پس از سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg برنده ترین نمایندگان در آیووا دموکراتیک حزبی و لذت بردم مکان دوم را برنده شوید (فقط در پشت سن. برنی ساندرز) در نیوهمپشایر 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه جانباز صحبت با رادیو میزبان Rush Limbaugh رفت و به یک ضد, گی, سخنرانی دراز وشدیداللحن گفتن شنوندگان “یک پسر گی, 37 سال دارد بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله است. شما می توانید ببینید مغلوب ساختن پیشی جستن از آن لذت ببرید با آن است؟” و با توجه به Limbaugh رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است درخواست Limbaugh به “هرگز عذرخواهی” برای کسانی که ضد, گی, سخنان.

“جهنم رئیس جمهور حتی به نام من در مورد این” Limbaugh گفت: شنوندگان در طول تاریخ 17 فوریه پخش. “رئیس جمهور چک در هر حال حاضر و پس از آن به ببینید که چگونه من انجام می دهند. او مانند یک پسر خوب. و به نام او.”

تبلیغات:

69-سال Limbaugh شده در اخبار زیادی در هفته های اخیر نه تنها به دلیل تشخیص سرطان بلکه به دلیل تهمت به او اهدا مدال آزادی ریاست جمهوری برای سال 2020 است. در اوایل این ماه راست میزبان بحث های رادیویی اعلام کرد که او در مواجهه با مرحله 4 سرطان ریه — الهام بخش بسیاری از لیبرال ها و ترقی خواهان ادعا که به شدت به آنها مخالفت خود را با سیاست آنها خواست او را به بهبودی کامل.

Limbaugh خود را نشان می دهد گفت: شنوندگان که او در مورد به انجام یک “روش پزشکی” در هنگام مغلوب ساختن پیشی جستن به نام او. رادیو میزبان به یاد می آورد: “من گفته کاخ سفید” نگاه من یک روش پزشکی در ده دقیقه. شما می توانید به رئیس جمهور با من تماس پشت در 35 (دقیقه)?’ و آنها انجام داد.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Limbaugh بازگشت رئیس جمهور از او خواست به عذرخواهی نیست برای ضد همجنس حمله Buttigieg.

تبلیغات:

Limbaugh ادامه داد: “پس به نام او بازگشت و او گفت:” عجله من فقط به شما چیزی بگویم. هرگز عذرخواهی نمی, تا کنون — ” و من گفت: برای چه؟’ من تا به حال هیچ ایده این چیزی که تا به حال حتی حباب های شما می دانید ؟ من از پزشکی چیزی که من باید انجام دهید در اینجا, و من حتی از این آگاه است.”

یکی از بسیاری از لیبرال ها که به تازگی آرزو Limbaugh خوبی بود و دموکراتیک فعال ساندرا Fluke که رادیو میزبان به عنوان “فاحشه” و “روسپی” در سال 2012 است که برای برنامه های بیمه درمانی باید پوشش های پیشگیری از بارداری برای زن است. Limbaugh را زن ستیز بیهوده گویی در برابر Fluke تنظیم کردن یک جنجال بزرگ هشت سال پیش; بدون در نظر گرفتن Fluke خواست او بهبودی کامل در یک op-ed برای ایالات متحده آمریکا امروز — به سرعت اضافه کرد که آمریکایی ها که نمی, غنی مانند Limbaugh به همان اندازه مستحق مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی