رئیس جمهور تهمت است “نزدیک سادیستی” در تماس تلفنی با رهبران زنان: گزارش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با رهبران خارجی صدا مانند او مجادله و پیچهای تودرتوی coronavirus جلسات مطبوعاتی — رایگان از حقایق اما بسته بندی شده با تئوری های توطئه توهمات و روده افکار مشتق شده از رسانه های اجتماعی شایعات و دیدگاه های رادیو فردا, شخصیت, با توجه به یک گزارش جدید از سی ان ان کارل برنشتاین.

در زنگ های یادآور خود ستیز coronavirus کنفرانس تلفنی با آمریکا فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم افتخار vaingloriously و flattered قدرتمند دشمنان در حالی که در همان زمان قلدری بالا متحدان بیشتر به طور خاص زنان آنها تهمت اغلب توهین به طور مستقیم در تماس است که مقامات به عنوان “نزدیک به فیلمهای” برنشتاین گزارش شده است.

تبلیغات:

برنشتاین که درو از چهار ماه مداوم از مصاحبه با تعدادی از سابق ارشد کاخ سفید و مقامات امنیتی گزارش داد که کابینه مشاوران فکر مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار شد “توهم” و تهدیدی برای امنیت ملی است.

رئیس جمهور به طور معمول اذیت دو زن سر از دولت سابق انگلیس نخست وزیر ترزا می و آنگلا مرکل — صدراعظم آلمان با یک دکترا در شیمی کوانتومی آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “احمقانه است.”

“برخی از چیزهایی که او گفت: به آنگلا مرکل فقط باور نکردنی: او نام او را ‘احمقانه’ و او را متهم بودن در جیب روس ها . . . او را سخت [در تماس های تلفنی] با کسانی که او به نظر می رسد به عنوان weaklings و ضعیف ترین با آنهایی که او باید به سختی با” یک مقام آمریکایی گفت برنشتاین.

تبلیغات:

یک مقام رسمی تایید کرد که تهمت بود “بسیار تهاجمی” با مرکل گفت خواستار شد “بنابراین غیر معمول” است که آلمانی ها در زمان احتیاطی اضافی برای اطمینان از آنها نمی نشت از جمله کاهش دایره از مقامات درگیر با مکالمات.

“این فقط یک دایره کوچک از افرادی که درگیر و به همین دلیل — دلیل اصلی — این است که [تماس] در واقع مشکل ساز” این مقام گفت.

مرکل در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن bloviations در گشاد گشاد راه رفتن — “مثل هیچکس” عقب — عقب هل دادن با آرامش مشاهدات از واقعیت است. این و گفت که تهمت ها نمایش داده می شود “بسیار مشکوک رفتار” زمانی که او بازدید کاخ سفید در سال 2018 که “کاملا تهاجمی است . . . [T]او در واقع صدراعظم ماند آرامش و این چیزی است که او می کند بر روی گوشی است.”

تبلیغات:

نخست وزیر ممکن است در مقابل گفته شده است که رشد “متلاطم و عصبی است.”

“او به وضوح او را تهدید و به معنای” یک منبع گفت برنشتاین.

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس با ممکن شد “تحقیر و قلدری” برنشتاین گزارش با رئیس جمهور رد او به عنوان “احمق” و ترسو در خصوص اقدامات اطراف Brexit مهاجرت و ناتو است.

تبلیغات:

“او می خواهم آشفته در مورد چیزی با ترزا ممکن است پس از آن او می خواهم دریافت تند و زننده با او در تماس تلفنی” یک منبع گفت. “این همان تعامل در هر محیط — coronavirus یا Brexit — تنها با هیچ فیلتر اعمال می شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین رد متخصص بینش به نفع نا روشن بین چاپلوسی.

در اوایل تماس بین تهمت و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه, رئیس جمهور دعوت او پسر در قانون Jared کوشنر و دختر Ivanka به اتاق به گوش دادن, جایی که آنها پیوست سابق مشاور امنیت ملی H. R. مک مستر سابق وزیر امور خارجه رکس Tillerson سابق ارشد مشاور امنیت ملی فیونا هیل و وزارت امور خارجه aide.

تبلیغات:

“تماس بود و همه جا” یک مقام رسمی که خواندن دقیق خلاصه گفت: یادآوری است که پوتین صحبت کرد و در طول در مورد سیاست که مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ “سرگذشتی کوتاه از انفجار لاف زدن خود تبریک و چاپلوسی.”

پس از تماس کوشنر و Ivanka شد “بلافاصله effusive” با سپاس. هیل نوشت که یک بیوگرافی تحسین از رهبر, تلاش برای توضیح به رئیس جمهور آنچه او برداشت کرده بود از مکالمه — ارائه بینش به پوتین روند تفکر خود را “صاف صحبت کردن” و آنچه که او می خواست به خارج شدن از تماس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: به قطع و او را بازگشت به جارد و Ivanka برای بیشتر تحسین.

تبلیغات:

رئیس جمهور اغلب تشویق جارد و Ivanka به وزن حتی در افراد که در آن آنها تا به حال هیچ تجربه برنشتاین گزارش شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تقریبا هرگز خواندن این جلسات که مقامات امنیتی در آماده از تماس.

در نهایت روسها آموخته است که “هیچ کس قدرت به انجام هر کاری” که پوتین بهره برداری را به نفع خود.

رئیس جمهور اجرای برنامه در تماس با پوتین رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان به خصوص cringeworthy مقامات گفت و اشاره کرد که رهبران می تواند با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن به روش های مختلف در بخش های بزرگ به دلیل گفتگو با سران دولت ها به طور معمول ثبت شده توسط سرویس های اطلاعاتی.

سی ان ان گزارش داد در پاییز گذشته که دو تماس به طور خاص مطرح شده چنین نگرانی که دایره کوچک از مقامات ایالات متحده که درگیر دسترسی محدود به سوابق. در یک نمونه — تماس با MBS در پی قتل واشنگتن پست روزنامه نگار جمال Khashoggi — آنها قفل شده است و متن قبل از آن منتشر شد.

تبلیغات:

یک مقام آشنا با تقریبا همه تهمت تماس با ترکیه و روسیه و کانادا و استرالیا و آمریکا توصیف آنها به برنشتاین به عنوان “نخواهم كرد.”

“وجود دارد هیچ حس ” تیم آمریکا در مکالمات” این مقام گفت. “مخالف است. مثل این بود که ایالات متحده تا به حال ناپدید شده است. آن بود که همیشه فقط من.'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>