شده اند heteronormative.

در نشان می دهد Jan. 15 قسمت “خوش آمدید به بالای تپه!,” دوستان خشخاش (Kimrie Lewis) و انجی (Leighton Meester) تبدیل نگران برای خود رفیق Miggy که دوست دختر وعظ (سارا Yarkin) دیده می شود cozying تا به یک مرد دیگر. پس از یک خنده دار stakeout آنها کشف کنند که نه تنها هر انسان اما برایان (نیک Hargrove) زن و شوهر, دوست پسر, آنها ملاقات کرده بود در یک polyam برنامه به نام تخت.

تبلیغات:

خشخاش و انجی شگفت زده هستند اما رها که Miggy گرفتن نیست blindsided یا فریب خورده. وعظ نیز allays ترس خود را در مورد مسائل ممکن است با حسادت و یا احساس از سمت چپ. “ما سه جانبه روش برای کار را از طریق چیزهای مهم: رادیکال صداقت گوش دادن فعال و ارتباطات باز” او می گوید. “و آن را فقط کار می کند.”

سالن صحبت با Philbin به بحث در مورد الهام بخش برای داستان چه نوع تحقیقاتی انجام شد برای به دست آوردن تصویر درست و بدون احساس موعظه یا استثماری و چگونه نویسندگان ” اتاق فرود آمد که نام برنامه.

تبلیغات:

در زیر مصاحبه شده و تغلیظ شده به صورت اختصار و وضوح.

Miggy همواره کمی در حاشیه زیرا او را جوانتر از پدر و نمایش خود شده است نسبتا heteronormative. چگونه در اوایل آیا شما می دانید که شما می خواستم برای راه اندازی این داستان?
هنگامی که [جیک] برای اولین بار شروع به صحبت کردن در مورد در مطبوعات در مورد بیماریهای مایع بود که در فصل 1 و من به یاد داشته باشید در آن زمان است که این امر می تواند چنین شخصیت بزرگی صفت برای Miggy. Miggy و جیک را با هم همپوشانی دارند در بسیاری از راه های: آنها جوان و باز دل و آنها هر دو بسیار دوست داشتنی است. . . . که مرتب از ابرقدرت که [Miggy] به ارمغان می آورد به این گروه است. پس از آن احساس در خط با کسانی که او بود و او را یک شخصیت است که هنوز هم پیدا کردن خود را و باز کردن به هر چیزی. و او وجود دارد برای باز کردن ذهن بقیه از شخصیت ما است.

ما می دانستیم که ما نمی خواهم به انجام یک قسمت خاص که در آن Miggy بیرون آمد. . . . در اوایل فصل ما یک آزمایش که در آن او فقط نوع در کنار انداخت آن وجود دارد. و آن بد نیست اما ما احساس چیزی وجود دارد و در این میان فقط کنار و همچنین انجام یک کار بسیار خاص داستان است. بنابراین ما بر روی آن نشسته برای کمی.

تبلیغات:

در نویسندگان ما بدیهی است که بحث در مورد همه چیز از جمله زندگی شخصی ما وجود دارد هیچ اسرار ما یک نویسنده در کارکنان نوشت که این قسمت که عجیب و غریب است و او در یک پلی[am] رابطه برای یک دقیقه وجود دارد. . . . او شروع به توضیح است که به منظور در یک ارتباط است که شامل سه نفر شما باید طوری در صف مقابل حق دور. مهارت های ارتباطی باید کاملا در نقطه. بسیاری از چیزهای که مانند, در یک رابطه جدید هنگامی که شما احساس کردن که آیا شما در حال منحصر به فرد و یا نیست و یا شما در حال تلاش برای وانمود مثل شما نه حسادت – که همه نوع میره چون شما باید طوری در صف مقابل به سرعت. او گفت که آن را واقعا آزاد قادر به توزیع با همه که به نوعی آغاز رابطه درام.

ما شروع به صحبت در مورد آن – شاید این است که در واقع راه را به آنچه در جریان است با Miggy چرا که او خواهد بود کسی که اکسل در این نوع از مهارت های ارتباطی. حتی اگر Miggy جوان تر و کم تجربه تر از دیگر شخصیت های او نشان می کند که برای تدریس به شخصیت های دیگر. بنابراین هنگامی که آنها متوجه است که آن را کمتر مورد رونمایی Miggy به عنوان عجیب و غریب و یا از نظر جنسی مایع و بیشتر در مورد یک داستان در مورد کیفیت که رفت با آن همه چیز شروع به سقوط را به محل. بنابراین آن را مانند “آه خدای من Miggy است از لحاظ جنسی مایع!” نویسنده ما Dani Shank انجام چنین کار شگفت انگیز از هدایت ما از طریق این دلیل بدیهی است که ما می خواستیم برای رسیدگی به آن را به عنوان maturely و حساسیت که ممکن است بدون در حالی که همچنین می خواهم هنوز هم قادر به خنده و آن را سرگرم کننده.

تبلیغات:

بود دنی Shank اصلی خود را در نقطه ای از تحقیقات و یا آیا شما را به هر گونه دیگر منابع?
دنی ما بود نقطه اصلی پژوهش بدیهی است از آنجا که داستان تغییر نگه داشته فقط همین راه تمام داستان را که در آن ما انجام شد بازنویسی تا آخرین لحظه. بنابراین ما باید برای حفظ نوع از چک کردن در با او. وجود دارد بسیاری از بحث در اتاق: چگونه احساس می کنید اگر شما در حال رفتن را از طریق این ؟ چه آن را مانند احساس به انجی و خشخاش? آنها شگفت زده کرد ؟ آیا آنها می دانند که این در مورد او ؟ آنها قضاوت او را در هر راه است ؟ این احساس که در برخی از سطح آنها به هیچ وجه در این مورد. اما ما هنوز هم درمان آن را به عنوان آشکار به آنها به دلیل آن است که به مخاطبان.

آیا شما ببینید انجی پریدن بر روی این برنامه به عنوان بخشی از استقبال از این شیوه زندگی و یا بیشتر از یک کنجکاوی عامل ؟
من همچنین فکر می کنم او فقط به حال پیروز شدن بر برایان. آن را کمی موضوع به دلیل آن یک چیز خنده دار که در آن انجی فقط خودش را می یابد به بسیار داغ و فوق العاده با اعتماد به نفس که در راه آن همیشه باعث می شود ما میخندند. آشکارا معاشقه با Miggy دوست پسر فقط احساس مانند راه که انجی واکنش نشان می دهند در آن لحظه.

چگونه بسیاری از تکرار این نام برای این برنامه آیا شما را از طریق قبل از اینکه شما زمین در تخت ؟
خدای من ما تا به حال بسیاری از من به مانند ایمیل آنها را به شما بعدا از آنجا که ما تا به حال بسیاری از آنهایی که خوب است که روشن نیست و تخت یکی از تنها کسانی که را که من باید برای پیدا کردن. سر من آشغال با جوک هایی که ما استفاده نمی کند. اما من واقعا به من ایمیل خواهد شد و آن را نگه دارید اما شگفت آور مانند دوره اول ما 10 ایده همه در حال حاضر وجود داشته است که باور نکردنی است و فقط صحبت می کند که چگونه بسیاری از برنامه های وجود دارد خارج وجود دارد. آره, من در واقع واقعا به پایان رسید تا بودن لب تخت. من واقعا دوست داشتم که.

[یادداشت سردبیر: Philbin بعد ایمیل لیست در حال حاضر گرفته شده و یا رد نام نمایید.]

تبلیغات:

همه در اینجا! / Stackr / گروه های در آغوش گرفتن / Thrindr / نام برچسب ها / تکرار Three-peat / که در سوم / Tryangle / بیشتر Merrier / همه خوش آمدید / پادشاه کالیفرنیا

شد ABC در هیئت مدیره با این داستان بلافاصله و یا به بحث در مورد چگونه به آن را اداره کند ؟
ما به آنها گفتم در اوایل فصل “این است که برنامه ما برای Miggy. ما میخوایم صبر کنید تا زمانی که ما احساس می کنیم حق دارند که داستان آن است.” ما می خواستیم به آن چه ما فکر می کنیم که مناسب آن با توجه که تبدیل به یکی از بزرگترین سوال: چگونه یک داستان است – چقدر ما با توجه به این نشان می دهد در مورد شخصیت زیرا ما احساس نمی مانند Miggy شخصیت بود و شکنجه در این مورد در هر راه و نمی خواهم به آن برداشت.

ABC واقعا سرد بود در مورد آن. آنها را برای ما به انجام این کار داستان. اگر آنها تا به حال هر یادداشت آن بود که آنها فکر ما بودند که احمقانه در مورد stakeout. به طوری که آنها مانند “خوب بچه ها آن را آسان در stakeout.” اما هیچ یک از یادداشت خود در مورد Miggy خود را آشکار ساخته و یا در حال جنسی مایع و یا بودن در یک throuple در همه.

چه شد در گفتگو با جیک بود ؟
او ساخته شده آن بسیار آسان است. من به او گفتم که در آغاز سال که ما فکر کردن در مورد انجام این کار, و او فقط چیزی جز هیجان زده و باز کنید. “با این حال شما می خواهید به پرده این که خوب با من.” او قطعا وزن در در ساخت مطمئن شوید که ما اقامت داشتند و در واقعیت آن و نحوه آن را توضیح دهید. که بسیاری بود که از جیک این واقعیت است که آن را فقط در مورد پرنیان فرد و کمتر در مورد تمایلات جنسی خود را.

تبلیغات:

ما می رویم به دیدن هر نوع اشاره ای به این دوباره قبل از پایان فصل ؟
من فکر می کنم ما در حال گرفتن به سمت پایان [فصل] اما ما هنوز سه قسمت است که من امیدوار به دریافت آنها را به گرفتن برخی از ذکر یا فقط نوع به روز رسانی در مورد چگونگی این جریان است. در سر من او را با خوشحالی در این رابطه من می خواهم این ایده که آن را با ثبات و نه مثل رفتن به [درام]. ما قطعا تن به تن از داستان که در آن وعظ و برایان تصمیم می گیرید که آنها را بیشتر به یکدیگر و Miggy قلب شکسته است اما در حال حاضر او هنوز هم با آنها و من امیدوار هستم که ما را به مانند در واقع هر سه آنها را دوباره قبل از پایان فصل.

پس از این است که “تنها پدر و مادر” است که چگونه Miggy پدر و مادر پسر خود را برای رفتن به خطاب با قدمت چند نفر و یا این است که خیلی زود به فکر که از جک است که هنوز یک کودک است ؟
آره من فکر می کنم آن را پخته به کل قضیه نشان می دهد که این افراد به پدر و مادر خود را. بنابراین ریسک واقعا بالا است . . . اما آنها همچنین دوستیابی و آنها در حال تلاش برای کشف کردن شریک زندگی خود را از چیزی . . . بدیهی است که Miggy بچه 2 ساله, به طوری که او احتمالا نه وزن است که بسیار یک راه یا دیگری. اما ما دیدن گروه ما با بچه ها وجود دارد به عنوان شریک با پدر و مادر خود را در برخی از راه است; آنها را در برابر جهان است. و بنابراین به جای آنها در حال حاضر نمی بینم پدر و مادر خود را به عنوان بسیار سنتی است. بنابراین من فکر می کنم که آنها واقعا به انواع مختلف ساختار خانواده. ما از این گروه به عنوان یک خانواده آن را به عنوان است. من فکر می کنم آنها نسبتا باز به پدر و مادر خود را پیدا کردن عشق در راه های غیر سنتی.

حرکت به برخی از شخصیت های دیگر, آیا شما یک آخر بازی در ذهن خشخاش و داگلاس’ (Brad Garrett) رابطه جدید است ؟ و یا آیا شما شده است بازی را از گوش?
داشتن آنها را با هم آن را احساس نمی مانند پایان دادن به آن را مانند آنها در راهپیمایی کردن به غروب آفتاب. آنها هنوز هم بسیار به کار کردن با ترکیب خانواده و چقدر متفاوت هستند. آنها به پیمایش آن را واقعا به خوبی در در فصل 2 اما چیزی وجود دارد که در آینده که در حال رفتن به واقعا سخت را برای آنها به اطراف. ما قصد داریم برای دیدن اگر آنها می تواند زنده ماندن آن است. ما در حال رفتن به کشف کردن آنچه که آنها در حال ساخته شده و اگر آنها در حال رفتن به دیدن فصل 3 به عنوان یک زن و شوهر.

بچه ها در نشان می دهد به همان اندازه خنده دار و خود را توطئه و شخصیت. آنچه می رود به روند هنگام دادن خطوط به روری مانند زمانی که او خود را یک “zaddy”?
منظورم این است که واقعا آسمان را محدود است. دوین [Trey کمپبل] که نقش روری تر است روری از روری. او در حال حاضر وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم او را که او را اشتباه گرفته و یا به خارج از منطقه راحتی خود را. این بچه ها آنها خیلی خوب است. آنها واقعا مانند دریافت شوخی پشت شوخی است. بدیهی است که بسیاری از این جوک به معنای برای بزرگسالان, اما آنها همیشه آن را دریافت کنید.

من دوست دارم که هیچ بحث چگونه کودکان را شناسایی و در عین حال به طوری که آنها نمی pigeonholed یا برچسب. اما این است که یک بحث برای آینده داستان?
شاید به این خاطر که من از بچه های هم سن و سال اما من به نوعی احساس روری فقط روری. من حدس می زنم ما احساس نمی اجبار نشده است. اما من کاملا می تواند ما را در انجام یک داستان یک روز اگر آن را احساس می شود. من مرتب می خواست به ترک آن را برای آنها باز . . . همانطور که ما یاد بگیرند بیشتر در مورد [بازیگران] و در مورد شخصیت.

شما دریافت می کنید از آن لذت ببرید و لباس بچه ها در هر تعداد و یا عجیب و غریب لباس و لباس مانند زمانی که گراهام (تایلر Wladis) لباس پوشیدن و به عنوان یکی از Edies از “خاکستری باغ.” مورد علاقه خود را رنگ صحنه و لباس در نشان می دهد ؟
که خاکستری باغ و برگ مرا بسیار شادی بیش از حد. آنها طوری بازی برای هر چیزی. زمانی که او خشخاش برای هالووین او آن را دوست داشت. او بسیار راحت است. من عاشق عمیق کاهش خواهم به یاد داشته باشید مانند سال گذشته زمانی که روری شد [Richard Gere شخصیت] ادوارد لوییس از “زن زیبا”? که یک خنده من چرا روری است که چنین شخصیت زرق و برق دار و ما فقط رفت و در یک جهت متفاوت است. و دوقلوها’ به طور منظم کمد هنوز هم من. آنها پس همه کسب و کار آنها واقعا فقط پانسمان چه چیزی بهترین را برای انجام ساخت و ساز در.

چه می تواند شما را در مورد (Taran Killam) در حال حاضر که او ریخته شده است توسط دوست دخترش تریسی (Jama ویلیامسون)?
من واقعا لذت می برد داشتن تریسی است که از آنجا که من احساس شخصیت خواهد شد نیاز به یک دوست دختر واقعی. این سری ردیابی خود را قوس از یک پدر و مادر که گیر کرده در گرداب به sh*t با هم و من احساس می کنم مثل تریسی بود واقعا مانند ابزاری در کمک به رشد او و یک مرد واقعی جدا از دختر خود. اما در حال حاضر بخش سرگرم کننده است که او را به عقب وجود دارد و در قسمت بعدی او را به دوستیابی. او در واقع در حال رفتن به یک تاریخ را با [“خوب جای” بازیگر] D ‘ Arcy Carden است که در واقع بسیار سرگرم کننده برای ما چون شوهر من به کارگردانی [“خوب جای” خالق مایک Schur]. و بدیهی است که تاریخ رفتن نیست ، بنابراین آیا می شود برای رفتن به عقب وجود دارد که واقعا سرگرم کننده و بدیهی است که او و انجی در حال حاضر به صرف زمان بسیار زیادی با هم که سرد است.

“پدر و مادر تنها” پخش قسمت جدید در روزهای چهارشنبه ساعت 9:30 p. m. در ABC و پس از آن جریان در Hulu.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی