رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه پیشنهاد کرد که مقامات ارتش باید نگاه به مجازات افسر که علیه او شهادت به عنوان بخشی از خانه استیضاح تحقیق در پاییز گذشته.

این دیدگاه که رخ داده است در دفتر بیضی در طول یک مراسم برای نهایی کردن لایحه ایجاد شغل جدید برنامه های کمک برای جانبازان آمد و پنج روز پس از افسر ستوان سرهنگ الکساندر Vindman — از پست خود برکنار شد در شورای عالی امنیت ملی.

تبلیغات:

اوکراین متولد پیاده افسر عناوین ساخته شده در ماه اکتبر پس از شهادت قبل از خانه کمیته اطلاعات در مورد تهمت تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ابراز نگرانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به استفاده از تماس برای شروع یک خارجی تحقیقات خود را رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

Vindman برنامه ریزی شده بود به چرخش خارج از شورای امنیت ملی ارسال این تابستان. مقامات کاخ سفید مشخص اولیه خود حرکت می کند نه به عنوان قصاص برای شهادت او اما به عنوان کوچک سازی بوروکراسی و ساختار اداری.

یک روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله Vindman به عنوان داشتن “مشکل با قضاوت” و پیشنهاد او عام و کارگر. روز سه شنبه گفت Vindman اخراج شد برای بد نمایش دادن تماس در شهادت او.

تبلیغات:

“نظامی رسیدگی می تواند او را در هر راه که آنها می خواهند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما به شما پیدا کردن آنچه که اتفاق می افتد. اما من با این کار او را انجام داد.”

وقتی پرسید که آیا این بدان معنی است که برخی از نوع از نظم و انضباط مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آنها قطعا باید به نگاهی به آن.”

در پاییز گذشته وزیر دفاع علامت Esper گفت Vindman تا به حال هیچ دلیلی برای ترس از عذاب برای شهادت در برابر کنگره — که تا به حال subpoenaed او — در استیضاح تحقیق و که او می تواند محافظ با گروه خلاف کاران حمایت.

تبلیغات:

وی افزود Vindman و یا هر گونه دیگر خلاف کاران “نباید هیچ ترس از اقدامات تلافی جویانه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین متهم Vindman از نشت اطلاعات حساس خود را از کاخ سفید پست. در بیانیه بیش از آخر هفته Vindman وکیل دیوید Pressman, نام کسانی که اتهامات “بدیهی است که اظهارات نادرست” توسط رئیس جمهور.

تبلیغات:

“در حالی که قدرتمند ترین مرد جهان در ادامه مبارزات انتخاباتی خود از تهدید و ارعاب در حالی که بیش از حد بسیاری از سپرده با دفتر سیاسی همچنان به سکوت داد. سرهنگ Vindman همچنان خدمات خود را به کشور ما به عنوان یک تزئین شده, وظیفه فعال عضو نظامی ما” Pressman گفت.

مقامات ارتش منتشر نشده هر گونه اطلاعات در Vindman آینده پست یا مسئولیت. آنها تایید کرده اند که Vindman را دوقلو برادر سرهنگ سرهنگ یوگنی Vindman شد سرنگون از نقش خود به عنوان یک قاضی مدافع اختصاص داده شده به شورای امنیت ملی در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی