رئیس جمهور تهمت rehires Reince Priebus و شان اسپایسر به کاخ سفید نقش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است rehired رئیس سابق خود را از کارکنان Reince Priebus و منشی مطبوعاتی سابق شان اسپایسر تقریبا سه سال پس از هر دو مردان بدون تشریفات ترک کاخ سفید است.

Priebus و اسپایسر خواهد هر پیوستن به رئيس جمهور در کمیسیون در کاخ سفید فرصت های مطالعاتی با توجه به کاخ سفید اعلام روز شنبه. به عنوان بخشی از این کمیسیون به جفت خواهد شد و مصاحبه و توصیه به رئیس سابق ملی فینالیست برای قرار ملاقات.

تبلیغات:

اسپایسر که استعفا داد و در جولای 2017 از نارضایتی استخدام آنتونی Scaramucci به عنوان مدیر ارتباطات خواستگارى بحث برای بارها و بارها گفتن دروغ از طرف رئیس جمهور. در میان کسانی که ادعای که مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح کرده بود بزرگترین جمعیت در تاریخ است که رئیس جمهور می توانست برنده رای مردمی در سال 2016 اگر برای تقلب انتخابات که رئیس جمهور سابق باراک اوباما wiretapped برج ترامپ که آدولف هیتلر نمی با استفاده از سلاح های شیمیایی.

اسپایسر تبدیل شده است چیزی از فرهنگ پاپ ثابت پس از خروج وی از کاخ سفید است. او پیوست واقعیت رقابت نمایش “رقص با ستاره ها” که در آن او و معروف دیگر شرکت کنندگان بودند با زوج حرفه ای باله رقصندگان به عنوان آنها به رقابت برای توپ آینه جایزه سال گذشته است. او اعلام کرد در Cameo که او را ضبط پیام های روز ولنتاین برای افرادی که مایل بودند او را به پرداخت 199 دلار در اوایل این هفته.

Priebus که شش ماه تصدی به عنوان رئیس ستاد شد کوتاه ترین در تاریخ برای هر کسی که نمی نگه دارید این موقعیت به طور موقت بود اخراج در جولای 2017. تعدادی از دلایل ذکر شده برای خود ختم از جمله: تهمت ناامیدی با Priebus’ پاسداشت مبارزات انتخاباتی به لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه و اعتقاد به این که Priebus فاقد قدرت به اجرا در کاخ سفید است.

تبلیغات:

Scaramucci همچنین متهم Priebus بودن leakerگفتن Ryan Lizza از نیویورکر که “Reince یک f*cking پارانوئید اسکیزوفرنی — یک paranoiac” و این که “اگر شما می خواهید به نشت چیزی از او خواسته می شود به استعفا زودی.”

Priebus پیوست نیروی دریایی پس از ترک کاخ سفید بهرفتن را از طریق یک ماه به طول فرایند نرم افزار قبل از تبدیل شدن به یک پرچمدار و سوگند توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس. اسپایسر با حضور Priebus’ ادای سوگند در مراسم و عموم تبریک گفت همکار سابق خود در توییتر در زمان. قبل از او کنسرتهایی در کاخ سفید و در نیروی دریایی, Priebus خدمت به عنوان رئیس حزب جمهوری خواه ویسکانسین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی