Pornhub را “Black Lives Matter” نوع و صنعت عجول و بی پروا نژادپرستی


A Pornhub logo.
اتان میلر/گتی ایماژ

ظاهر Pornhub اتحاد پیوست از شرکت های بزرگ مانند آمازون و توییتر و نایک در شرکت راش برای قرار دادن بیانیه های عمومی که محکوم به نژاد پرستی. @Pornhub سایت محبوب توییتر حساب های اجرا شده توسط آریا ناتانیل نوشت که “Pornhub می ایستد در همبستگی علیه بی عدالتی اجتماعی” و تشویق مردم به دادن به سازمان های چنین به عنوان وثیقه پروژه و NAACP. این سایت همچنین وعده داده شده برای کمک مالی $100,000.

در حدود همان زمان ، شاهد ظهور subgenre جدید: سیاه و سفید زندگی مهم انجمن. یکی از این فیلم به نام “دختر سفید گنده, سیاه زندگی ماده ای #BLM.” یکی دیگر از “Black Anal مهم است.” نیز وجود دارد یک زیرشاخه به نام پل اعتراض است که به طور عمده نشان می دهد مردان سیاه نافذ زنان سفید پوست طی یک قرار Black Lives Matter اعتراض. برخی از این زنان “پل” نوشته شده بر روی پشت خود را در حالی که دیگران در زندان, سلول بودن و معصوم سیاه و سفید انجمن هنرمندان به عنوان افسران پلیس. در ازدواج نژادپرستانه تم, یک, آزار جنسی یک “black lives matter قاتل خفگی یک پلیس سفید پوست ،

اسپنسر Bokat-Lindell خواسته در نیویورک تایمز ماه گذشته: “شرکت در نظر گرفتن معنی دار اگر سر رسیده و ایستادگی در برابر ظلم و ستم نژادی و یا آنها فقط اعتراض تصحیح خط پایین خود را?” زمان خواهد شد بگویید اما یک شرکت است که خارج از غرفه به عنوان یک شرط بندی مطمئن به حفظ آن عجول و بی پروا با نام تجاری نژادپرستی زنده است ، متعلق به انجمن رسانه های غول MindGeek.

صنعت پورنو دارای سابقه ای طولانی در به تصویر می کشد سیاه و سفید مردان به عنوان hypersexualized شکارچیان زنان سفید یک استعاره است که ریشه در تروریسم و مجازات مردان سیاه پوست در اتهامات کاذب از تجاوز به عنف و یا حتی فقط به دنبال در زنان است. این شده است منظمی مقطر در انجمن مجموعه فیلم پورنو “interracial.” که ممکن است به نظر می رسد حاکی از نوازندگان از نژادهای مختلف برای داشتن رابطه جنسی, اما در واقعیت, دمار از ویژگی های عمدتا مردان سیاه و سفید (اغلب بور) زنان با عناوینی همچون “سیاه” و “سفید در سیاه و سفید مار.”

این فیلم تولید شده برای, به بازار عرضه شده و عمدتا به مردان سفید پوست. یک تهیه کننده گفت: فیلم های سینمایی محبوب ترین کسانی هستند که در آن “خلوص مقدس زنان سفید پوست در معرض خطر است.” یکی دیگر از مطالب قبیح یا شهوت انگیز گفت: بالغ تصویری اخبار “مشتریان من به نظر می رسد برای لذت بردن از مردان سیاه و سفید ‘استفاده’ از زنان سفید: بچه های خود را سفید دختران و زنان. بیشتر ‘اشتباه’ یک عنوان است که بیشتر جذاب است.” این توضیح می دهد که چرا بین جوانان نسبت به مردان سفید پوست است که بیشتر تحت سلطه سیاه نر انجمن نوازندگان از هر گروه قومی. Pornhub خاص ویترین برای این عنوان. آن را ارائه می دهد 50,000 ویدئوها تحت “،” یک سری بسیار محبوب میزبانی در سایت است که به نام, گوناگون “اوه نه! There’s a Negro in My همسر” و “اوه نه! There’s a Negro in My دختر.”

زنان سیاه در انجمن نیز قربانیان زشت نژادپرستانه کلیشه. به تصویر کشیده شده به عنوان داشتن بیش از حد و غیرقابل کنترل تمایلات جنسی زنان اغلب به تصویر کشیده که زندگی در یک محله یهودی نشین, تنظیم که از نظر جنسی lawless تحقیر فیلم و سرشار از “hos,” “pimps” و “باند bangers.” تقریبا در هر صحنه پورنو, مذاکرات در مورد “غنیمت” در آن تبلیغی, متن های امیدوار کننده بسیاری از “سیاه و سفید.” سیاه نویسندگان مانند پاتریشیا هیل کالینز را کشف کرده اند که چگونه این fetishization ریشه در این باور است که زنان هستند به خصوص قاعده است و خود را “غنیمت” تنها قسمت بدن در خور توجه و کاهش آنها را به اشیاء جنسی عاری از انسانیت و فردیت و کرامت است.

سیاه و سفید “هو” و “سیاه گتو شلخته” دسته بندی کلاسیک moneymakers برای انجمن. که این زنان در حال نفوذ توسط هر تعداد از مردان نژادپرستانه کلیشه دائما حلیم در آنها. طول بدن-مجازات جنسیت نر انجمن نوازندگان اغلب اشاره به زن رنگ پوست و خوار وضعیت به عنوان یک زن این است که یکپارچه melded و تقویت او قرار خوار وضعیت به عنوان یک فرد از رنگ. در این روند او مسابقه و تبدیل ناپذیر. در ، را “سیاه” دسته بندی را نمی طولانی برای پیدا کردن عناوین مورد “تند و زننده سیاه” و دیگران است. این ویدئوها مشروعیت بخشیدن به تجاوز به عنف از زنان از برده داری تا به امروز.

به عنوان یک پلت فرم ، میزبان هر دو تازه کار و حرفه ای درآورد و در حالی که آن را تا حد زیادی کاربر و یا استودیو تولید شده و تولید شده توسط سایت Pornhub رهبران مانند به رخ کشیدن است که یک انسان متصدی نظارت بر هر تصویری آپلود شده. این موزه داران را محسوس تلاش برای فیلتر برای نژادپرستی و نفرت و محتوا است که می تواند تحریک خشونت. (آنها به سختی می تواند به جلوگیری از انجمن شامل افراد زیر سن قانونی.) به عنوان یکی از قابل رویت ترین در بازدید و پرکار پورنو در اینترنت ، توابع به عنوان یک دروازه بان برای صنعت و یکی از مهم ترین آن است بردار. و حتی به عنوان آن را می پردازد ریاکارانه خدمات لب به سیاه و سفید زندگی می کند مهم این سایت این است که بهره مندی از موذی کلیشه های نژادپرستانه و تصاویر است که تهدید آن زندگی می کند.

این انجمن کسب و کار اخبار سایت XBIZ به تازگی میزبان یک “شهر مجازی ملاقات” با نوازندگان رنگ که صحبت در مورد شایع نژادپرستی در صنعت از پرداخت کمتر از سفید نوازندگان به حاشیه رانده شده در بین جوانان. (صنعت نژاد پرستی است که به سختی محدود به خروجی آن.) خلاصه ای از این رویداد شامل یک سری از اقدامات برای انجمن صنعت از جمله “بیشتر مسخره از مردم از رنگ است.” آن را سخت به بدبینانه در مورد طرح هایی داده شده که تجاری انجمن صنعت تصویر از مردم از رنگ است که همیشه یکی از مسخره و تخریب است. اخیر subgenre در Pornhub که ضمیر مذکر به کار و trivializes Black Lives Matter برجسته نفاق از این تلاش روابط عمومی: با بیش از 1000 چنین فیلم در حال حاضر در سایت Pornhub است رسم درآمد حاصل از بهره برداری از جنبش اعتراضی با بازیافت نژادپرستانه تم برای بوت شدن.

این تصاویر مستهجن است که ورق را رو کردن نژادی با جنسی تنفس زندگی جدید را به کلیشه های قدیمی است که گردش در جریان اصلی جامعه است. در حالی که این کلیشه ها گاهی اوقات یک محصول از گذشته آنها تقویت شده و در حال حاضر هر بار که یک کاربر به آنها. آنها یک راه قدرتمند برای انتشار و تقویت ایدئولوژی نژادپرستانه به عنوان آنها نه تنها صفحه نمایش قرار هرزگی جنسی سیاه و سفید از مردم بلکه خوراک سفید ترس از مردم سیاه و سفید به عنوان یک خطرناک و درنده گروه کنترل شود ای اداره, زندانی و شات برای محافظت از سفید بی گناهی. به عنوان یک مرد سفید پوست که خود به عنوان “نژادپرستانه” نوشت: irmovement.com یک سایت که در آن طرفداران پست مورد علاقه خود, دمار از “ترین نژادپرستان انجام ترس سیاه”—”آنها را به سیاه و سفید تمایل برای گروه خشونت است. این ترس می سازد تا به اضطراب و در نهایت همه از آن اضطراب و ترس نیاز به یک خروجی.”

تجاری رابطه صنعت و بزرگترین آن عروق مانند Pornhub داده شده است تصویب و به مهار آشکار ایدئولوژی نژادپرستانه که بلافاصله به نام باید آنها ظاهر می شود در هر رسانه دیگر. برای بیش از حد طولانی این صنعت با استفاده از ماسک از آزاد تمایلات جنسی به سپر خود را نژادپرستانه تصاویر و نفرت ایدئولوژی که قابل تحمل نیست در جاهای دیگر. به عنوان ما می بینیم سیاه مردان و زنان به طور مداوم به مرگ به عنوان یک نتیجه از این تولید “ترس” صنعت باید پاسخگوی نقش آن در بهره مندی از استفاده از گرايشات نژادپرستانه که در معرض خطر قرار داده زندگی همه مردم سیاه و سفید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>