“حزب دموکرات عذاب بیش از چگونه برای جلوگیری از برنی” می خواند سیاسی تیتر.

“دموکرات ها مبارزه با چگونه به طور مستقیم به دست کشیدن ساندرز” می خواند AP تیتر.

چگونه می تواند “دموکرات” بود ناجور در مورد این واقعیت است که دموکرات ها در حال هجوم آوردند به ساندرز?

بدیهی است که این تنها برخی از دموکرات ها.

تبلیغات:

و همچنین برخی از غیر دموکرات.

افزایش وحشت در مورد پتانسیل برنی ساندرز نامزد است قطعا مشروع اخبار — اما آن را به قرار دادن در زمینه. که دقیقا بسیار ناراحت است ؟

تا کنون حداقل غالب صدای نه حتی “استقرار دموکرات”; آنها شرکت دموکرات.

تبلیغات:

سیاسی و AP داستان — و همچنین به عنوان یک شبیه NBC داستان — همه با اتکا به شدت به نقل از مت بنت از بنیانگذاران راه سوم است. (با تشکر از محقق اندرو پرز برای اشاره این را در یک صدای جیر جیر.)

راه سوم این است که یک مرکز-راست “اتاق فکر” که همواره به دنبال منافع خود تأمین کنندگان مالی که شامل وال استریت K خیابان های بزرگ داروسازی اکسون موبیل و Koch Industries. به عبارت دیگر مردمی که در غیر این صورت سخاوتمندانه صندوق خواهان.

بنت شکایت به سیاسی را Natasha Korecki در مورد رسانه های درمان Sanders. “آنها به او اجازه دهید get away with murder,” او گفت:. “آنها به او اجازه دهید بحث گذشته سوال سخت.” (آنها نیست.) سیاسی همچنین به نقل از سابق شهردار شیکاگو و اوباما در کاخ سفید رئیس ستاد رام امانوئل کودک پوستر سیاسی مثلث.

تبلیغات:

بنت حتی اذعان کرد که راه سوم یک انحراف است. “این تکان دهنده است که هیچ کس جز ما و یک تعداد انگشت شماری از دیگران مایل به می گویند آنچه بدیهی است درست است که او یک front-دونده برای پیروزی و اگر او برنده آن خواهد بود فوق العاده سخت به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و آویزان بر روی خانه ما اکثریت” بنت گفت: لایحه بارو و الکساندرا Jaffe از AP که برچسب های تقلبی راه سوم به عنوان “متوسط است.”

“ما به سادگی نمی تواند ایستاده در حالی که وجود یک تهدید است که دموکرات ها می تواند نامزد یک پسر که می خواهد دست به چنین هسته ای-سطح مهمات به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین” بنت گفت: NBC الکس Seitz-والد است.

تبلیغات:

Seitz-والد گزارش, از, آیووا, افزود مشاهده زیر:

رای دهندگان در حوادث به صورت متوسط نامزدهای این آخر هفته ابراز نگرانی در مورد ساندرز’ بالقوه نامزدی هر چند گفت: همه آنها را برای رای دادن به او در انتخابات عمومی ،

در ضمن در pundit-زمین که بلندترین فریاد است که نامزدی ساندرز یک فاجعه خواهد بود? یک کل دسته از افرادی ساخته شده است که در آن ماموریت خود را برای حمله به لیبرال ها و پروژه های ایالات متحده قدرت در سراسر جهان تا زمانی که آنها ساخته شده آن ماموریت خود را برای حمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

وجود دارد David Frum سابق جورج دبلیو بوش speechwriter که ابداع عبارت “محور شرارت” و تشویق به جنگ در عراق است. خود کلمه انتخاب در مورد ساندرز به صحبت کرد دولت خود را از ذهن:

تبلیغات:

وجود دارد neoconservative جنیفر روبین سابق دروغ منادی میت رامنی که در تمسخر اوباما تا پیدا کردن “قابل توجه ایدئولوژیک دئودورانت” در نفرت از مغلوب ساختن پیشی جستن. آخرین سهم: “برنی ساندرز را مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند کمپین یک فاجعه برای دموکرات ها.”

وجود دارد unctuous محافظه کار دیوید بروکس.

و به طور عادلانه وجود دارد چند واقعی لیبرال ها بعضی ها با بی پایان سوابق prognostication, مانند, New York magazine جاناتان Chait که در حال حاضر ادعا میکند با اعتماد به نفس است که “در حال اجرا برنی ساندرز در برابر تهمت خواهد بود یک عمل جنون.” و نیز وجود دارد برخی از تلخ هیلاری کلینتون هواداران که هنوز هم نمی تواند هر گونه مسئولیت برای از دست دادن او مانند هیلاری کلینتون ،

تبلیغات:

نیز وجود دارد یک کلاس جالب تفاوت بین ساندرز منتقدان ما از شنیدن خیلی از افرادی که از او حمایت. نویسنده آناند Giridharadas است:

به عنوان ساندرز شانس برنده شدن نامزدی افزایش وجود داشته و باید با صدای بلند و فعال بحث در مورد اینکه آیا او بهترین نشان دهنده این حزب و این که آیا او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از افراد واجد شرایط برای اظهار نظر کردن در هر دو طرف.

اما در حال حاضر روزنامه نگاران باید شفاف تر در مورد این واقعیت است که رسانه ها اتهام ساندرز است که رهبری عمدتا توسط دموکرات ها در استخدام از یک درصد و افرادی که اصلا در دراز مدت منافع دموکرات یا چپ در قلب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی