تصویری از یک خانم در آتش کامل فیلم روز ولنتاین

بهترین عاشقانه در مورد نزدیکی فیزیکی. دو نفر آنقدر به یکدیگر نزدیک است که آنها به سادگی نمی تواند از هم جدا ماندن. هر قلم مو از دست ها در برابر هر یک از دیگر هر اشتیاق نگاه — همه آنها را ترکیب را به چیزی غیر قابل مقاومت و توقف.

وجود دارد نفیس عذاب به تماشای دو نفر که با هم باید شانس سرپیچی باقی می ماند و از هم جدا و سپس لذت باور نکردنی در دیدن آنها در نهایت سقوط به آغوش یکدیگر.

اما بهترین داستان های عشق در مقابل نیاز به جدایی فیزیکی کشیدن دو نفر که با هم باید از هم جدا شده توسط یک نیروی قوی تر از خود را دارند. نیروی می تواند مرگ است. این می تواند یک جامعه است که حاضر به اذعان خود عشق است. آن را فقط می تواند جغرافیا.

نکته این است که در افسانه و داستان عشق و شادی و اتصال را در نهایت توان زودگذر برای ما واقعا احساس رضایت. ما هم می دانیم که به خوبی از پس بسیاری از نمونه هایی است که برای اولین بار بوسه می دهد راه را به واقعیت در واقع آشنا شدن با فرد دیگری و تحقق تمام تیک و نقص است. به طور مشابه هنگامی که یک عشق کامل تحقق پیدا کنیم و آن را تقریبا آسان تر به این باور است که آن را تنها می تواند همچنان وجود دارد اگر از دوستداران دیگر می تواند هر یک از دیگر. ما همیشه درد بیشتر برای آن است که ما نمی توانیم.

چه چیزی باعث فرانسه شاهکار Portrait of a Lady on Fire — یکی از مورد علاقه من فیلم تا کنون ساخته شده و مناسب روز ولنتاین تاریخ فیلم — خیلی خوب است که این هر دو بزرگ رمان و داستان عشق. دو خونریزی به یکدیگر به طوری که به طرز ماهرانه ای است که شما تقریبا از دست ندهید که عاشقانه شروع می شود و داستان عشق به پایان می رسد.

و راست در کنار ترکیبی از عشق و عشق یک فیلم پر از نگرانی ها در مورد زنان در جهان, کلاس, موانع و راه های خواهری در میان زنان می تواند جهان را قابل تحمل تر برای همه استقبال را در آغوش راست تا جهان می آید ضربه زدن درب.

Heloise’s dress catches on fire in Portrait of a Lady on Fire.
این است که قطعا یک خانم در, آتش, اما, آن است که هنوز رتبهدهی نشده است یک پرتره از یک خانم در آتش است.
نئون

زمانی که من مصاحبه تصویری از یک خانم در آتش مدیر Céline Sciamma در ماه ژانویه (برای آینده قطعه) او گفت که یکی از فیلم های او اغلب در هنگام ساخت این فیلم سال 1997 فیلمهای تایتانیکیکی از موفق ترین فیلم تا کنون ساخته شده است.

هنگامی که شما در نظر بگیرید که Sciamma یک مدیر کوچک و کاملأ پیچیده متوجه شدم داستان در مورد زندگی زنان در جامعه ای که به ندرت برای آنها و نه فیلمهای مدیر مثل تایتانیک‘s جیمز کامرون این تاثیر ممکن است به نظر می رسد کمی عجیب و غریب. اما تماشای تصویری از یک خانم در آتشو آن همه شروع می شود به حس. درست مثل تایتانیک, این یک فیلم در مورد چگونه زنان محدود با انتظارات اجتماعی زمانی که آن را می آید به مردم دل خود را برای.

Sciamma قبل از فیلم (اتمام سال 2014 را صبا برای استرلینگ مثال از کار او) تعیین شده است و در حال حاضر روز فرانسه هر یک با تمرکز بر زندگی زنان که داستان نیستند اغلب به ما گفته شده روی صفحه. (صبابرای مثال در مورد سیاه, فرانسوی, نوجوان, نوع شخصیت که زندگی اش شده بود به ندرت به تصویر کشیده شده در فیلم به آن نقطه است.) پرتره می شکند و با سنت که در حال تنظیم در 1770s در یک جزیره دور افتاده در سواحل فرانسه که در آن یک زن جوان منتظر به wedded به یک خواستگار که باقی می ماند نهان.

نام زن است Héloïse (انجام شده توسط دیرین Sciamma همکار و شریک عاشقانه, Adèle Haenel) و او به ازدواج با مرد خواهر بزرگتر او وعده داده شده به. خواهر او درگذشت خودکشی و Héloïse مادر تکاپوی شده است تلاش می شود به نشستن برای یک لباس عروس, پرتره, یک تصویر دستکاری شده را نشان می دهد می تواند داماد چقدر زیبا و کامل خود را با همسر آینده است. مشکل این است که Héloïse نیست به خصوص می خواهید به ازدواج و نمی خواهد به رنگ آمیزی می شود.

وارد ماریان (Noémie Merlant) یک زن جوان که پدرش یک هنرمند بزرگ و کسی که امیدوار است برای ساخت در میراث او با نقاشی تصاویر خود را. ما می دانیم که از باهوش فریم دستگاه که ماریان در نهایت موفق در ساخت یک زندگی از هنر او — اما همچنین ما می دانیم که هر اتفاقی بین او و Héloïse مشخص شده است عمیقا او.

داستان از طریق ماریان چشم و آن طول می کشد چند دقیقه طولانی برای ما به دیدن Héloïse صورت در همه Sciamma ساختمان رمز و راز به طرز ماهرانه ای به عنوان هر دو ماریان و ما به دیدن او هرگز کاملا ابتلا به یک نگاه اجمالی اما امید و امید و …

زمانی که این دو در نهایت به توقف در کنار دریا صخره (این است که یک فیلم پر از عاشقانه مناظر), ماریان و Hélöise صرف آنچه احساس می کند مانند یک ساعت کامل فقط به دنبال در هر یک از دیگر و گفت هیچ چیز. ماریان آورده شده است همراه تحت پوشش بودن یک پیاده روی همراه برای Héloïse. سپس در شب ماریان را با استفاده از خاطرات خود را از Héloïse به کار در نقاشی. بنابراین به عنوان دو زنان رشد نزدیک برای اولین بار به عنوان دوستان و پس از آن به عنوان شاید بیشتر ماریان کار در نقاشی می شود وحشتناک بمب زمان انتظار به منفجر شود. به موفقیت به عنوان یک هنرمند او آن را به پایان برساند. آن را به پایان برساند برای ارسال Héloïse دور برای همیشه لطفا برای.

Sciamma استعداد به صورت ایستاده به تماشای زنان به سادگی تعامل در اوج خود در این فیلم که تنها چهار نفر از شخصیت های اصلی و خرج می کند و تقریبا تمام وقت خود را در سه نفر از آنها (ماریان Héloïse و Hélöise را, خدمتکار, سوفی, بازی های برگزار شده توسط Luàna Bajrami در یک عملکرد فوق العاده). Sciamma یک چشم مشتاق برای راه هایی که زنان باید همیشه برای مراقبت از یکدیگر تحت رادار جامعه در برخورد با بارداری ناخواسته و ساختمان کوچک جوامع در چشم ساده. اما همیشه جایی به سمت یک جهان حکومت توسط مردان در انتظار.

من واقعا نمی جرات به شما بگویم بیشتر در مورد این فیلم جز به می گویند که آن آپارات توسط کلر Mathon با استفاده از نور کم تنظیمات برای ایجاد تصاویری که غالبا مرا بریده بریده نفس کشیدن. (وجود یک شات از Héloïse ظاهری به امد و شد زیاد ماریان که سود بیشتر و قدرت بیشتر به عنوان فیلم می رود و آن را نگه می دارد ظاهر می شود.) برخی از قدرت خود را ساکن در چگونه به طرز ماهرانه ای آن را به شما می گوید یک داستان است که می تواند در نهایت تنها یک راه هنوز امید که آن را به نحوی پایان در غیر این صورت.

خیلی به ندرت چیزهایی هستند که ما به نگه دارید تا در واقع به کسانی که اقامت در چنگ ماست. به مراتب بیشتر از همه ما را ترک کرده اند در حال, خاطرات, smudged و گم مثل یک نقاشی خدشه دار نابهنگام قلم مو از دست می دهد.

تصویری از یک بانوی آتش بازی در تئاتر در همه جا. (این فیلم!!! آن را ببینید!!!)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی