مطبوعات تماشا کنید: سرانجام سیاسی و روزنامه نگاران در حال صدایی زنگ. آنها باید متوقف نمی

عمده رکن دموکراسی ما — از حمایت مساوی قانون است — فاسد تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای بی پروایی نشان دادن ضرب و جرح.

و این کار از مطبوعات آزاد به صدای زنگ در معرض آسیب و قهرمان روند ترمیم. از خود گذشتگی به عدالت در استفاده از حقوق مشروع سنتی روزنامه نگاری ارزش است که خبرنگاران و سردبیران باید احساس کنند بدون تردید به بیان در کار خود را.

تبلیغات:

وجود دارد هیچ جایی برای هر دو طرف-ism در مورد این موضوع. آن زمان برای توضیح در هیچ شرایط نامشخص:

  • چگونه به شدت مغلوب ساختن پیشی جستن است تحریف وزارت دادگستری
  • اهمیت عایق کاری استفاده از این قانون از نفوذ سیاسی
  • چگونه غیر سیاسی استفاده از قانون یک کلید تمایز میان دموکراسی و موز جمهوری
  • که معاونت در جرم تهمت
  • چه آن را برای بازسازی آنچه که او را ترک کرده است در خرابه

تا کنون برخی از سیاسی و روزنامه نگاران در حال افزایش است به این مناسبت است. برخی از آنها نیست.

جایی که ما ایستاده

این البته نخستین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است تضعیف اصل برابر عدالت است. در طول مبارزات انتخاباتی خود او اساسا وعده داده شده به نوبه خود از وزارت دادگستری به ابزاری برای انتقام در برابر هیلاری کلینتون ، از اولین روز ریاست جمهوری خود ملت بوده است و در وضعیت اضطراری به این دلیل و دیگران. او اخراج FBI مدیر James Comey برای محافظت از خود و دوستان خود را. او حمله قضات که با او اختلاف نظر دارند.

تبلیغات:

در یک پیش بینی نشده به نوبه خود از وقایع تهمت اولین دادستان کل جف جلسات بیشتر یا کمتر نگهداری وزارت دادگستری یکپارچگی هنگامی که آن را تحت تعقیب کیفری.

اما در حال حاضر در William بر تهمت پیدا کرده است کامل در enabler مشتاق مرید یک قدرت اجرایی حداکثری مبارک به دنبال مجنون تئوری های توطئه برای کارشناسی ارشد خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن کردم خود را روی Cohn.

در پی او سنا تبرئه استیضاح اتهامات ناروا به طور کامل به راه انداخته است. او shameless. که در آن بر تلاش برای مخفی کردن رفتار خود مغلوب ساختن پیشی جستن باد پوشش خود داستان.

تبلیغات:

صبح روز سه شنبه تهمت توییتی که یک پیشنهاد حکم سابق خود fixer راجر سنگ بود “سقط جنین از عدالت!” پس از بر رد حرفه ای دادستان که تا به حال ساخته شده است که توصیه — و هر چهار انصراف از مورد اعتراض یکی حتی استعفا از وزارت دادگستری به طور کامل — مغلوب ساختن پیشی جستن آشکارا جشن گرفتند. او اشاره کرد که او را عفو سنگ. خواسته آنچه او آموخته بود از استیضاح او پاسخ داد: “که دموکرات ها کج هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان هرگز محدودیت در قدرت خود را در روز چهارشنبه او دوباره ادعا کرد که “حق مطلق” به وزارت دادگستری چه کاری انجام دهید — اما دخالت در سنگ مورد همراه با پاکسازی از راستان است چیزی جدید.

تبلیغات:

پوشش

تحت جسورانه منجر تیتر “مغلوب ساختن پیشی جستن آزمون محدودیت قدرت اجرایی در حل و فصل نمرات” – واشنگتن پست خبرنگاران فیلیپ Rucker رابرت کاستاریکا و جاش Dawsey پا است. آنها بازیگران حوادث اخیر در هیچ شرایط نامشخص. هیچ پنهان شدن پشت “منتقدان می گویند”:

رئیس جمهور تهمت است تست حاکمیت قانون یک هفته پس از تبرئه در سنا استیضاح محاکمه به دنبال خم شدن شاخه های اجرایی به یک ابزار شخصی و انتقام گیری سیاسی در برابر تصور دشمنان است.

و مغلوب ساختن پیشی جستن — نهفته با خشم تثبیت شده در انتقام سخت در برابر کسانی که او احساس می کند به او خیانت و عایق توسط سازگار حزب جمهوریخواه — به طور فزاینده ای راحت انجام این کار به نقطه احساس نجس با توجه به رئیس جمهور و مشاوران و متحدان.

در طول 48 ساعت این هفته رئیس جمهور به دنبال محافظت از دوستان خود و دشمنان خود را حتی در خطر افت وزارت دادگستری استقلال و تمامیت — موضع که خود را مدافعان را به عنوان به طور کامل توجیه می شود.

من عمیقا تردید از منابع ادعا می کنند که آگاهی از آنچه در جریان است در داخل این کندو دروغگو بود اما با این وجود مفید در زمینه:

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا دستیاران توصیه او را در برابر صحبت کردن در مورد مسائل حقوقی او اخطار کرد که انجام این کار می تواند به اشتباه نفوذ رسیدگی چرا که مقامات در وزارت دادگستری و یا در جای دیگر پس از آن می دانم که آنها نیاز به لطفا به او و یا خطر خشم خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب پاسخ داد: “من یک راست می گویند هر آنچه که من می خواهم” با توجه به ارشد سابق دولت رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مکالمات.

“او دقیقا می داند آنچه که او انجام” این مقام مسئول توضیح داد. “او می داند که او قدرت بیش از هر کس دیگری در دولت — و هنگامی که او توییتهایی هر کس به او گوش.”

و این پست و خبرنگاران به نقل از جویس سفید ونس سابق آمریکا وکیل در دولت اوباما توضیح:

تبلیغات:

اگر یک رئیس جمهور می تواند دخالت در یک پرونده جنایی برای کمک به یک دوست پس از آن وجود دارد چیزی است که نگه می دارد او را از دخالت به کسی آسیب برساند او فکر می کند که دشمن خود را. که بدان معنی است که یک رئیس جمهور به طور کامل بالاتر از قانون در خطرناک ترین نوع راه است. این است چگونه دموکراسی می میرند.

آسوشیتد پرس خبرنگاران عامر مانند جاناتان Lemire و مری کلر Jalonick بودند ستودنی مستقیم:

در این هفته پس از خود را تبرئه در استیضاح اتهامات به طور کامل جسارت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نشان دادن عزم خود را برای دفاع از یک چنگال آهنی بر روی دولت فشار خود را از وزارت دادگستری به سهولت بر دوست دیرین در حالی که با استفاده از اهرم قدرت ریاست جمهوری به دقیق بازدهی واقعی ادراک شده و دشمنان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: خواص در روزهای اخیر که او احساس هر دو توجیه و تقویت شده توسط خود را تبرئه در سنا اعتقاد جمهوری خواهان بسیج در اطراف او در بی سابقه ای مد در حالی که رای دهندگان خاموش شد با روند سیاسی با توجه به چهار مقامات کاخ سفید و جمهوریخواهان نزدیک به بال غربی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد مکالمات خصوصی.

آنها ادامه دادند:

“ما شاهد یک بحران در حاکمیت قانون در امریکا — بر خلاف یکی از ما تا کنون دیده اند قبل از” رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: در یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه چهارشنبه. شومر به نام برای وزارت دادگستری مستقل و بازرس کل به پروب بخش عمل در سنگ مورد. بعد قانونگذاران مجلس اعلام کرد دادستان کل ویلیام بر خواهد آمد قبل از آنها در ماه آینده برای پاسخ به سوالات.

سابق وزارت دادگستری مقامات تلاش برای به یاد بیاورید سابقه توصیف آن را به عنوان هنجار شکنانه آشفتگی که افزایش نگران کننده سوال در مورد آشکار سیاسی از یک سازمان به معنای عملکرد مستقل از کاخ سفید در نوسان بودن.

نیویورک تایمز خبرنگاران کتی بنر, Charlie وحشی, شارون LaFraniere و بن Protess با زور و اجبار به تشریح آخرین اعمال — از جمله گام نهایی در پاکسازی سابق آمریکا وکیل برای واشنگتن جسی K. Liu — اما این تصمیم عاقلانه به رهبری با برخی از مهم دیدگاه تاریخی:

تبلیغات:

در دهه های پس از واترگیت کاخ سفید درمان وزارت دادگستری با نرمترین دستکش, ترس که هر ظاهر از دخالت سیاسی را احیا شبح دادستان کل John Mitchell کمک به رئیس جمهور ریچارد نیکسون انجام یک توطئه جنایی برای سیاسی به پایان می رسد.

در مقابل آنها توضیح داده شده:

[N]umerous حقوقی محققان می گویند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است خرد هنجارهای آن نگهداری می شود رئیس جمهور در بررسی دهه تضعیف اعتماد عمومی در اجرای قانون فدرال و ایجاد حداقل درک است که پرونده های جنایی در حال حاضر موضوع را به نفوذ سیاسی از کاخ سفید است.

در جای دیگر در برابر نیکلاس Fandos و Catie Edmondson روشن ساخته است که وجود خواهد داشت هیچ حمله داعش به نجات جمهوری:

هشدار آژیر ممکن است وافغان از دموکرات ها و وزارت دادگستری جانبازان. اما پس از ابراز اعتماد به نفس فقط در هفته گذشته که استیضاح دادگاه ممکن است تصفیه و تزکیه او را از رفتن به جلو سناتور جمهوریخواه در حال حاضر به نظر می رسد تمایلی برای دست و پنجه نرم کردن با رئیس جمهور که به تازگی: یک جسارت آقای ترامپ مصمم به تشدید چنگال خود را بر روی اهرم قدرت است.

آنها می رفته اند بطور قابل توجهی بیشتر است ، به عنوان MSNBC لنگر Chris Hayes است:

تبلیغات:

پررنگ

مغلوب ساختن پیشی جستن بیان یک مقدار خاص از خشم در NBC در روز چهارشنبه خواستار آن را “جعلی اخبار … است که به گزارش اخبار بسیار نادرست. احتمالا بیشتر نادرست از سی ان ان اگر که امکان پذیر است.”

که می تواند به دلیل NBC (یا حداقل بخشی از آن) در زمان سرب در ساخت این اتصال که دیگران در رسانه ها بودند مردد را. کارول E. Lee کن Dilanian و پیتر الکساندر گزارش روز دوشنبه در بر حرکت “را به کنترل از مسائل حقوقی از منافع شخصی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

من گمان می کنم برخی از قاطعانه پوشش خبری در رسانه های عمده نیز جسارت کار خاصی نظر, روزنامه های کابل-تلویزیون آمار و ارقام.

واشنگتن پست نظر نویسنده گرگ سارجنت به عنوان مثال اعلام کرد صبح روز چهارشنبه که “مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر آشکارا flaunting موفقیت خود را در دستکاری اجرای قانون برای nakedly سیاسی و فاسد به پایان می رسد.” سارجنت همچنین به نقل از Michael R. برومویچ بازرس کل وزارت دادگستری از سال 1994 تا 1999 و گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “است و بی اعتنایی مطلق به سیستم ما. که یک تهدید وجودی برای این موسسات است که بسیاری از ما ارزش جایزه و خدمت کرده اند.”

تبلیغات:

توسط شنبه شب در هر دو CNN و MSNBC, خشم همه جا بود.

سی ان ان اندرسون کوپر اعلام کرد: “شواهد جدید از یک رئیس جمهور به راه انداخته و در صف مقابل در مورد آن ادامه خود را در برابر عذاب درک دشمنان مداخله از طرف دوستان خود را و آن را انجام داده است.”

سی ان ان Chris Cuomo اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “حمله کردند قانون مانند ما هرگز دیده می شود.” او توضیح داد: “این همه کارشناسی است و دنباله آن را اثبات کند. فریب جدید نیست. در واقع این صراحت که تکان دهنده است.”

نیویورک تایمز نظر مقاله نویس میشل گلدبرگ — توییتی که “من مطمئن هستم که من تا کنون بوده است به عنوان عصبانی در تلویزیون بود که من فقط در حال حاضر” — گفت: MSNBC را Ari Melber:

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آموخته است درس خود را که است که جمهوری خواهان به او داده اند کامل مصونیت از مجازات. حکومت قانون است و شکستن در این کشور است. آن آشنا خواهد بود از هر کسی که زندگی در یک کشور که در آن دموکراسی داده است راه را برای استبداد — آنها را تشخیص دهد دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا.

ترسو

اعضای عمومی که تبدیل به شبکه اخبار شب برای یادگیری در مورد آنچه اتفاق افتاده است اما آموخته در واقع هیچ چیز نیست.

در “CBS Evening News,” لنگر نورا o’donnell tamely پیشنهاد کرد که تهمت بود “تست استقلال از وزارت دادگستری” و اشاره کرد که آن را “بسیار غیر معمول برای رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا برای ضربه زدن به حرفه ای وزارت دادگستری وکلای درگیر در این صورت.”

خبرنگار پائولا رید chimed در که “دموکرات شارژ Barr با امکان سوء استفاده از قدرت است.”

که برنده جایزه مسائل در مقایسه با “ان بی سی اخبار شبانه” با این حال که در آن لنگر Lester هولت معرفی آنچه که او به نام “طوفان بیش از راجر سنگ.” خبرنگار پیتر الکساندر گزارش بیشتر بود مغلوب ساختن پیشی جستن نقل قول بدون مقاومت مواجه:

تبلیغات:

الکساندر: رئیس جمهور تهمت امشب خروشد اصرار او نه دخالت در تعقیب کیفری را در زمان طولانی متحد راجر سنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن: شما قاتلان و معتادان به مواد مخدر آنها را دریافت نمی, نه سال است. نه سال برای انجام کاری که هیچ کس حتی می توانید تعریف آنچه که او انجام داد.

و در حالی که آخرین بار پوشش بود و قابل تحسین آن را شایان ذکر است که پیتر بیکر مقاله از روز قبل بود کاملا فاحش.

Luppe B. Luppen یک وکیل و نویسنده است که به جمع آوری یک زیر وفادار در توییتر as @nycsouthpaw انجام کالبد شکافی موجود زنده بیکر قطعه شروع در اینجا آن را متهم به “به راحتی به یک دولت است که در حال حاضر پالايش دولت ما از ناخوشایند حزبی کارمندان دولت و پرورش یک فرقه وفاداری شخصی است.”

بیکر داستان lamely با اشاره به “یک بی قراری در زمان آقای تهمت واشنگتن” که در طی آن “یک آزرده و بی بند و بار رئیس جمهور به دنبال حتی مقیاس به عنوان او آن را می بیند.” آن را به عنوان یک سوال “آیا او نادرست به دنبال انحراف دادستان به نفع دیرین دستیار و مشاور.”

یک برافروخته جیم Fallows — یک دین از واشنگتن مطبوعات سپاه اشاره کرد:

نیویورک تایمز ویراستاران باید انتخاب را: آیا آنها می خواهند برای ادامه, را قادر می سازد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط انتشارات بیکر internalizations از نقطه نظر ؟ و یا انجام آنها می خواهند به آن را مانند آن است ؟

گام های بعدی

والتر Shaub که استعفا در اعتراض در سال 2017 از کار خود را به عنوان رئیس دفتر دولت اخلاق پیشنهاد برخی از عالی به سوالات خبرنگاران باید به طور مداوم درخواست می شود گزارش:

من فکر می کنم ما در اتاق های خبر نیاز به ارائه برخی از اصلاحی مدنی — به عنوان مثال یادآوری خوانندگان و بینندگان که رئیس جمهور نمی تواند فقط با استفاده از قوه مجریه را در اجرای قانون قدرت با این حال آنها می خواهند. مقاله دوم بخش 3 از قانون اساسی ایالات متحده آمده است که رئیس جمهور “باید مراقبت کنند که قوانین صادقانه اعدام شد.” این بدان معناست که در میان چیزهای دیگر است که رئیس جمهور ممکن است در عمل برای فاسد یا خود را علاقه مند به دلایل.

این محافظت از دموکراسی کاغذ سفید توضیح می دهد: “در حالی که او ممکن است شکل به طور کلی قابل اجرا اولویت های اجرای او ممکن است مانع از اجرای قوانین است که کنگره تصویب شده است در برابر خود و یا متحدان خود را.”

بخش هایی از این نیویورک تایمز سرمقاله می تواند و باید cribbed این خبر از طرف:

زمانی که مقامات ارشد دولتی سوء استفاده از قدرت خود را با اعمال اجرای قانون به صورت خصوصی به پایان می رسد, آیا برای حمله به دشمنان خود را و یا محافظت از خود و متحدان آنها اعتصاب در قلب قانون اساسی دموکراسی است. آنها را مسخره از “برابر عدالت تحت قانون” مرکزی متحرک سازی اصل آمریکایی آزمایش و یکی که در اصلی جمهوریخواه و دموکرات دولت باید تلاش برای افتخار.

که اصل متمایز لیبرال دموکراسی بر اساس قانون از autocracies در کشورهایی مانند مصر و روسیه و ونزوئلا — و یا از فاسد دموکراسی در مکان هایی مانند مجارستان.

MSNBC را Rachel Maddow تحویل برخی پرشور در سخنان چهارشنبه شب:

[T]در اینجا هیچ خط است که این رئیس جمهور را عبور نمی کند. به من بگویید اگر شما می توانید تصور کنید که یک. به من بگو چیزی که می تواند بد برای امریکا اما خوب برای او, اما او نمی خواهد آن را انجام دهد به دلیل آن می تواند بد برای کشور است. چه چیزی فراتر از رنگ پریده است ؟ به طور جدی. وجود دارد هیچ چیز او ممکن است تصور به عنوان را به نفع خود است که او نمی خواهد انجام دهد به این کشور به آن را دریافت.

حق ما است که در حال حاضر. زنگ صدا. ما بیدار است. ما در نقطه ای که در آن فقط اشاره از این کافی نیست. ما باید به رسمیت شناختن است که با اشاره کردن که در آن ما در متوقف نمی شود کشور ما از کشویی بیشتر به عدم حاکمیت قانون وضعیت. اشاره آن صدایی زنگ دانستن ما وجود دارد کافی نیست. ما وجود دارد. ما در حال حاضر به برنامه به طور خاص برای چگونه زنده ماندن آن و نحوه مبارزه با آن است.

Maddow ندارد چنین طرح اما این که تقصیر او نیست. روزنامه نگاران نیاز به شروع گزارش از گزینه های.

و تا آن زمان. روزنامه نگاران نیاز به نگه داشتن صدایی زنگ. این بسیار مهم است. آنها نیاز به مطمئن شوید که ما بیدار ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی