در حالی که از لحاظ فنی تایید کرد که “از یک طرف از سوی دیگر” گزارش “بهترین راه” برای پوشش داستان مانند تهمت استیضاح دادگاه نیویورک تایمز سردبیر اجرایی دین Baquet روشن ساخته است در یک مصاحبه جدید که بار خبرنگاران نخواهد بود “از طرف” — حتی زمانی که یک طرف حق است و از طرف دیگر دروغ است – تا زمانی که او باقی می ماند ویرایشگر.

صحبت با مایکل Barbaro در زمان پادکست “روزانه” Baquet حاضر به هیچ وجه محکوم اخیر بار مقاله است که به طور گسترده و مناسب ذکر شده به عنوان یک مثال متعارف از هر دو طرف-ism. این مقاله اظهار تاسف کرد که “نمایندگان مجلس از دو طرف نمی تواند حتی توافق بر پایه مجموعه ای از حقایق در مقابل آنها.”

تبلیغات:

Baquet به جای تایید و چیزی که او به نام “پیچیده واقعی عینیت.”

“نسخه آسان از آنچه که من اسمش ‘پیچیده واقعی عینیت’ … است: “من نوشتن داستان من در مهلت. OK. این مرد گفت: این مرد گفت که من قصد دارم به جمع شما تصمیم,’,” او گفت:. “این چیزی است که منظور من وقتی که من می گویند پیچیده واقعی عینیت یک هدف است. درست طرفی است که شما را به گوش شما همدلانه اگر شما از شنیدن مسائل شما مخالفم اما این واقعی است و ارزش آن مردم شنوایی شما نوشتن در مورد آن.”

من موافقت می کنم که فوق العاده هدف است.

تبلیغات:

اما چه چیزی شما را بکنید هنگامی که آنها چه می گویند واقعی نیست? آیا شما آن را ؟

در برخی موارد شما درگیر در “به گزارش” Baquet گفت. اما شما نمی “برچسب زدن و ارزان تجزیه و تحلیل.” شما نمی آن را یک دروغ گفت.

“اجازه دهید شخص دیگری آن را یک دروغ است.”

“در ذهن من, من فکر می کنم خواننده که فقط می خواهد انتخاب کنید تا مقاله خود را در صبح و می دانم که چه جهنم اتفاق افتاده — من مدیون است که خواننده و من احساس می کنم موظف به گفتن است که خواننده چه اتفاقی افتاده است.”

تبلیغات:

اما Baquet گریزی به طرف بدان معنی است که آن را “آسان” نسخه ای از خود را “پیچیده” عینیت تبدیل شده است که بومی خود را در اتاق خبر سیاسی روزنامه نگاری. وجود دارد نمونه های بی شماری اما هیچ کدام بهتر از دسامبر. 13 داستان توسط Michael D. برشی با عنوان “نقض وسیعتر به عنوان کنگره در عملیاتهای پارتیزانی استیضاح.”

Megyn kelly, ویرایشگر, Nate نقره توییتی در آن زمان “عبارت ‘هر دو طرف’ به معنای واقعی کلمه به نظر می رسد 4 بار در آن است.” رسانه های منتقد Jay Rosen در توئیتر خود نوشت: “نامتقارن قطبش است فقط بیش از حد برای این موسسه به عنوان در حال حاضر منجر شده است. به طوری که آنها آن را به 50/50 قطبش و قرار دادن آن در یک صفحه.” نویسنده و سردبیر مجله Kurt اندرسن در توئیتر خود نوشت: “این نیست دو ‘متفاوت استیضاح واقعیت’ … این واقعیت و فانتزی است. اجازه ندهید هنجارهای روزنامه نگاری عینیت تبدیل شدن به یک خودکشی کرد.”

تبلیغات:

من نوشت: یک ستون با عنوان “نیویورک تایمز پوشش سیاسی implodes در بدترین لحظه ممکن است” که در آن من نومید شدند که قادر به بار خبرنگاران خراب شده توسط تحریریه رژیم به رهبری Baquet که آنها را مانع از تصدیق عنصری حقایق.

بنابراین تجلیل به Barbaro به طور مستقیم برای مقابله با Baquet با انتقادات از هر دو طرف-ism – و این مقاله به طور خاص است.

(من رونویسی یک مقدار عادلانه از پادکست برای کسانی از شما که نمی اند که در نوع خود از زمان.)

تبلیغات:

Barbaro: هنگامی که تلاش ساخته شده است به نسبتا پوشش این رئیس جمهور خود رای دهندگان متحدان خود بار گاهی اوقات متهم شده است از درگیر شدن در آنچه به نام هر دو-طرف-ism … من مطمئن هستم که شما آشنایی با این… این گرایش به نمایندگی از هر دو طرف بحث که مساوی یا هر دو طرف به عنوان کمک به همان اندازه به چیزی. و وجود دارد یک داستان از یک زن و شوهر هفته پیش در مورد استیضاح پرسش که انتقاد قرار گرفته بود برای این. و من آن را بخوانید با دقت بسیار. و در میان خطوط مردم zeroed در بر داشت این بود: “در طول این کمیته بحث قانونگذاران از دو طرف نمی تواند حتی توافق بر پایه مجموعه ای از حقایق در مقابل آنها.”

انتقاد بود: وجود دارد تنها می تواند یک مجموعه از حقایق پس از پخش کردن آنها. نکته دیگر در این مقاله بخوانید: “آنها به نام یکدیگر را دروغگو و عوامفریبی سیاسی و متهم کردن یکدیگر بودن ناامید و ناعادلانه است.” انتقاد از این است که ما می توانیم بگویم که دروغ است یا که نه دروغ گفتن بر اساس شهادت و شواهدی که ما داریم. اما داستان نیست که. این پیشنهاد هر دو طرف تا به حال مشروع برابر موارد است. داستان مانند که یک نوع از هر دو طرف-ism کناره گیری?

Baquet: بنابراین من قصد دارم به چوب گردن من از اینجا و من قصد دارم به ارائه آنچه که من فکر می کنم به عنوان یک روحیه دفاع به صورت پیچیده عینیت. من فکر می کنم که ما در یک لحظه که در آن مردم بسیار می خواهید ما را به طرف. و من فکر نمی کنم که موضع حق به نیویورک تایمز. من فکر می کنم در مورد کسی که بر میدارد تا مقاله خود را در صبح و فقط می خواهد به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است. من فکر می کنم که ما باید یک تعهد به آن شخص و من از ترس است که ما در حال مرتب کردن بر اساس — ما در حال تظاهر است که ما لازم نیست که تعهد.

من فکر می کنم که روزنامه نگاری آمریکا تمایل به رفتن برای نسخه آسان از آنچه که من اسمش “پیچیده واقعی عینیت.” و نسخه آسان است: “من نوشتن داستان من در مهلت. OK. این مرد گفت: این مرد گفت که من قصد دارم به جمع شما تصمیم می گیرید.” این چیزی است که منظور من وقتی که من می گویند پیچیده واقعی عینیت یک هدف است. درست طرفی است که شما را به گوش شما همدلانه اگر شما از شنیدن مسائل شما مخالفم اما این واقعی است و ارزش آن مردم با شنیدن شما در مورد آن بنویسید.

می کند نیویورک تایمز و اخبار هر سازمان در تولید تن داستان در مهلت سقوط “در یک دست و در دست دیگر”? کاملا. از آنجا که شما می دانید زمانی که شما پوشش محاکمه و هنگامی که شما پوشش برخی از انواع داستان که یک OK فرمول. این بهترین فرمول برای پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و استیضاح محاکمه. و من فکر می کنم که هر دو-طرف-ism — و بیش از حد به راحتی گفت: “از یک طرف از سوی دیگر” — نه سالم برای بحث است که ما با داشتن.

Barbaro: زمانی که شما صحبت کردن در مورد افرادی که تمایل ما برای انتخاب یک طرف که شما در حال صحبت کردن در مورد ؟ آیا می توانید توضیح دهید که همه بیشتر است ؟

Baquet: نگاه من معنی متفاوت وجود دارد gradations اما بسیاری از خوانندگان ما نفرت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می خواهید ما را برای پیوستن به مخالفان به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. درست است ؟ خوب من قصد دارم به انجام این کار است. و سپس مردم وجود دارد که اختلاف نظر دارند طبعا با آنچه که من به عنوان توصیف پیچیده عینیت. وجود دارد مردم ما کارکنان که مخالفت با آن به عنوان یک هدف. من که. من واقعا انجام دهد. که قضیه پیچیده طرفی و استقلال ما همیشه باید آن بحث و سوال است. اما من فکر می کنم که این دیدگاه — که در ذهن من, من فکر می کنم خواننده که فقط می خواهد انتخاب کنید تا مقاله خود را در صبح و می دانم که چه جهنم اتفاق افتاده — من مدیون است که خواننده و من احساس می کنم موظف به گفتن است که خواننده چه اتفاقی افتاده است.

من خطر است که مردم در زمان newsroom نیست اعتراض به این مفهوم پیچیده “عینیت” اما برای استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای غلط ارزی. بنابراین من فکر می کنم نظر خود را در وجود دارد که بسیار نفرت.

به هر حال Barbaro اجازه نمی دهد تا. او به تعقیب قطع.

Barbaro: اما جایی که شما رسم خط بین چیدن یک طرف و برگزاری حقیقت به قدرت ؟ چرا که در این نقطه وجود دارد یک مستند الگوی جمهور تهمت گفتن متحدان و حامیان انکار تاسیس حقایق گسترش اطلاعات غلط در آغوش تئوری های توطئه است. و رک و پوست کنده — این ناراحت کننده است می گویند آن را آسان به پذیرش این واقعیت در طول زمان به عنوان یک خبرنگار این ما در برابر طبیعت — که بسیاری از آنها ارتباطی متفاوت با حقیقت بیش از دموکرات ها و حزب دموکرات است. آیا شما فکر می کنم ما روزنامه نگاری است و به اندازه کافی تنظیم شده که واقعیت ؟ و چه مرکزی باید که درک واقعا به ما 2020 پوشش?

Baquet: آره, من, در واقع.

شگفت انگیز است.

تبلیغات:

Barbaro: آیا شما موافق با آن است ؟ به عنوان بخشی از الگوی? راه حقیقت این است که به کار گرفته شده توسط دو طرف?

Baquet: بله. من فکر می کنم آن را کمتر طرفین آن را بیشتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. منظورم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کرده … به خوبی او را حمایت حزب … اما من فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه شدید که. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از آن ساخته شده است کسب و کار خود را برای حمله به تمام داوران مستقل از واقعیت است. و من فکر می کنم که شما را پیدا خواهد کرد در صفحات نیویورک تایمز بسیار قدرتمند گزارش گیری است که نشان می دهد که. آنچه ما انجام داده اند که برخی از مردم می خواهم ما را به انجام این است که می گویند بارها و بارها “او یک دروغگوست.” که با زبان word. اما این گزارش هیچ سوال ما انجام داده ایم که.

Baquet امتناع به اذعان عمق شکاف بین دو طرف زمانی که آن را به رابطه خود را با واقعیت گفتن است چرا که آن را یکی از راه انکار این عدم تقارن است که مسلما مهم ترین داستان های سیاسی حاضر است.

بعد Barbaro خواسته Baquet دوباره چگونه این بار را پوشش می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه “بارها و بارها اقدام به فریب آمیزی — برخی از مردم ممکن است آن دروغ است.”

Baquet: اول شما گزارش heck از آنچه آنها می گویند و زمانی که آنها می گویند چیزی که غلط — منظورم این است که ما انجام داده ایم دو یا سه بازسازی از آنچه اتفاق افتاده با آمریکا در حمله به ایران به طور کلی است که نشان می دهد که برخی از این توصیفات به غلط — که گزارش. که مانند برچسب زدن و ارزان تجزیه و تحلیل. که عمیق, گزارش, بسیاری از خبرنگاران. که پاسخ من به نحوه پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Barbaro: اجازه دهید شخص دیگری آن را یک دروغ است.

Baquet: اجازه دهید شخص دیگری آن را یک دروغ است. جهان امروز پر شده است با صاحب نظران. جهان امروز پر از مردم است که می تواند با استفاده از برچسب ها. جهان تا به امروز تعداد بسیار کمی از موسسات است که می تواند بیرون رفتن و انجام گزارش به طور مستقل با قدرت و این چیزی است که من می خواهم به انجام.

درس 2016

این مصاحبه بود که ظاهرا در مورد “درس 2016.”

Baquet گفت که این بار شکست خورده بود برای دیدن آنچه که قرار بود در کشور, و نمی خواهد که اشتباه دوباره.

تبلیغات:

اما او نمی پلیس به بیش از پوشش هیلاری کلینتون رسوایی و یا تحت پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن.

وی با بیان تقریبا هیچ ندامت برای همه horse-race پوشش.

و برای یک مرد که بسیار مورد فقط گزارش آنچه اتفاق افتاده است زمانی که آن را مناسب او استدلال می کرد که گاهی اوقات “شما باید به مردم بگویید که چه فکر می کنم.”

که آمد تا زمانی که Barbaro خواسته در مورد زمان داستان در مورد برنی ساندرز’ ورود به انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015 که توصیف نامزدی خود را به عنوان یک “،”

تبلیغات:

Baquet: آره, خوب, اجازه دهید به من می گویند دو چیز اول است. او یک شوت و در اینجا اگر من می تواند به جلو و عقب برای یک لحظه و فقط بحث در مورد روزنامه نگاری. منظورم این است که روزنامه نگاری به ماهیت خود ناقص است. من می خواهم بگویم ناقص آن را نیز بزرگ است. آن را نیز برای من پول ترین زیبایی طراحی شده است راه ارتباطی قابل تصور و وجود دارد هیچ چیز مانند آن در جهان است. اما وجود دارد ساخته شده است در نقص است. نقص هستند و شما باید به مردم بگویید که چه فکر می کنم. اکثر آمریکایی ها تا به حال شنیده نشده از برنی ساندرز. اکثر آمریکایی ها تا به حال شنیده ام از هیلاری کلینتون ، و در حالی که من تصدیق می کنم که ما رفت و بیش از حد در ساخت او به نظر می رسد اجتناب ناپذیر برنی ساندرز بود یک پسر از یک دولت کوچک بود که یک سوسیالیست دموکراتیک است که یک چشم انداز است که آمریکایی ها شناخته شده اند را در آغوش. من در واقع فکر می کنم این امر می شده اند به نوعی عجیب و غریب به جلو و می گویند: این مرد را در یک شات. من فکر می کنم ما باید یک تعهد و من فکر می کنم ملاقات ما آن را با این داستان رو ما نیز به شما گفت آنچه که او ایستاده — راست? — این که نکته اصلی که. و شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا شما می خواهید او را به یک شات. من فکر می کنم ما باید یک تعهد به جلو و عقب در لحظه و می گویند: “در اینجا ما بهترین sussing از جایی که ما فکر می کنیم این فرد می ایستد.” و من فکر می کنم که دقیق بود برای برنی و سپس ….

شما می دانید, سیاسی, گزارش, احتمالا بیش از هر نوع دیگر از گزارش به صداقت به دلیل ماهیت یو پی اس و فراز زندگی از نژاد اسب, من شک دارم که من را در هر کمپین و دوباره ویرایش یک دسته از داستان است. اما من فکر می کنم ما باید بگویید خوانندگان در لحظه: چگونه ما باید فکر می کنم در این مورد ؟

بنابراین آنچه که Baquet تغییر در مورد’ بار پوشش سیاسی?

Baquet: ما به انجام یک سری کامل از داستان از خارج در کشور است. ما در آورده مردم را از کسب و کار کارکنان به بیرون رفتن به این کشور برای بحث در مورد اثرات اقتصاد است. ما در مورد اعلام برنامه ریزی برای قرار دادن نویسندگان در هفت یا هشت متحده است که ما معمولا در. ما را افزوده ایم به ما به طور منظم سیاسی کارکنان یک دین نویسنده به دلیل من فکر می کنم دین — و به فرانک سقط جنین — در حال جریان است که من فکر نمی کنم که ما کاملا در حال رسیدگی است. و ما را بزرگ بازی در حال حاضر به داستان در مورد اضطراب در کشور است. من فکر می کنم اگر شما خواندن نیویورک تایمز در حال حاضر شما به عنوان خوانده شده نیویورک تایمز است که نشان دهنده یک کشور که تقسیم — خیلی بیشتر از ما درک در سال 2016.

