رئیس جمهور تهمت چند چهره واقعی رقبا در جمهوریخواه اولیه در سه شنبه

رئیس جمهور تهمت برنده اول از دولت های متعدد در سطح مسابقات در سه شنبه است و انتظار می رود را به نفع خود استراحت — ادامه مارس به پیروزی حزب جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در این تابستان.

سیزده ایالت و یک قلمرو برگزار شد اوباما در انتخابات مقدماتی در مارس 3. در حالی که ویرجینیا برگزار دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در سه شنبه دولت حزب جمهوری خواه رای به لغو اولیه آن در پاییز سال 2019 و برگزاری یک اولویت رای به جای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی (چندین ایالت همین در سال 2004 و حداقل پنج نفر دیگر را در سال 2020). مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر برنده 86 از 1,276 نمایندگان او نیاز به پرچ نامزدی و روز سه شنبه او را تقریبا به طور قطع به دست آورده اند دیگر 794 زمان تمام آرا در حال شمارش.

نزدیک ترین رقیب سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش تا به حال فقط یک نماینده به عنوان فوق العاده سهشنبه, اما در مصاحبه با گفت: دلیل مجله Matt Welch که او تا به حال هیچ برنامه ای برای رها کردن مسابقه.

لایحه جوش امواج به رای دهندگان در منچستر, New Hampshire در 11 فوریه سال 2020 است.
اسکات ایسن/گتی ایماژ

در برخی از ایالت ها مانند آرکانزاس تگزاس و کالیفرنیا — مغلوب ساختن پیشی جستن و جوش بودند پیوست چند ساله نامزد رقو “راکی” De La Fuente, یک سان دیگو تاجر که زد برای سنا در نه ایالت در سال 2018 و Zoltan استفان مدافع transhumanism که توصیف خود را به عنوان یک “سایبورگ” و به نفع شعار “ارتقاء امریکا است.”

در اینجا نتایج حاصل از این مذاکرات سه شنبه مقدماتی با تشکر از دوستان ما در تصمیم میز:

در زیر متحده برگزار شد که توافق اولیه مسابقات در روز سه شنبه و در تازه ترین رای گیری در هر یک (در صورت وجود) و همچنین تهمت را تایید رتبه با توجه به صبح مشورت کنید. جالب مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب کاهش یافته است و در هر سه شنبه وزارت امور خارجه پس از مراسم تحلیف خود از 10 امتیاز در کلرادو به 31 امتیاز در ورمونت.

آلاباما

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: +23

ساموا

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: در دسترس نیست

آرکانزاس

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: + 14

کالیفرنیا

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: -29

کلرادو

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: -10

مین

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: -7

ماساچوست

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: -29

مینه سوتا

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: -7

کارولینای شمالی

نظرسنجی که از تاریخ 2 مارس سال 2020: مغلوب ساختن پیشی جستن 91, جوش 4

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: -1

اوکلاهما

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: +14

تنسی

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: +18

تگزاس

رای گیری از 27 فوریه سال 2020: مغلوب ساختن پیشی جستن 94 جوش 4

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: +5

یوتا

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: +8

ورمونت

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب: -32

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>