گوشت خوک لغزنده فروخته شده توسط جمهوریخواه مجلس نامزد که پشتیبانی از QAnon به مشتریان اسهال: سوابق

لورن Boebert, حامی QAnon “دولت عمیق” تئوری توطئه جنبش و تازه ضرب کلرادو جمهوری خواه کنگره نامزد قرار داده رستوران خود را در جلو و مرکز در مبارزات انتخاباتی خود را.

بورس کوره که Boebert co-صاحب با شوهرش در تفنگ Colo., یک schtick. منتظر کارکنان ملزم به پوشیدن holstered و لود اسلحه به عنوان آنها در خدمت مشتریان است. (برای سال آنها نه نیاز به دوره های آموزشی.)

تبلیغات:

“آن را نگه می دارد که احساس غرب قدیمی زنده” Boebert گفت: اخبار تلویزیون محلی ایستگاه FOX31 در سال 2019. “مشتریان خود را, جوک با پیشخدمت:” اگر من نمی نکته می خواهید به صدمه زدن به من؟'”

اما سه سال پیش Boebert مواد غذایی ظاهرا مطرح شده در معرض خطر بیشتری برای مشتریان از کارکنان آموزش ندیده از گوشت خوک لغزنده گفته مسموم ده ها تن از مردم در یک محلی بازار مال فروشان ساخت آنها حالت تهوع و ارسال برخی از خانه با اسهال خوني, The Daily Beast اولین گزارش شده است.

Boebert شات به سرفصل های ملی در هفته های اخیر هنگامی که او را ضرب و شتم اسکات Tipton پنج دوره مغلوب ساختن پیشی جستن-تایید وقت در حزب جمهوری خواه اولیه با نه امتیاز کامل. این نخستین بار بود که یک رقیب را مورد ضرب و شتم یک نماینده کنگره در کلرادو در 48 سال است.

تبلیغات:

بود که اولین بار او را در سرفصل های این سال است. چند ماه قبل از آن بورس کوره ساخته شده این اخبار زمانی که دولت به طور موقت لغو مجوز آن برای دوباره باز کردن در میان coronavirus همه گیر در مخالفت با فرماندار سفارشات. “این همیشه در مورد حقوق و دستمزد” Boebert ادعا کرده است.

اما مقامات بهداشت محلی در حال حاضر آشنا با Boebert عملیات. در سال 2017, مقامات ذکر شده “بدون مجوز موقت خرده فروشی مواد غذایی ایجاد ارتباط با بورس کوره” برای توده یک حادثه مسمومیت غذایی در طول تفنگ بازار مال فروشان در Garfield County fairgrounds با توجه به گارفیلد شهرستان سوابق.

صبح روز بعد از بازار مال فروشان کشور بهداشت عمومی دفتر مستند دریافت تماس از شرکت کنندگان که شکایت از مسمومیت غذایی است. برخی از گزارش علائم شدید.

تبلیغات:

بررسی ترسیم به گوشت خوک لغزنده خدمت Boebert در این رویداد است. گوشت “بود دودی در دودخانه 1776 یک خرده فروشی مواد غذایی استقرار در مرکز شهر واقع شده تفنگ Colo., در سراسر خیابان را از بورس کوره و متعلق به همان فرد” با توجه به سوابق.

مقامات که بعد از بازدید از رستوران مشکوک است که گوشت خوک شده ذخیره شده در دمای امن است. آنها دریافتند که دودخانه 1776 تا به حال هیچ “سرد برگزاری” یا “گرم نگه داشتن” مکانیسم در محل که در رستوران “نه حفظ درجه حرارت سیاهههای بنابراین هیچ راهی وجود دارد نشان می دهد که از مواد غذایی نگهداری در درجه حرارت مناسب.” (دودخانه 1776 است پس از بسته وحش گزارش شده است.)

تبلیغات:

آنها همچنین گزارش داد “دست برهنه تماس با آماده به خوردن غذاهای بدون شستن دست ها در ایستگاه [و] هیچ مانع حفاظت از حشرات است.”

یک Boebert سخنگو گفت: این جانور که در رستوران “را دریافت جریمه نقدی و یا هر نوع دیگر از اقدام انضباطی.”

“کارکنان گفته شد از چند نفر از افراد که ادعا به تجربه علائم مشابه اما می گویند که آنها نمی مصرف مواد غذایی در بازار مال فروشان” سخنگوی گفت.

تبلیغات:

وزارت بهداشت گزارش گفت: “100 درصد از کسانی که در مصاحبه با اسهال خوردن گوشت خوک لغزنده.”

این روزها Boebert یک نظریه پرداز توطئه که می خواهد برای لغو وزارت آموزش و پرورش و باور ندارد که جامع آموزش باید در مدارس تدریس شود.

او پشتیبانی از عجیب و غریب اما صعودی QAnon, جنبش راست حاشیه گروه که معتقد است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در یک ماموریت الهی به بازداشت هزاران نفر از مشاهیر دموکرات و از اعضای “دولت عمیق” گفته می شود در حال اجرا جهانی آزار جنسی کودکان حلقه و خوردن کودکان است.

تبلیغات:

در مصاحبه ای با pro-Q پخش “جراحی حقیقت” این ممکن است Boebert گفت که او “بسیار آشنا” با تئوری توطئه در حالی که ظاهر می شود برای حفظ قابل قبول فاصله از آن است.

“به طوری که بیشتر مادر من از چیزی. او کمی حاشیه. من سعی می کنم به آه — من فقط سعی کنید به نگه داشتن همه چیز در مسیر مثبت و” او گفت:. “من بسیار آشنا با آن.”

“همه چیز من شنیده ام از س من امیدوارم که این واقعی است چرا که آمریکا قوی تر و بهتر است” او ادامه داد. “و مردم در حال بازگشت به ارزش های محافظه کار و این چیزی است که من هستم.”

Boebert اضافه شده که QAnon پیروان بودند “تنها انگیزه و تشویق و آوردن مردم با هم قوی تر و اگر این واقعی است, سپس آن را می تواند واقعا بزرگ برای کشور ما است.”

تبلیغات:

او برای اولین بار نامزد جمهوری خواه به لاس زدن با QAnon, هر چند او هنوز نرفته است تا آنجا که شخص نامزد Marjorie گرین تیلور گرجستان و اورگان سنا نامزد جو Rae پرکینز هر دو آنها ابراز حمایت آشکار.

Boebert است پس به دنبال فاصله خودش از این داستان است.

“من نه یک پیرو. این فقط یک جعلی حمله از دموکرات کنگره کمیته کمپین,” او گفت: محلی دنور ایستگاه خبری KDVR.

“QAnon است که بسیاری از چیزهایی که به افراد مختلف است. من بسیار مبهم در چه قبل از من گفت. من نه به توطئه” او گفت:. “من به آزادی و قانون اساسی ایالات متحده آمریکا است. من یک پیرو.”

تبلیغات:

FBI یادداشت هشدار داد در ماه اوت گذشته که محیطی جنبش جناح راست مطرح داخلی تهدید تروریستی. با زنگ از خود اجرای قانون تهمت خود را به نظر می رسد به nod در QAnon حامیان کمپین تبلیغات و ده ها تن از توییت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را نیز به نام Boebert به او تبریک می گویم پس از ناراحت کننده خود را نامزد.

“این شگفت انگیز بود,” او گفت: از تجربه. “رئیس جمهور تهمت رو بر روی گوشی و گفت:” لورن شما واقعا بزرگ است. من حرفه ای در دفتر من گفت: “چه اتفاقی افتاده است؟'”

که آخر هفته او ملاقات مغلوب ساختن پیشی جستن در روز استقلال رویداد در کوه راشمور در داکوتای جنوبی که در آن او می گوید: او از او تشکر برای همه چیز او انجام داده برای کشور است.

تبلیغات:

“من در نبرد تست MAGA, نامزد,” او گفت:. “من می دانستم که از همان ابتدا من بیشتر MAGA از حریف من.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>