Pramila Jayapal را طرح بلند پروازانه برای دریافت هر کارگر خود را چک در طول coronavirus توضیح داد

تشکر. Pramila Jayapal (D-WA) فکر می کند که زمان برنامه های محرک به اندازه کافی نمی رویم وقتی که می آید به حفاظت از مردم شغل و حقوق و دستمزد.

در زیر جدید پیشنهادی چک تضمین عمل دولت خواهد پر کردن شکاف ها که برنامه های موجود باید از سمت چپ. اگر یک شرکت در تلاش است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دولت فدرال کمک خواهد کرد که آنها خود را پوشش پایه حقوق و دستمزد هزینه برای حداقل سه ماه تا یک حقوق و دستمزد سالانه از 100.000 دلار به ازای هر کارگر.

آن را فوق العاده بلند پروازانه برنامه — شبیه به آنچه که ما دیده ایم در کشورهایی مانند دانمارک و آن یکی که در نظر گرفته شده برای حمایت از کسب و کار از تمام اندازه ها و کارگران آنها استخدام به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با اقتصادی خرید اینترنتی است که در حال حاضر در حال وقوع به دلیل شیوع کروناویروس. علاوه بر این, آن را به یک لایحه است که تلاش می کند برای اطمینان از بهبود سریع پس از آن ما بوده است و قادر به مبارزه با این بیماری همه گیر.

“من واقعا بر این باورند که بیکاری توده یک سیاست انتخاب” Jayapal گفت: Vox. “این پیشنهاد به کارگردانی جلوگیری از اخراج های دسته جمعی و نگه داشتن کسب و کار رفتن به طوری که آنها می تواند به سرعت و با خیال راحت راه اندازی مجدد.”

این فقط Jayapal co-صندلی خانه مترقی حزبی که پیشنهاد خلاق پیشرو راه حل است که می شده اند غیر استارت در کنگره آمریکا قبل از coronavirus بحران اقتصادی است. سناتور. جاش هاولی (R-MO) که همکار من Emily Stewart استدلال “نشان دهنده یک پست-مغلوب ساختن پیشی جستن پوپولیسم در درون حزب جمهوریخواه” نیز پشتیبانی می کند تلاشی که انجام کاری مشابه است. رویکرد خود را پوشش کمی پایین تر نسبت به شرکت رسید.

“آغاز بلافاصله دولت فدرال باید پوشش 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کارگران در هر کسب و کار ایالات متحده به متوسط ملی دستمزد تا زمانی که این اورژانس است بیش از” هالی نوشت: در واشنگتن پست op-ed در روز پنج شنبه.

به عنوان تفکر پشت این دو طرح می رود اگر دولت می تواند کمک به کسب و کار شناور ماندن و پوشش خود حقوق و دستمزد کسانی که شرکت نمی خواهد که به وضع کارگران و آنها آماده خواهید بود تا با سرعت بیشتری ادامه عملیات هنگامی که اقتصاد به طور کامل عملکرد دوباره.

در حال حاضر اگر شرکت مردم غیر روحانی وجود دارد گسترش بیمه بیکاری برنامه ای است که کارگران اعمال می شود اما این تصمیم به کارگران اجازه رفتن هنوز هم به معنی مقدار زیادی از عدم قطعیت برای بسیاری از مردم به عنوان به خوبی به عنوان عمده تاخیر برای شرکت زمانی که آنها نیاز به rehire بعد از آن.

و شماره های اخیر نشان می دهد که نیاز به حمایت شدید است: در گذشته سه هفته 16.8 میلیون نفر را برای ثبت بیمه بیکاری.

Jayapal طرح در نظر دارد به ارائه ثبات بیشتر برای کارگران و کسب و کار در طول این زمان پر سر و صدا. این یک پیشنهاد است که بسیار شبیه به یکی که به تازگی اجرا شده توسط دانمارک که دولت آن است که در حال حاضر پوشش 75 درصد از کارگران حقوق از جمله در شرکت های خصوصی. و آن یکی که برداشت پشتوانه چندین گروه های کارگری از جمله SEIU این فدراسیون معلمان آمریکا و متحد کردن اینجا.

Jayapal گفت: او در حال حاضر مشغول به کار در ساختمان بیشتر برای حمایت از این برنامه است که cosponsored متعدد اعضای مجلس و تایید شده توسط مترقی حزبی. آوردن بیشتر خواهان پردازنده خواهد بود که چالش بعدی.

به عنوان اقتصاددان سیسیلیا Rouse سابق مقامات دولت اوباما قبلا گفته Vox, بزرگترین نیاز دارید در حال حاضر است برای ما برای نگه داشتن افراد با ارائه نقدینگی در حالی که اقتصاد می رود به lockdown mode. “اگر ما می توانیم نقدینگی مناسب به طوری که مردم احساس راحتی و مایل به ماندن در خانه آن معنا است که ما می تواند بازیابی از این خیلی سریع تر,” او گفت:.

Jayapal پیشنهاد را گام بزرگ در جهت تضمین این که کارگران می تواند تحمل این قابل تامل است.

Jayapal پیشنهاد را قادر می سازد شرکت ها شده اند که منفی تحت تاثیر شیوع کروناویروس به درخواست برای کمک های مالی صادر شده از طریق وزارت خزانه داری.

اگر یک شرکت بدون در نظر گرفتن اندازه است که قادر به نشان دادن آن است که در برخورد با چالش های وابسته به coronavirus آن می تواند واجد شرایط به صورت یکجا گرانت را پوشش می دهد که سه ماه پایه حقوق و دستمزد هزینه ها از جمله حقوق و مزایای کارگران تا 100.000 دلار سالانه حقوق و دستمزد هر کارگر. شرکت ها را مجبور به نگه داشتن همه کارگران در حقوق و دستمزد به واجد شرایط برای اعطای و کسانی که furloughed یا گذاشته مردم هنوز هم قادر خواهد بود برای به دست آوردن تمامیت منافع اگر آنها rehire این کارکنان است.

این کمک های مالی خواهد بود بر اساس یک شرکت 2019 فصلنامه حقوق و دستمزد اظهارنامه مالیاتی از دوم یا سه ماهه سوم. آنها سپس می تواند پرداخت به شرکت به طور مستقیم از طریق خزانه موجود سیستم است که در حال حاضر استفاده شده است برای توزیع مرخصی خانواده اعتبار مالیاتی و یا آنها می توان به ارسال از طریق یک ابزار است که ساخته شده است در رابطه با نرم افزار حقوق و دستمزد شرکت و یا IRS.

اگر بحران فراتر از سه ماه بازه زمانی آنها می تواند تمدید ماهانه بر اساس پیشنهاد.

تحویل ساز و کاری برای این بودجه در نظر گرفته شده است به منظور کاهش اصطکاک است که در حال حاضر مشاهده شده برای دیگر برنامه های محرک اقتصادی. چرا که سازمان های دولتی در حال حاضر اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه مقدار از این کمک های مالی ، چک تضمین برنامه می تواند به جلوگیری از برخی از همین مسائل است که وام کسب و کار کوچک برنامه را اجرا کنید به جایی که شده است وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد آنچه هر نهاد می توانید دریافت خواهید کرد و جایی که مردم اعمال می شود.

در اواسط ماه مارس, دانمارک به اجرا در یک برنامه شبیه به چک تضمین عمل با دولت پوشش 75 درصد از کارگران حقوق است که شرکت های پرداخت برای یک مقدار مشخصی.

این یک سرمایه گذاری عظیم و یکی که در نظر گرفته شده برای کاهش نرخ بیکاری در سراسر کشور است. با توجه به محلی دانمارک این کشور دیده می شود دو بار به عنوان بسیاری از مردم برای درخواست بیکاری پشتیبانی به صورت روزانه پس از آغاز coronavirus انزوا اقدامات در اواسط ماه مارس. آن را قابل توجه سربازان ارتش اما این افزایش که بسیار پایین تر از آنچه مشاهده شده در ایالات متحده است.

در دو هفته گذشته بیش از 6 میلیون نفر را برای اعمال بیمه بیکاری در آمریکا در هر هفته. این اعداد و ارقام در حال راه بالا قبل از coronavirus بالا حدود 700,000 ادعا می کند.

“اگر هیچ چیز تغییر نرخ بیکاری به زودی بیش از 20 درصد می گوید:” UC برکلی اقتصاددان گابریل Zucman طرفدار Jayapal طرح, در بیانیه ای. “دولت فدرال نیاز به محافظت در برابر بیکاری توده با تضمین حقوق مانند بسیاری از کشورهای دیگر در حال حاضر در حال انجام است.”

اما هزینه اجرای یک برنامه مانند دانمارک بالا هستند با توجه به اطلس را درک تامپسون. “این طرح می تواند نیاز به [دانمارک] دولت به صرف تا آنجا که 13 درصد از اقتصاد ملی در سه ماه” او می نویسد. “این است که تقریبا معادل 2.5 تریلیون دلار محرک در ایالات متحده گسترش بیش از فقط 13 هفته.”

Jayapal می گوید وجود ندارد در حال حاضر برآورد دقیقا چقدر این برنامه هزینه کاملا رتبهدهی نشده است, اما او اشاره می کند که هزینه های ارائه شده از جمله مزایای به خوبی می تواند بالاتر در دراز مدت.

“ما در حال پرداخت آن را یک راه یا دیگری” او گفت:.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>