وقتی که می آید به “داستان های خارج از کشور” این بار بارها متهم overcompensating بد با یک ظاهر بی پایان سری از خبرنگاران مصاحبه تهمت حامیان در شام در سراسر قرمز امریکا و کشف که در برابر همه شانس آنها هنوز هم پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

Barbaro خواسته Baquet اگر او فکر کردم شاید این بار تا به حال overcorrected:

Baquet: من نمی. نه تا زمانی که شما نوشتن در مورد دیدگاه دیگر — نه به عنوان طولانی به عنوان شما نوشتن در مورد شما می دانید, سیاه, افرادی که نگران تهمت و عشق جو بایدن …. نگاه یکی از بزرگترین پازل 2016 باقی مانده است یک پازل بزرگ: چرا میلیون ها و میلیون ها نفر از آمریکایی ها رای برای یک مرد است که چنین غیر معمول نامزد کنید ؟ چرا افرادی بسیار مذهبی رای برای یک مرد که سه بار ازدواج, من فکر می کنم ؟ این پازل در حال گزارش دادن اهداف. و من می دانم که هر زمان ما و ما از مردم سوال در مورد است که سعی کنید به آن را درک کنند مردم چشم خود را جمع و می گویند: “چرا می خواهید به صحبت کردن با کسانی که به مردم؟” چرا که درک این که چگونه این افراد رای دادند و چه آنها رای خواهد داد در آینده است و چیزی که مهم است. و به اخراج آنها به عنوان یک گروه از شما می دانید, 35, 40 درصد از آمریکایی ها — که helluva چیز به اخراج — که باید در صفحات ؟ که روزنامه نگاری به من.

اما مشکل این که من توصیف من در مقاله “سیاسی و روزنامه نگاران در حال انجام رای دهندگان مصاحبه همه اشتباه” است که بار خبرنگاران صحبت کردن با این افراد است. این است که آنها بپرسید سوالات احمقانه است که از راه دور الهامی مقالات همه می گویند تقریبا همان چیزی که آنها اغلب elide انگیزه های آشکار مانند نژاد پرستی.

تبلیغات:

به عنوان برای تلفن کردن نژادپرستی در مغلوب ساختن پیشی جستن و یا حامیان او — Baquet تا به حال این را می گویند:

Baquet: وجود دارد یک بحث ما در اتاق خبر و خارج از ما اتاق خبر در مورد اینکه آیا نیویورک تایمز باید با استفاده از کلمه “نژادپرستانه”. و من قبول اختلاف نظر است. به نظر من قدرتمند ترین نوشتن اجازه می دهد تا فرد بحث اجازه می دهد که فرد می گویند آنچه او برای گفتن دارد و آن است که معمولا پس آشکار است که چه کسی می گویند نژادپرست است یا ضد سامی که به واقع در راه و می گویند آن را به خودتان کمتر قدرتمند.

من چه Baquet گفت: در مورد رویکرد خود را به انتشار مواد که ممکن است nefariously به دست آمده و منتشر شده با قصد دستکاری در انتخابات است.

Baquet: نباید زیادی است که ما یاد بگیرند که در مورد داستان مهم است که ما نمی منتشر شده است. نظر من این است که چاپ و نشر, روزنامه نگاری است; و نه نشر و سیاسی است متعادل.

به طور کلی این مصاحبه بود نشانه ای روشن است که هیچ چیز زیادی تغییر خواهد کرد در این زمان تا Baquet و سیاسی سردبیران جایگزین با مردم بیشتر مایل به ایستادن برای حقیقت در هیچ شرایط نامشخص

در اوایل مصاحبه به پرسشی در مورد زمان شکست برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در آینده Baquet روشن ساخته است که او در مورد به شرکت در یک کل بسیاری از انتقاد از خود.

“اگر من می توانم یک چیز می گویند در مورد روزنامه نگاری, اگر چه, ما تمایل به خودمان کمی بیش از حد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی