عمل گرایی ضربه قوام: چرا دموکرات ها برداشت جو بایدن بیش از برنی ساندرز

در بسیاری از برنی ساندرز ضد مغلوب ساختن پیشی جستن. و در راه های مهم او زد مبارزات انتخاباتی خود به عنوان ضد بایدن.

ساندرز متمایل به نامزدی حزب دموکرات نژاد در مارس 8, تکرار, خود دونده تا وضعیت از چهار سال قبل است. دو اجرا در کاخ سفید کرده اند سمان میراث خود را به عنوان سازگار پرچمدار برای سیاست های مترقی.

تبلیغات:

جانباز دموکراتیک سوسیالیستی برخوردار نادر کیفیت برای یک کاندیدای سیاسی در این سن Trumpian fickleness. او یک سیاستمدار است که اعمال و اعتقادات خود ثابت قدم باقی مانده اند در طول زمان و در سراسر مبارزات انتخاباتی.

اما در لحظه ای سیاسی فعلی به نظر می رسد دموکرات رای دهندگان مشتاق کمتر برای یک سیاستمدار است که سازگار روز به روز بیشتر از کسی است که می تواند ارائه عملی رهبری به سرنگون کردن این vacillating مغلوب ساختن پیشی جستن.

همان ol’ ساندرز

تبلیغات:

ساندرز زد مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان تز سیاسی چاخان که می گوید یک چیز امروز و یکی دیگر از فردا با توجه به حقایق و ثبات است. او به نمایش گذاشته شده است در طول زندگی خود چه انسان شناس الساندرو Duranti تماس “وجودی انسجام” است — او یک شخصیت سیاسی “که گذشته و حال و آینده اقدامات اعتقادات و ارزیابی به دنبال برخی از پاک کردن اصول اساسی که هیچ کدام در تضاد با دیگری است.”

به عنوان یک زبانی شناس که مطالعات زبان و سیاست, من می دانم که به طور سنتی نامزدها باید نگران چگونه به پروژه سازگار سیاسی, شخصیت ها, و آنها اغلب به دردهای بزرگ به انجام این کار. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در هم شکسته که انتظار عالی در خود تناقض و تناقضات — اغلب در یک نشسته است.

ساندرز, به جای مطرح کرده است سازگار دید که باقی مانده است بیشتر یا کمتر همان از روزهای آغازین خود را در سیاست به عنوان شهردار برلینگتون ورمونت. به جای حرکت به سمت رای دهندگان و تغییر موقعیت بر اساس ادراک از آنچه رای دهندگان مورد نظر رای دهندگان است نقل مکان کرد به سمت دعوت به پیوستن به چشم انداز خود را برای مراقبت های بهداشتی جهانی و دیگر مترقی باعث می شود. یک نظرسنجی CNBC در سال 2019 در بر داشت که اکثر آمریکایی ها پشتیبانی مترقی سیاست از جمله افزایش حداقل دستمزد و مدیکر برای همه مسائل کلیدی است که ساندرز شده است و دفاع از او در طول دهه های طولانی در فعالیت های سیاسی.

تبلیغات:

در یک قسمت از کمدی سنترال “نمایش روزانه” سال گذشته میزبان Trevor Noah کشف فیلم از سال 1987 از ساندرز بحث سیاست در محلی عمومی دسترسی به کانال در زادگاه خود از برلینگتون. این برنی ساندرز در سال 1987 صحبت از ناعادلانه نظام مالیاتی قرار داده شده است که یک بار بزرگ در کار مردم و نیاز به مراقبت های بهداشتی جهانی.

“ما یکی از دو کشور در جهان صنعتی است که در یک سیستم مراقبت های بهداشتی ملی” تعریف کرد ساندرز در سال 1987.

تبلیغات:

سه دهه بعد در هر دو 2016 و 2020 ریاست جمهوری مبارزات ساندرز ادامه داد: با این موضوع. در سال 2016 او منتشر مدیکر برای همه طرح اعلام “وقت آن است که برای کشور ما برای پیوستن به هر عمده صنعتی کشور بر روی زمین و تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه شهروندان به عنوان یک حق و نه یک امتیاز.” او در سال 2020 وب سایت کمپین بیشتر تکرار این احساسات بیان کرد که “ایالات متحده ملحق خواهد شد در هر کشور مهم در زمین و تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه مردم به عنوان یک حق است.”

سازگار نامزد اغلب می آید در سراسر به عنوان یک مطلب معتبر نامزد — کسی که اقامت واقعی خود را در هسته خود جای pandering به آخرین نظرسنجی داده و گفت: هر چه را جذب دراماتیک ترین پوشش خبری. ساندرز’ صحت به عنوان یک نامزد است که مبارزه برای آزادی و آرمان مترقی تمام زندگی او ساخته شده او را جذاب برای بسیاری از لیبرال ها. او جذب بيشمار پس از هسته ای حامیان به دلیل آن است.

“نتایج نه انقلاب”

تبلیغات:

بایدن را عملی رویکرد ساختگی ساندرز’ اغلب جزمی قوام. در بحث ساندرز با چکش بایدن بیش از آنچه او را دیدم که تغییر مواضع در امنیت اجتماعی و مدیکر و جانبازان از برنامه های. و پس از آن وجود دارد بایدن 2003 برای رای دادن به جنگ عراق قبل از او هم در برابر آن است.

اما این است که انتخابات ریاست جمهوری سال 2004 که در آن اتهامات تلنگر-flopping می سینک نامزد, مانند, آن, آیا جان کری در مسابقه خود را در برابر جورج دبلیو بوش است. شاید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن fickleness اتحادش را تغییر آنچه رای دهندگان به دنبال یک نامزد. شاید این به سادگی است که هیچ کس در مورد مراقبت بایدن ظاهری عدم قضاوت در سال 2003 رخ داد که قبل از او به مدت هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور در مسلما یکی از محبوب ترین دموکراتیک دولت در تاریخ ایالات متحده است.

بایدن به راحتی parried ساندرز’ اتهام تناقض با اشاره به زمینه ای قوام اصول است که باید هدایت خود را در موقعیت های مختلف در طول زمان. رای دهندگان در نهایت تصمیم به حمایت از کسی که نمایشگاه یک حس عملی از نحوه حکومت در راه است که انجام میشود. به عنوان بایدن گفت: در گذشته بحث با ساندرز “مردم به دنبال نتایج نه انقلاب.”

تبلیغات:

در مراقبت های بهداشتی یکی ممکن است انتظار می رود ساندرز به مزیت با مدیکر برای همه, پیشنهاد یک تم سازگار در سراسر زمان خود به عنوان شهردار کنگره و سناتور و نامزد ریاست جمهوری. نظرسنجی انجام شده توسط بنیاد خانواده کایزر, یافت می شود که برای اولین بار اکثریت آمریکایی ها شروع به حمایت از یک طرح دولت برای بهداشت و درمان در سال 2016 مربوط به ساندرز کمپین فشار برای مدیکر برای همه است.

اما در همان قیصر نظرسنجی بیشتر دموکرات ها و دموکراتیک متمایل مستقل گفت: آنها ترجیح می دهند یک نامزد که در ساخت قانون مراقبت مقرون به صرفه و نه جایگزین آن. بایدن انتخاباتی استدلال دقیقا برای این رویکرد عملگرایانه تر و او موقعیت خود را به عنوان فرد مناسب برای انجام کار در ستیز سیاسی محیط زیست است.

یک اورتور

پس از جارو مقدماتی در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا در ماه مارس — قرار دادن چرخ در حال حرکت برای خروج احتمالی از ساندرز از مسابقه — بایدن پس از آن رخ داد وتر درست در سخنرانی خود پس از فلوریدا اولیه با ساخت یک درخواست تجدید نظر به ساندرز رای دهندگان.

تبلیغات:

“من می شنوم شما,” او گفت:. “من می دانم که چه چیزی در خطر است. من می دانم که آنچه که ما باید انجام دهید. هدف ما به عنوان یک کمپین و هدف من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری است برای متحد کردن این حزب و سپس به متحد کردن ملت است.”

بایدن درخواست تجدید نظر به ساندرز رای دهندگان نشان می دهد او ممکن است مایل به جذب برخی از بهترین ایده ها از ساندرز — و دیگر نامزدها. این یک رویکرد عملگرایانه به جای تعصب قوام که ممکن است همراه حامیان آنها بیش از حد.

که ممکن است دقیقا آنچه که او نیاز به انجام به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

آدم هاجز کمکی استادیار زبانشناسی دانشگاه کلرادو بولدر

تبلیغات:

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>