مطبوعات تماشا کنید: چگونه مایک بلومبرگ دفاع از نژادپرستانه پلیس از آن ساخته شده به نیویورک تایمز

این درخواست در توییتر بود برای رسانه های جریان اصلی به اطلاع عموم تازگی منتشر صوتی سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در حال حاضر یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری از آزار و اذیت پلیس هدف قرار دادن جوان مردان سیاه و سفید.

مترقی podcaster بنیامین دیکسون ارسال شده صوتی در بعد از ظهر دوشنبه و توضیح داد که چگونه رادیو فردا را “نژادپرستانه توضیح و توجیه” برای بدنام توقف-و-frisk سیاست از اداره پلیس نیویورک تحت mayoralty خود را “نشان می دهد که او در عمل از یک عمیقا نگران کننده چارچوب است.” دیکسون به نام برای انتشار گسترده آن.

تبلیغات:

نیویورک تایمز پاسخ در صبح روز سه شنبه تنها اکراه.

الکساندر برنز و مگی Haberman بازیگران گردش ضبط در توییتر نه آنقدر به عنوان اخبار, اما به عنوان “سیگنالینگ که سابق شهر نیویورک شهردار مورد به صورت فشرده تر موشکافی به عنوان او بالا می رود در انتخابات به عنوان یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری.”

آنها سپس اقدام به توصیف بلومبرگ است 2015 نظرات به عنوان یک “متین” و “به خصوص بلانت” دفاع از خود توقف-و-frisk سیاست — به جای آنها خواستار چه هستند: یک نژادپرست منطقی برای یک رویکرد استبدادی که منجر به سیستمیک دهها و آزار و اذیت دختر جوان سیاه و سفید مردان به سادگی از آنجا که خود را از نژاد و جنسیت.

تبلیغات:

نبود یک نقل قول مستقیم تا بند پنجم. برای ثبت در اینجا چیزی است که بلومبرگ گفت:

این بحث اما اولین چیز این است که همه خود را — 95 درصد از قتل خود را, قاتلان و قربانیان قتل و مناسب یکی M. O. شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و تصویب به تمام پلیس است. آنها مرد هستند اقلیت های 15 تا 25. که درست در نیویورک است. درست در تقریبا در هر شهر. و این که در آن جرم و جنایت واقعی است. شما رو به گرفتن اسلحه از دست مردم که در حال کشته شدن است.

ما می خواهم به صرف مقدار زیادی از پول و قرار دادن تعداد زیادی پلیس در خیابان قرار داده و آن پلیس که در آن جرم و جنایت است که در اقلیت محله. بنابراین این یکی از عواقب ناخواسته است که مردم می گویند “اوه خدای من شما در حال دستگیری کودکان و نوجوانان برای ماری جوانا است که همه اقلیت.” بله این درست است. چرا ؟ چون ما قرار داده و تمام پلیس در اقلیت محله. بله این درست است. چرا ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است…. و راه شما دریافت اسلحه از بچه ها دست به پرتاب اونا در برابر دیوار و frisk ’em. و سپس آنها شروع به آنها می گویند “من نمی خواهید به گرفتار” به طوری که آنها را نمی تفنگ. آنها هنوز هم تفنگ, اما آنها آن را ترک در خانه.

بلومبرگ قبلا مسدود شده و انتشار فیلم آن گرفته شده است از ظاهر در موسسه آسپن. آسپن تایمز گزارش داد که پس از بلومبرگ است درخواست “موسسه و مردمی TV سازمان است که فیلم برداری این رویداد را تایید کرد دوشنبه که آنها نمی خواهد پخش فیلم آنلاین و یا در تلویزیون به عنوان برنامه ریزی شده.”

بلومبرگ دفاع و پشتیبانی توقف-و-frisk او در طول سه ترم به عنوان شهردار دومین شهر از سال 2002 تا 2013. او تنها عذرخواهی برای آن در ماه نوامبر در مدت کوتاهی قبل از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری.

تبلیغات:

اخبار دیگر رسانه ها را برداشت بلومبرگ صوتی داستان شنبه چند مدت کوتاهی پس از این زمان است.

الکساندرا Jaffe داستان برای آسوشیتد پرس بود مستقیم:

مایک بلومبرگ تحت آتش برای مطرح نظر است که در آن او می گوید راه برای پایین آوردن قتل نرخ به “قرار دادن تعداد زیادی از پلیس” در اقلیت محله به دلیل این که در آن “همه جرم و جنایت است.”

حتی خبری بلومبرگ در نهایت برداشت تا داستان. علامت Niquette گزارش با تحسین bluntness:

تبلیغات:

ضبط مایکل بلومبرگ بحث خود را متوقف کند-و-frisk سیاست به عنوان شهر نیویورک شهردار آنلاین ظاهر و گفت: بهترین راه برای کاهش خشونت اسلحه در میان اقلیت بود به “پرتاب آنها را در مقابل دیوار و frisk آنها.”

Briahna خاکستری, ملی, دبیر مطبوعاتی برای برنی ساندرز, مبارزات انتخاباتی, داد و فریاد برای “lefty توییتر”:

در اوایل صبح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به نام توجه به صوتی در ابتدا به tweeting آن و پیام: “وای بلومبرگ کل نژادپرستانه!” مغلوب ساختن پیشی جستن حذف شده که صدای جیر جیر ارسال شده و سپس یکی دیگر توهین بلومبرگ برای خود قد و قامت و نوسان گلف و خواسته یا ناخواسته retweeting این #BloombergIsRacist برچسب.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی