پرتره از مؤتلفه خانه سخنرانان حذف از کنگره


Workers remove a painting of former confederate House Speaker Howell Cobb of Georgia, from the Speakers lobby in the Capitol building.

کارگران حذف یک نقاشی از سابق مؤتلفه مجلس هاول کاب گرجستان از سخنرانان لابی در ساختمان کاپیتول.

نیکلاس KAMM/گتی ایماژ

مجلس نانسی پلوسی دستور حذف چهار پرتره از ساختمان کاپیتول هر تصویر می کشد سابق مجلس که در خدمت کنفدراسیون. نقاشی از رابرت هانتر ویرجینیا, James Orr از ایالت کارولینای جنوبی همراه با گرجستان هاول کاب و چارلز ترد حلق آویز شده بود سخنران در لابی یک راهرو طولانی در خارج از خانه مجلسی در کنار پرتره از سخنرانان پیشین. این حرکت در آمد آستانه Juneteenth تعطیلات که یادبود پایان برده داری در ایالات متحده و بخشی از یک بزرگتر ملی حساب با نمادها و تصاویر که به افتخار مردان و اعمال هستند که نالایق جشن.

“به من گفته اند قبل از سالن های کنگره هستند قلب خیلی از ما دموکراسی” پلوسی در نامه ای نوشت به خانه کارمند Cheryl جانسون درخواست نقاشی’ حذف. “وجود دارد هیچ جایی در آن سالن های مقدس از کنگره و یا در هر جای افتخار برای یاد مردانی که تجسم خشونت تعصب و عجیب و غریب پرستی از کنفدراسیون.” واضح مبارزه برای مؤتلفه ارتش در طول جنگ داخلی افزایش به سخنران دهه پس از جنگ را نتیجه گیری. دیگران خدمت در کنگره قبل از جنگ هر کدام برگزاری بالا در کنفدراسیون. به عنوان سخنران Orr سوگند در کف خانه را به “حفظ و تداوم” برده داری. پرتره قرار داده شد در ذخیره سازی.

تلاش برای حذف مؤتلفه مجسمه از کاپیتول ثابت کرده اند سخت تر است. “به عنوان سخنران خانم پلوسی دارای یک جانبه قدرت بیش از پرتره در خانه اما تلاش خود را برای حذف مجسمه از 11 مؤتلفه مقامات و سربازان از جمله جفرسون دیویس و الکساندر Stephens رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از کنفدراسیون متحده آمریکا— از کاپیتول برآورده شده است با مقاومت” نیویورک تایمز یادداشت ها. “زمان قانون فدرال می دهد متحده قدرت به حذف یک مجسمه به عنوان آنها را انتخاب و اهدا شده توسط متحده برای نمایش در کنگره و جمهوری خواهان نشان داده اند آنها معتقدند ایران باید در حفظ آن مسئولیت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی